Micro Робота і як заробити гроші робити їх

Posted on

Micro Робота і як заробити гроші робити їх

Мікро – робота, так як слово має на увазі, дуже невелику платну завдання. Краще слово для мікро робочих місць може бути на самому справі «гигов» , тому що слово «робота» може мати на увазі роботу, а не мікро робочих місць не призначені для співробітників , але тільки для незалежних підрядників.

Визначення Micro Робота

Основна концепція мікро робочих місць, отримуючи невелику плату за невелику завдання, працює в багатьох можливих типах мікро робочих місць. Вони можуть включати в себе:

Зараз завдання: Ці маленькі завдання або microtasks, можна зробити повністю онлайн, що не вимагає реальних взаємодії. Покупці цих послуг реклама на мікро сайтів роботи , щоб знайти кого – то готове зробити задачу. Амазонки Mechanical Turk є одним з найпопулярніших сайтів , що пропонують цей вид мікро роботи.

Реальні завдання: схожі на інтернет – завдання , в тому , що покупці служби реклама в Інтернеті для працівників, завдання не завершена в Інтернеті , але особисто. Веб – сайти , що рекламують ці типи мікро робочих місць, в основному ринок для непарних робочих місць. TaskRabbit є одним з найбільш популярних сайтів задач в режимі реальної роботи. Тим НЕ менше, TaskRabbit і інші подібні до нього , як правило , пропонують онлайн завдання , а також.

Краудсорсінг проекти: Використання онлайн – платформи краудсорсингу, компанії наймають працівників , щоб зробити одну невелику частину більш великого проекту. Працівники , як правило увійти на сайт компанії і вибрати з наявних завдань. Clickworker є компанією , яка використовує краудсорсінг для різних завдань.

Сайт юзабіліті – тестування: Дистанційні тестери юзабіліті огляд веб – сайтів і мобільних додатків за встановлену плату (зазвичай близько $ 10), як правило , з допомогою екрану або диктофона.

Інтернет ринку послуг: I п ці мікро робочих місць, працівники пропонують невеликі послуги ( як правило , за певну плату) і покупці переглядати ринок , щоб знайти людей , що пропонують послуги , які вони потребують. Сайт бере плату від покупця, продавця або обох.

Нагорода програми: Деякі мікро робочих місць не може запропонувати компенсацію в грошах , а в пунктах або що – то інше. Завдання в них часто пов’язані з маркетингом продукції на працівника.

Огляди: Комплектуючі дослідження як робота на дому робота була навколо на деякий час і, можливо, оригінальний мікро робота.

Як мікро робота виконується

Багато мікро робочих місць, особливо в тому Crowdsourced проектів по вводу даних, виконуються повністю онлайн з комп’ютера. Тим не менш, деякі мікро робочих місць може бути зроблено як в реальному світі і в Інтернеті, а також вимагати стільниковий телефон. Наприклад, компанія може вам піти в магазин і сфотографувати дисплей продукту або провести перевірку цін і представити інформацію в Інтернеті за допомогою мобільного телефону.

Як Micro Робота Pay

Як правило, ці робочі місця платять дуже невеликі суми, але вони повинні вимагати дуже мало часу. Робота може заплатити від 1 цента до $ 50, а ідея полягає в тому, що витрати праці повинні бути в пропорції з оплатою вартості пропонованих. Проте, для того, щоб заробити гроші, ви повинні працювати швидко і взяти на себе, як багато завдань, як ви можете.

Так як це робиться за контрактом (а не працівник) основі, немає ніякої гарантії, що ці мікро робочі платять мінімальну заробітну плату. Більшість компаній платять готівкою (як правило, через рахунок PayPal), але деякі платять в щось інше, ніж готівка, тобто подарункові карти, призові бали, послуги, Bitcoins. Часто плата розраховується в доларах США, але може бути перетворена в іншу валюту при оплаті на рахунок PayPal.

пов’язані визначення

  • Краудсорсінг : Подібно і іноді використовується в якості синоніма мікро праці, краудсорсінг часто використовує волонтерську роботу.
  • Завдання сайту : Інтернет-форуми , які з’єднують покупців і продавців дрібних послуг.
  • Microlabor: Подібно і іноді використовується як синонім краудсорсингу, виплачується мікро праці, хоча, як правило, в невеликих кількостях.
  • Сайти Bid: Сайти , як Elance , де робочі ставку на проекти, є прикладами сайтів ставки; різниця між ними і мікро праці шкала заробітної плати і складності проектів.
  • Незалежний підрядник: Мікро- робочі є незалежними підрядниками, але на найнижчому кінці шкали заробітної плати.
  • BPO: Аутсорсинг бізнес-процесів.
  • Введення даних : Деякий введення даних компанія використовує мікро праці, розбиваючи великі проекти по введенню даних в різнорідні завдання , які виконуються в колі людей.
  • Аутсорсинг : Використання мікро праці є іншим типом аутсорсингу , ніж офшорінг або homeshoring.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *