Help Desk Support Technician Приклад резюме

Posted on

Help Desk Support / Технік Резюме Приклад

Чи любите ви ІТ-продукти? Ви природно залагодженню і комунікатор – хтось, хто може легко пояснити складні технічні особливості комп’ютерних кінцевих користувачів, які не знають, брандмауер з флеш-накопичувача? Якщо так, то ви можете розглянути питання відправки заявок та резюме для довідки роботи служби підтримки.

За даними Бюро статистики праці Професійне Керівництво Перспективи , потреба в талановитих фахівців комп’ютерної підтримки , як очікується, збільшиться на 11% до 2026 року – швидше , ніж середній темп зростання для більшості робочих місць. 2017 Медіана платити за ці робочі місця склала $ 52810 на рік (приблизно 25,39 $ за годину).

Довідкова служба підтримки є одним з тих кар’єрних полів, де ви не обов’язково повинні ступінь бакалавра. Багато роботодавців будуть наймати кандидат з вищими асоційованою компанією, особливо якщо у них є перевірені навички клієнта обслуговування, уважні навички аудіювання, сильні говорити і писати таланти і здатність без проблем стріляти простий і складні проблеми, комп’ютерних.

Ось приклад  резюме  призначеного для допомоги служби підтримки ролі. Резюме включає в себе  резюме кваліфікації розділу. При створенні резюме для завдань комп’ютерної підтримки, ви повинні також розглянути питання про включення до розділ технічних навичок , які перераховані комп’ютерне програмне забезпечення та апаратне забезпечення у вас є знання.

Help Desk підтримка Резюме Приклад

Джуліан Assenge
408 С. Enola Drive, Енола, PA 17025 · (709) 732-1234
julian@email.net

сутність кваліфікацій

Досвідчені і знають інформаційні технології професійного прагнуть внести свій вклад навчання і набуті навички в межах допомога служби підтримки ролі. Добре розбирається в SAP і Windows Active Directory.

Добре працює самостійно або в групі налаштуваннях, забезпечуючи всі аспекти підтримки Комп’ютерної, таких як усунення несправностей, установку і технічне обслуговування. Глибоке знання і розуміння численних пакетів програмного забезпечення та операційних систем. Кваліфіковані в забезпеченні клієнтів і кінцевих користувачів довідкової служби підтримки. Легко визначає і вирішує технічні проблеми і побоювання. Відмінні комунікативні та презентаційні можливості.

ОСВІТА І НАВЧАННЯ

KnowledgeSoft, Inc., Mechanicsburg, PA
Курси IntranetWare 4.11 Адміністрація та 4.1а Advanced адміністрації

Shippensburg Університет Пенсільванії, Shippensburg, штат Пенсільванія,
Джон Л. Гров Коледж бізнесу
Б.С. в області інформаційних технологій

Harrisburg Area Community College, Гаррісберг
А.А. ( З відзнакою)

East Pennsboro району Вища школа, Енола, PA

ТЕХНІЧНІ НАВИЧКИ

Платформи: Windows 7/10, Mac OS X, Android

Програмне забезпечення: MS Office Suite 2013+ (Word, Excel, PowerPoint, Access, Outlook), офіс 365SAP, Adobe, McAfee, Нортон Утиліти, IntranetWare 4,11, SAP SE

Апаратні засоби: TCP / IP, DHCP, DNS і протоколи, LAN / WAN, маршрутизатори, Ethernet, SAN, VPN

ПРОФЕСІЙНИЙ ДОСВІД

Пенсільванія Управління Генерального інспектора , Harrisburg, PA (01/2017 – теперішній час )
Help Desk Технік

Забезпечення комп’ютерною довідкової служби підтримки за допомогою телефонного зв’язку з кінцевими користувачами. Провести діагностику та усунення неполадок проблем системи, документ довідкової служби квитків / резолюцій, а також підтримувати списки обладнання інвентарю.

  • Є автором організації перших коли-небудь вручну з Help Desk стандартних операційних процедур (СОП).
  • Реалізовано удосконалення безперервного процесу поліпшення, що зниження тривоги часу відгуку квитка на 45%.
  • Послідовно зустрів амбітні цілі задоволеності клієнтів.

Асоціація Tri-County для сліпих , Harrisburg, PA (11/2015 – 1/2017)
Виробництво Асоційований

Що Їх різні адміністративні обов’язки, такі як масова розсилка для підтримки зусиль по мобілізації коштів для сліпого і інших організацій для інвалідів.

  • Укладач література, підготовлені поштові наклейки і конверти, і видавалися через поштову службу.
  • Доводилося і перевірити деталі обладнання IBM, зібраних для офісу і забезпечила належну упаковку.

Пенсільванія Комісія по злочинності і делінквентності , Harrisburg, PA (09 / 2013- 11/2015)
Інформаційні технології Технік

Забезпечена підтримка стіл комп’ютерної допомоги і технічної підготовки на апаратне / програмне забезпечення для кінцевих користувачів.

  • Документально довідкової служби квитки / резолюцій, а також надання всебічної допомоги в повсякденному адміністрації SAP Community Network (SCN).
  • Виконується установка, поломка, і транспорт агентство обладнання в міру необхідності.

Додаткові поради для Help Desk Шукачів підтримки Вакансії

Як скласти резюме для комп’ютерної підтримки технік ролі, спробуйте включити як багато галузей конкретних ключових слів в документ , як це можливо. Багато роботодавців в даний час використовують автоматизовані заявника системи спостереження ранжувати резюме вони отримують. Якщо ваше резюме не вистачає ключові слів цих систем запрограмовані , щоб визначити, він ніколи не може досягти очі менеджера людського найму.

Ваш найкращий путівник по якими ключовими словами ви повинні використовувати ті тексти посадових інструкцій, до якого ви звертаєтеся. Подивіться на терміни , які вони використовують в своїх «Мінімальні вимоги до кваліфікації» і секції «Preferred кваліфікацій». Крім того , подивіться на ці загальні навички технічної підтримки , що роботодавці , як правило , прагнуть в своїх кандидатів на роботу.

Як тільки ви почути від роботодавця , що вони були б зацікавлені в зустрічі з вами, прийшов час , щоб репетирувати для вашого інтерв’ю , так що ви будете робити як великий враження на людину , як ви зробили на ваше резюме. Ось деякі довідкова служба інтерв’ю питань для розгляду , як ви готуєте.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *