Front-End Web Developer супровідний лист і резюме Приклади

Posted on

Front-End Web Developer супровідний лист і резюме Приклади

Як веб-розробник фронтального, ви перебуваєте в гарному місці, якщо ви шукаєте нову роботу. Бюро проектів статистики праці, що робота веб-розробник буде рости на 15% в період між 2016 і 2026 – набагато швидше, ніж в середньому.

Крім того, веб-розробники отримують хорошу зарплату. Середня річна заробітна плата в 2018 році склала $ 69430. Непогано для роботи, яку ви могли б приземлитися ад’юнкт ступеня.

Але в той час як це заняття не вимагає років формальної освіти, це висококваліфікована професія. Для того, щоб бути фронтальним розробник, ви будете мати потребу в основних навичок, таких як HTML, CSS і JavaScript. Залежно від завдання, ви можете також необхідно знати, фонами язики поділені, немов Ruby. Ваше супровідний лист і резюме повинно показати, що у вас є навички і досвід, необхідні для виконання цієї роботи.

Що включити в вашому резюме та супровідний лист

Виділіть свої навички. Увімкніть ключові слова із завдання списку, особливо тих , які пов’язані з технічними навичками. Знову ж , інтерфейсні ролі розробників будуть потрібні знання HTML, CSS і JavaScript. Обов’язково включати в себе м’які навички , а також, як вміння спілкуватися технічними питаннями і рішення для нетехнического персоналу.

Підкресліть свій найбільш відповідний досвід. В залежності від вашої історії роботи і посадових вимог, ви можете вибрати тип резюме , який підкреслює ваш родинний досвід. Наприклад, якщо ваша робота показує лінійну прогресію до цієї ролі, ви можете вибрати використовувати хронологічне резюме. З іншого боку, якщо ваша кар’єра шлях був зроблений рядом зигзагів, ви можете вибрати функціональне або комбіноване резюме , який показує свої навички.

Поради з написання резюме та супровідний лист

Налаштувати свій супровідний лист і резюме для кожного завдання. Коли ви подаєте заяву на нову позицію, це важливо , щоб ви кравець ваше супровідний лист і резюме на роботу ви шукаєте. Ретельно проаналізуйте вимоги роботи , перераховані в даній вакансії, а також відповідати вашим навичкам настільки близько , наскільки це можливо.

Підготуйте портфоліо , щоб показати свою роботу. При прийомі на роботу в якості фронтального розробника, ваша мета полягає в тому, щоб продемонструвати , що ви можете вирішити проблеми компанії і вдосконалювати свій продукт. Онлайн портфель простий спосіб показати своє минуле роботи і показати , що ви можете зробити.

Якщо ви по електронній пошті супровідний лист і резюме, список своє ім’я і назву посади в рядку теми повідомлення електронної пошти:

Тема: Front-End Web Developer Position – Ваше ім’я та прізвище

Включіть вашу контактну інформацію у вашій електронного підпису, а не список роботодавець контактної інформації. Почніть повідомлення електронної пошти з привітанням. Ось приклад форматированного листи електронної пошти кришки.

Front-End Web Developer Супровідний лист

Ось приклад супровідного листа на посаду веб-розробника фронтальної. Нижче більше прикладів, в тому числі Українській мові для веб-розробника фронтального, поряд з порадами для відправки по електронній пошті супровідний лист і резюме.

Rita Заявник
123 Main Street
Anytown, CA 12345
555-555-5555
rita.applicant@email.com

1 вересня 2018

Джеймс Лі
Головний веб – директор
Acme WebTech
123 Business Rd.
Бізнес – Сіті, штат Нью – Йорк 54321

Шановний пан Лі,

Цей лист, щоб висловити свою зацікавленість в роботі, розміщеної на вашому сайті для досвідченого, докладно орієнтованої, фронтального веб-розробник. Як ви бачите, у мене шість років практичного досвіду ефективного кодування веб-сайтів і додатків, що використовують сучасний HTML, CSS і JavaScript.

Побудова впровадженого, просто у використанні, наші дружні сторінки і додатки, це дійсно моя пристрасть, і я впевнений, що я був би відмінне доповнення до вашої організації. На додаток до моєї бази знань, я активно шукати нові технології і будьте в курсі тенденцій в галузі і просувань. Це дозволило мені залишитися на випередження і забезпечують виняткову роботу всіх моїх роботодавців, в тому числі і я працював на проектній основі. Я доклав копію свого резюме з докладним описом мого досвіду, а також посилання на веб-сайти і додатки, я мав честь працювати.

Я можу бути досягнуто в будь-який час через мій стільниковий телефон, 555-555-5555 або електронною поштою rita.applicant@gmail.com.

Дякую за ваш час та увагу. Я з нетерпінням чекаю розмови з Вами про цю можливість.

З повагою,

Rita Заявник (підпис для жорсткого листа копії)

Рита Заявник

Front-End Web Developer Резюме

Це приклад резюме для веб-розробника фронтального. Нижче більше прикладів.

Хенк Заявник

123 ABC Street • Seattle, WA 99999 • (555) 555-5555 • hank.applicant@email.com

FRONT-END WEB РОЗРОБНИК

Втілення конструкції на передній кінець коду і визначення вимог для розробників

Шановна Front-End Web Developer з 10-гаком років досвіду у співпраці з творчими і розвитку команд на виконання ідей та проектів.

Ключові навички включають в себе:

● Розвиток і спілкування нових ідей

● Створення поліпшень процесу

● Установа нових технологій

● Записи в супроводі коди кросбраузерності

● Оцінка часу і витрат на проекти

● Забезпечення коду є масштабованої і гнучкою

ПРОФЕСІЙНИЙ ДОСВІД

Скотті TECH COMPANY, Seattle, WA

FRONT-END WEB РАЗРАБОТЧИК (лютий 2013 – даний час )

Перекласти конструкції на передній кінець коду, оцінка часу проекту і витрат, визначити вимоги для розробників і специфікацій, а також робота з крос-функціональної команди, щоб визначити і розробити дорожні карти продукту.

Помітні досягнення:

● Підвищена масштабованість, ремонтопридатність і чуйність коди кросбраузерності на 47%.

● Здійснюється вдосконалення процесу, в два рази швидкість роботи системи протягом двох років.

Малькольм TECHNOLOGY, Seattle, WA

FRONT-END WEB РАЗРАБОТЧИК (червень 2008 – лютий 2013)

Оновлені і обтічна існуючий код для підвищення продуктивності сайту для всієї компанії.

Помітні Виконання:

● Використано передові JavaScript і HTML 5 методи, структура і бібліотека.

● Написала підтримку документацію і за умови навчання для внутрішніх і зовнішніх користувачів.

ОСВІТА ТА ПОВНОВАЖЕННЯ

ABC Community College , Seattle, WA

Асоційовані науки в області комп’ютерних наук (Курсив: Веб-розробці, написання коду), 2008

сертифікати

Hyper Text Markup Language (HTML) і CSS Certified • Національний кодекс Дати Alliance (НКДЖ)

Інформаційні технології Навички

  • Git • WordPress • JavaScript • IOS • Android

Як отримати Ваше додаток Помітили

Виділіть свої навички: веб – розробники вантажозахватні повинні знати HTML, CSS і JavaScript. Не забувайте про м’яких навичках , таких як спілкування концепції членів нетехнічних команди.

Налаштування супровідний лист і резюме: Матч ваші навички і досвід для освітлення робочих місць і підкреслити ті якості , які роблять вас винятковим кандидатом.

Показати Вашу роботу: Підготовка портфоліо зі зразками робіт , які демонструють , що ви можете зробити.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *