Europass Curriculum Vitae поради з написання

Posted on

Europass Curriculum Vitae поради з написання

У міру розширення Європейського Союзу, все більше і більше стандартів, що реалізуються Європейським парламентом з метою підвищення якості життя і довести його до певного рівня, де громадяни колективно, які живуть і працюють в ЄС будуть всі мають рівні права.

При подачі заяви на позицію всередині будь-якої з країн-членів ЄС, будьте ви вчитеся або просто намагаєтеся отримати досвід, один з найбільш важливих питань, щоб мати можливість зробити свій досвід і можливість чітко розуміти ваш потенційний роботодавець.

Що таке Европасс?

15 грудня 2004 року, через Рішення № 2241/2004 / EC, Європейський парламент і Рада прийняли єдину прозору основу для кваліфікації і компетенцій шляхом створення Europass.

Europass  складається з п’яти документів: Europass Curriculum Vitae (CV), то Europass Language Passport, Доповнення Europass Certificate, Доповнення Europass Diploma, і документ Европасс Mobility. Перші дві форми ви можете заповнити в себе, в той час як інші три заповнені і видані компетентними організаціями.

Створення ваших документів

Якщо у вас немає резюме, то ви можете створити в Інтернеті з допомогою будівника Европасс CV . Ви можете створити супровідний лист , використовуючи ту ж саму систему. Якщо у вас вже є резюме, ви можете завантажити його і редагувати його в Інтернеті . Вам потрібно , щоб зберегти його в хмару або експортувати його , коли ви закінчите.

Ви можете використовувати систему Europass для створення навичок паспорта і мови паспорт , а також розглянути доповнення сертифікатів , Europass Mobility і Diploma Supplement вам потрібно буде подати заяву на роботу в ЄС.

Europass CV поради з написання

Створення Europass CV є першим і найбільш важливим кроком в процесі шукає роботи. Перед тим, як  почати писати  свій Europass CV, є кілька моментів , які ви повинні знати.

Ваш Europass CV є первинний контакт з потенційним роботодавцем, і вам потрібно буде , щоб привернути увагу роботодавця в перші 10-15 секунд читати ваш Europass CV. Це єдиний спосіб , ви убезпечите в  інтерв’ю для цієї конкретної роботи . Але, перш ніж почати писати, ви повинні нагадати собі про декілька важливих кроків:

Приклади Огляд Перед початком роботи. Ви знайдете приклади PDF для кожної країни в ЄС в Інтернеті. Використовуйте їх в якості керівництва для створення власного резюме.

Ваші навички та компетенції повинні бути чітко і логічно представлені так , що ваш досвід буде виділятися.  Зверніть увагу на деталь, так як ця речовина презентації. Це включає в себе орфографічні помилки і пунктуації.

Загалом, ваш Europass CV повинне бути коротким.  Як правило, для людини з усього лише пару років досвіду, дві сторінки, більш ніж достатньо. Для фахівців з великим досвідом, ви можете написати Europass CV з більш ніж двох сторінок. Якщо ви подаєте заяву на керівну посаду, ви повинні будете вказати попередній досвід більш детально, в тому числі причин , про те, чому ваш потенційний майбутній роботодавець повинен розглянути питання про надання Вам виконавчої заробітної плати. В цьому випадку написати Europass CV з стільки сторінок , скільки необхідно.

Завжди адаптувати своє резюме до опису роботи на позиції , яку ви претендуєте. Спробуйте, навіть, щоб виділити потенційні кваліфікації , якими ви володієте, які запитуються роботодавцем. Чи не лежати в вашому резюме, як брехня може бути виявлена до або під час інтерв’ю.

Europass CV має стандартний логічний порядок, в якому представити свої можливості і знання. Вам потрібно буде заповнити:

  • Персональна інформація
  • Опис досвіду роботи
  • Опис Навчання та освіта
  • Навички та опис Компетенції

Форматування Europass CV

Дотримуйтеся запропонував шрифт і розташування Europass CV, як це стандартизовано рішенням № 2241/2004 / EC. Роздрукуйте автобіографію на білому папері, щоб переконатися в тому, що розташування правильно.

Пам’ятайте, що зміст і суть Вашого резюме повинно бути очевидним для потенційного роботодавця протягом 10-15 секунд читання. У зв’язку з цим, ви завжди повинні використовувати короткі речення. Сконцентруйтеся на відповідні аспекти вашої професійної підготовки та досвіду роботи, а також пояснити будь-які перерви в навчанні або кар’єрі.

Коли ви закінчите написання Europass CV, переконайтеся, що хто – то інший  огляд і перевірити  його впевнені зробити що зміст ясно, легко зрозуміти, і не містить орфографічні помилки.

Майте на увазі, що в Європейському Союзі, ваш Europass CV є ключем до успіху в процесі шукає роботу. Це стало стандартним документом, використовуваним для застосування на будь-яку роботу в будь-якій державі-члені Європейського Союзу, а також робить його більш легким для шукачів та роботодавців.

Коли використовувати Curriculum Vitae Замість резюме

У Сполучених Штатах, автобіографію використовується тільки при подачі заявки на академічних, освітніх, наукових або науково – дослідних позицій.

Біографію також може бути використаний для застосування на стипендії або гранти. У Європі, на Близькому Сході, в Африці або Азії, роботодавці можуть розраховувати на отримання автобіографії , а не  резюме .

Виберіть відповідний формат Curriculum Vitae

Переконайтеся , що ви вибираєте формат кадрової анкети , який підходить для позиції , яку ви претендуєте. Якщо ви подаєте заяву на отримання стипендії, для  прикладу , ви не повинні включати в себе особисту інформацію , яка в іншому випадку буде включена в міжнародному резюме.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *