Easy דרושים באינטרנט הדורשים מעט או ניסיון לא

Posted on

Easy דרושים באינטרנט הדורשים מעט או ניסיון לא

לא כל מי שרוצה לעבוד בבית מחפשים אפשרויות קריירה ארוכת טווח. לפעמים אתה פשוט רוצה משהו יחסית קל שבו אתה יכול לעשות כמה מהר מזומנים מיותרים. אם זה המטרה שלך, העבודות המקוונות הבאות עשויות לעניין.

תהליך היישום המקוון הוא פשוט וברור עם מעט מאוד נדרש מועמדים. הזדמנויות מסוימות ניתן להתחיל באותו היום כי ההחלה עבורם. הם גם דורשים מחויבים מעט מאוד ובדרך כלל ניתן לעשות על לוח הזמנים שלך.

שימו לב כי עבודות אלה אינם משלמים הרבה, והם לא הולכים לספק הפניה עבור קורות החיים שלך. ייתכן, אם כן, צריכים יותר ממשרה אחת באינטרנט כדי לעשות הכנסה רצויה. כמו כן, כאשר אתה ממיין בין הזדמנויות אחרות, יודע איך לזהות ולהימנע עבודה מהבית בשעה הונאות.

איוב Micro

עבודה מיקרו היא בדרך כלל משימה מקוונת קטן עבורו מתקבלת עמלה קטנה לא פחות, בדרך כלל כמה סנטים או דולרים. הם נקראים לעתים משימות קצרות.

עבודות אלה נעשות על ידי כניסה אל משימות האתר ובחירת חברה, לפעמים פשוט על ידי לחיצה על קישור. טורק המכניות של אמזון, Clickworker, ו ySense מציעים סוגים אלה של משימות.

ג’ובס עשויה להימצא גם בשווקי שירות מקוונים. כאן עובד להציע שירותים קטנים, בדרך כלל תמורת תשלום סט, וקונים לגלוש בשוק כדי למצוא אנשים המציעים את השירותים שהם צריכים.

הזדמנויות עבודה כוללות פרויקטי crowdsourcing, אשר דומים הזנת נתונים, שבו חברות לעסוק צבא של עובדים וירטואליים לבצע חלק קטן של פרויקט גדול. עובדים יכולים גם לנצל את תוכניות תגמול וסקרים, אשר הם אולי מקורי עבודה מבית בשעה מייקרו-עבודות.

בגלל הדמי הוא כל כך קטן המשימה לוקחת כל כך מעט זמן, המטרה היא לעשות משימות רבות ככל האפשר. עם זאת, אתה צריך להבין את מדיניות השכר, כפי שרבים חברות אלה יש תשלום מינימום, כלומר אם אתה מרוויח 8.55 $ עושה 20 עבודות מיקרו, ייתכן שיהיה צורך להמתין עד שהרווחת ככל 50 $ כדי באמת לקבל את הכסף שלך.

מושבע באינטרנט

עורכים בהכנות למשפט קרובים ליצור מושבעים מעושים לקבל משוב מאנשים הדומים לאלה אשר בסופו של דבר עלול לשבת על חבר מושבעים. כי זה יכול להיות יקר כדי להיות מושבעים מעושים ב-אדם, מושבעים מקוונים זולים הם האלטרנטיבה ההגיונית. הם עלולים להקשיב מצגות וידאו אודיו נוף, או לקרוא את שאלות חומר תשובה.

בגלל עורכי דין מחפשים אנשים התואמים את הפרופיל של מושבעי חיים אמיתיים פוטנציאל, חברות המושבעים באינטרנט לשאול שאלות מפורטות של מועמדים. שים לב, אתה צריך לא לחשוף ת.ז. מספר כרטיס אשראי או או פרטי חשבון בנק. חברות בדרך כלל לשלם 10 $ ל 60 $ כדי מושבע באינטרנט. כמו רוב החברות המושבעים באינטרנט לא צריכות הרבה מושבעים, שנרשם חברות מרובות נותן לך סיכוי טוב יותר לקבל הרים עבור “חובת מושבעים.”

כדי להפוך מושבע באינטרנט, תצטרך להירשם עם חברות מושבעים מספר, הכולל מילוי שאלון מקיף. אתה גם תצטרך לפגוש כישורים מסוימים, אשר משתנים בין מחוזות.

הזנת נתונים

הזנת נתונים באינטרנט הוא תחום עבודה מהבית בשעה גובר. טכנולוגיה חדשה מקלה על חברות להעסיק קבלנים עצמאיים כדי לעבוד על פרויקטי הזנת נתונים.

מפעילי הזנת נתונים רשאים לגשת התשתית של חברה מרחוק או להשתמש בטכנולוגיות של מיקור המונים. הזנת נתונים יכולה לכלול שדות כגון שעתוק כללי בסיסי; עם זאת, משימות התעתיק ביותר דורשות ניסיון נוסף.

חברות שעובדי הזנת נתונים לשכור כוללות שירותי נתוני Axion, Sigtrack, ותמיכת Ninja.

אתר או בדיקת יישום

אם יש לך דעות על מה עובד ומה לא באינטרנט, אתה עלול להיות מתאים עבודה ב מבחני שימושיות מרחוק. בודקי משתמש יכולים גם להרים אתרי סקירת עבודה נוספים או יישומים ניידים עדיין עשויה להיות בפיתוח. אתה לא צריך להיות בעל ידע רב על האינטרנט כי מפתחים כמה רוצים נקודת מבט למתחילים.

בודקי שימושיות מתבקשים לבצע בדיקות המבוססים על הפרופילים הדמוגרפיים שלהם, כגון חינוך, אינטרנט ידע, גיל, ושימוש במדים חברתי. לאחר מכן הם מקבלים שאלות לכתובת או משימות לבצע, כגון רישום באתר אינטרנט ולאחר מכן מתן משוב מקוון. סקירה בדרך כלל לוקחת בערך 15 עד 20 דקות ומרוויחה בדרך כלל על 10 $. לאחר השלים סקירה, בודקים שלא שולמו עד הלקוח מקבל את המשוב שלהם. העבודה יכולה להידחות וללא תשלום עבור בעיות טכניות, חוסר הפירוט, או בעיות אחרות הלקוח קובע.

עמדות אלה נמצאות בעיקר בכל חברה המעורבת מסחר, מנהלת עסקות מסחריות באינטרנט אלקטרוני. דוגמאות כוללות אמזון, eBay, ו Paypal.

למעריכי חיפוש

חפש מעריכים מנועים לבחון את תוצאות חיפוש באינטרנט ולתת משוב באשר לשאלה האם הם מדויקים, רלוונטיים נקיים מספאם. כדי לעשות זאת, המעריך חייב להיות בעל ידע על התרבות הנוכחית והאינטרנט וירש מיומנויות תקשורת טובות. לפעמים אקדמאי נדרש או מועדף, אבל חוויה ישירה היא לא חובה. עבודה מהבית בשעה מסוימת זו הזדמנות דורשת קצת ניסיון אבל משלמת שכר גבוה.

עבודות אלה הן בדרך כלל עבור אנשים דו לשוניים, אם כי יש כמה עמדות בלבד אנגלית. התפקיד של הערכת חיפוש הולך לפי שמות רבים, כגון מעריך חיפוש, המעריכים באינטרנט, מדרג איכות מודעה, או שופט באינטרנט.

חברות המציעות זה סוג של עבודה כולל גוגל, Appen, Lionbridge, וכח Logiq.

מַגִיהַ

אם יש לך עין לאיתור שגיאות כתיב או שגיאות הקלדה, אתה עשוי להיות מתאים היטב כמגיה. עם זאת, עבודה זו עשויה לדרוש לקיחת קורס גהה או כמה ניסיון קודם, או שתצטרך לעבור מבחן לפני מקבל שכר.

עוזר וירטואלי

כעוזר ווירטואלי, אתה תוטל עבודה כי הוא דומה לזה של עוזר במשרד. למרות שאתה תהיה עבודה מהבית, אתה צריך להיות מאוד מאורגן, יעיל, ואמין. חובות כוללים בדרך כלל הגשה וניהול רישומים, תזמון פגישות ואירועים, וכן לענות לטלפונים.

חברות רבות להעסיק עוזרים וירטואליים. לדוגמא, Servcorp, אשר נוסד בשנת 1978 בסידני, אוסטרליה, מספק משרדים וירטואליים ושירותים ברחבי עולם. הוא מציע תחנות עבודה, חדרי ישיבות, עמיתים לעבודה, טכנולוגיה, וכל דבר אחר הדרוש לתמיכה בעסק שלך. Timeetc היא חברה אחרת המספקת עוזרים וירטואליים ללקוחות עזרה להשיג את המטרות שלהם. החברה מציעה ניסיון חינם על ידי להעסקת עוזר ווירטואלי לבצע משימה אחת ראשונית.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *