Academic Curriculum Vitae (CV) Приклад і поради з написання

Posted on

Academic Curriculum Vitae (CV) Приклад і поради з написання

Біографія (CV), написана для наукових кіл слід виділити дослідження і досвід викладання, публікацію, гранти та стипендії, професійні асоціації та ліцензію, нагороди, і будь-які інші деталі у вашому досвіді, які показують, що ви кращий кандидатом для викладачів та наукової позиції рекламовані в коледжі або університеті.

При написанні академічного резюме, переконайтеся, що ви знаєте, які розділи включати і як структурувати документ. Перевірте шаблони резюме і зразки резюме, щоб допомогти вам написати свій власний.

Поради для написання резюме Academic

Подумайте про довжину. В відміну від резюме (і навіть деякі інші резюме), академічні резюме можуть бути будь-якою довжиною. Це тому , що вам потрібно включити всі ваші відповідні публікації, конференції, стажування тощо Звичайно, якщо ви подаєте до конкретної роботи, перевірте, якщо завдання список включає в себе будь – якої інформації про межі сторінки для вашого резюме.

Подумайте про структуру . Більш важливим , ніж довжина є структурою. При написанні резюме, розмістити найбільш важливу інформацію у верхній частині. Часто це буде включати в свою освіту, історію роботи і публікації. Ви можете також розглянути питання про включення нічого про щоб зробити ваше резюме виділитися. У кожному розділі, перерахуйте ваш досвід у зворотному хронологічному порядку.

Розглянемо вашу аудиторію . Як резюме, обов’язково адаптувати ваше резюме до вашої аудиторії. Наприклад, ретельно обміркуйте в університеті або відділі ви претендуєте на роботу в. Був чи цей відділ традиційно цінується публікація над навчаючи , коли він робить володіння і просування рішень? Якщо так, то ви повинні описати свої публікації до лістингу свого досвіду викладання.

Однак, якщо ви подаєте, скажімо, общинний коледж, який пишається тим, що якість його навчання, ваші навчальні досягнення повинні мати почесне місце. У цьому випадку блок навчання (в зворотному хронологічному порядку) слід продовжити свої публікації розділ.

Поговоріть з ким – то в своїй області. Попросіть кого – небудь в поле для зворотного зв’язку про те , як структурувати своє резюме. Кожен навчальний відділ очікує , трохи різні речі з резюме. Обговорення успішних людей у вашій області чи відділу, і запитати , якщо хто -то готовий поділитися Українській мові з вами. Це допоможе вам виробити резюме , яке буде вразити людина в своїй області.

Зробити це легко читати. Тримайте своє резюме лаконічним, включивши в широких поля (близько 1 дюйма з усіх боків) і простору між кожною секцією. Ви також можете включити пункти маркованих в деяких розділах (наприклад, при перерахуванні курсів , які ви викладали в кожному університеті) , щоб зробити ваше резюме легко читати. Також не забудьте використовувати легкий для читання шрифт, наприклад Times New Roman, в розмірі шрифту близько 12-пунктів.

Роблячи ваше резюме ясно і легко слідувати, ви збільшуєте ймовірність того, що роботодавець буде дивитися на нього уважно.

Будьте послідовні. Будьте послідовні з будь-яким форматом , який ви вибираєте. Наприклад, якщо ви сміливе назву один розділ, напівжирний всі заголовки розділів. Консистенція буде легко для людей , щоб читати і слідувати разом з вашим резюме.

Ретельно редагувати. Ви хочете , щоб ваше резюме , щоб показати , що ви професійний і полірується. Таким чином, документ повинен бути вільний помилка. Прочитайте своє резюме і віднімати його для будь-яких орфографічних або граматичних помилок. Попросіть одного або члена сім’ї , щоб подивитися його в протягом , як добре.

Academic Curriculum Vitae Формат

Цей формат CV дасть вам відчуття того, що ви могли б включити в академічному резюме. При написанні власної автобіографії, адаптувати розділи (і порядок цих секцій) в свою область, а також на роботу, яку ви хочете. Деякі з цих розділів не можуть бути застосовні до вашої області, тому видаліть все не має сенсу для вас.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ
Назва
Адреса
Місто,
Штат Поштовий індекс
Телефон
Стільниковий
телефон
Email

КОРОТКЕ
Це необов’язковий розділ. У ньому, включають в себе список короткого з основних моментів вашої кандидатури.

ОСВІТА
Список академічну освіту, в тому числі студентів та випускників установ були присутні. Для кожного ступеня, перераховують установи, місце розташування, ступінь, і дату закінчення. У разі необхідності, включають дисертацію або назва дисертації, і ваші радник.

ТРУДОВОЇ
Список вашої історія зайнятості в зворотному хронологічному порядку, в тому числі деталей положення і дати. Ви можете розбити це на кілька розділів , засновані на вашому полі. Наприклад, ви можете мати розділ під назвою «Навчання Досвід» і ще один розділ під назвою «адміністративний досвід.»

Післядипломної підготовки 
Перерахуйте докторантури, наукові дослідження та / або клінічний досвід, якщо це доречно.

СТИПЕНДІЇ / ГРАНТИ
Список інтернатури і стипендії, в тому числі організації, назва і дати. Крім того, включати будь-які гранти ви запитаєте. В залежності від вашої області, ви можете включати в себе суму присуджується за кожен грант.

НАГОРОДИ / AWARDS
Увімкніть будь-які нагороди , які ви отримали, пов’язані з вашою роботою.

КОНФЕРЕНЦІЇ / ПЕРЕГОВОРИ
Перерахуйте будь-які презентації (включаючи стендові) або запрошені переговори , які ви дали. Також список будь-яких конференцій або панелі , які ви організували.

SERVICE
Увімкніть будь-яку послугу , ви зробили для вашого відділу, наприклад, службовці в якості консультанта для студентів, діючи в якості голови відділу, або будь-який інший адміністративну допомогу.

ЛІЦЕНЗІЇ / СЕРТИФІКАЦІЇ
Тип списку ліцензії, сертифікації або акредитації, а також дату отримання.

ПУБЛІКАЦІЇ / КНИГИ
Увімкніть будь-які публікації, в тому числі книг, глав книги, статті, рецензії на книги і багато іншого. Увімкніть всю інформацію про кожну публікації, включаючи назву, назву журналу, дата публікації та номери сторінок (якщо є).

ПРОФЕСІЙНА ПРИНАЛЕЖНІСТЬ
Список будь-які професійні організації , які ви належите. Згадка , якщо ви тримаєте позицію на дошці який – або організації.

НАВИЧКИ / ІНТЕРЕСИ 
Це необов’язковий розділ , який ви можете використовувати , щоб показати трохи більше про те, хто ви є. Включають тільки відповідні навички та інтереси. Наприклад, ви могли б згадати , якщо ви говорите на іноземній мові, або мати досвід роботи з веб – дизайну.

СПИСОК ЛІТЕРАТУРИ В
залежності від вашої області, ви можете включити в список ваших посилань в кінці вашого резюме.

Академічна Автобіографія Приклад

Це є прикладом академічної біографії.

JOHN SMITH
287 Market Street
Minneapolis, MN 55404
Телефон: 555-555-5555 email@email.com 

ОСВІТА:

Доктор філософії, психології, Університет Міннесоти, 2016
Концентрація: психологія, психологія спільноти
Дисертація: Вивчення навчання-дітей – інвалідів в с низьким рівнем доходу спільноти
Дисертація Advisors: Susan Ханфорді, доктор філософії, Білл Андерсен, доктор філософії ., Melissa Chambers, MSW

М., Психологія, Університет Олбані, 2012
Концентрація: психологія, спеціальної освіти
Дисертація:  Комунікаційні навички навчання, дітей – інвалідів
Дисертація Advisor: Дженніфер Аткінса, Ph.D.

Б. А., Психологія, Університет штату Каліфорнія, Лонг-Біч, Каліфорнія 2010

Викладацький досвід:

Викладач, Університет Міннесоти, 2013-2016
Університет Міннесоти Курси: Психологія в класі, Підлітків психологія

Асистент викладача, Університет Олбані, 2012-2013
Курси: Спеціальна освіта, знижена здатність до навчання, Введення в психологію

ДОСЛІДЖЕННЯ ДОСВІД:

Постдокторант, XYZ лікарні, 2016-2018
Під управлінням великими нейропсихологический і психодіагностичні оцінками для дітей в віці 3-6 для дослідження впливу технології в класі для дітей з різними умовами психомоторних

ВИДАННЯ:

Північний, Т., і Сміт, J. (Майбутня). «Технологія і клас навчання в змішаному освіту простору.»  Журнал психології підлітків,  т. 12.

Вілліс, А., Північний, Т., і Сміт, J. (2016). «Поведінка навчання інвалідів підлітків в класі.»  Журнал психології освітньої , обсяг 81, 120-125.

ПРЕЗЕНТАЦІЇ:

Сміт, Джон (2016). «Поведінка навчання інвалідів підлітків в класі.» Документ, представлений на конференції психології в Університеті Міннесоти.

Сміт, Джон (2015). «Шиття Призначення в інклюзивних класах.» Документ, представлений на Brown Bag Series, факультет психології, Університет Міннесоти.

ГРАНТИ І СТИПЕНДІЇ:

RDB Грант (Університет Міннесоти Дослідницький грант, 2016)
Семінар Грант (для зустрічі ООРА в Нью – Йорку, 2016)
Нельсон Г. Стівенс Fellowship (XYZ Research Facility, 2015)

НАГОРОДИ І ЗВАННЯ:

Treldar Scholar, 2016
Навчання Fellow року, 2016
Academic Excellence Award, 2015

ЧЛЕНСТВО У ПРОФЕСІЙНИХ:

Психологія Американська асоціація
Національної асоціації підлітків психології

ВІДПОВІДНІ НАВИЧКИ

  • Програмування можливість в C ++ і PHP
  • Великі знання SPSSX і SAS статистичних програм.
  • Вільний німецькою, французькою та іспанською мовами

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *