8 причин для роботи на дому – Переваги роботи на дому

Posted on

8 причин для роботи на дому - Переваги роботи на дому

Робота на дому має свої злети і падіння, але для більшості з нас плюси переважують мінуси роботи на дому. У той час як наші кар’єрні шляху, домашній офіс розстановок і заходи по догляду за дитиною можуть сильно відрізнятися, причини надомних для роботи на дому більш послідовні.

Проводьте більше часу зі своїми дітьми

Робота на дому дозволяє вам бути частиною ваших дітей процедур протягом дня; не тільки вранці, ввечері і в вихідні дні. Ви можете взяти перерву на обід з вашим малюком і почути все новости денних, коли вони повертаються додому зі школи. Робота на дому батьки не мають необмежений час зі своїми дітьми, але вони мають більш часті можливості бути зі своїми дітьми.

Збільшення або підтримувати свій дохід

Матері, які залишили кар’єру, щоб підняти дітей може полегшити свій шлях назад в робочу силу, працюючи на дому. Робота на дому може означати, приймаючи на консультаційну роботу або почати свій бізнес, в той же час використовуючи практичний, день у день стиль виховання. Або, що працюють батьки, які переміщаються з поза-будинку офісу для телероботи може зберегти свої доходи, в той час як проводити більше часу вдома, і заощадити на багатьох витратах на робочому місце.

відмовтеся коммутируют

Коли ви подорожуєте на роботу, ви не працювали і не проводити час з сім’єю. Робота на дому усуває це марна трата часу йде більше часу для обох. Крім того, не тільки комутуюче опір, це дорого. Ви будете економити гроші на газ, транспортні витрати державних і / або страхування автомобіля і технічне обслуговування, працюючи на дому.

Робота гнучкого графіка роботи

Хоча самозайняті люди часто користуються більшою гнучкістю, ніж телероботи співробітників, як правило, мають більш повний контроль над своїми графіками. Багато людей, які працюють на будинку вибирають годинник рано вранці або після того, як діти лягли спати.

Отримайте почуття контролю та задоволеності

Приділіть час для себе, а також ваших сімей з заощадженим часом, працюючи на будинку. Самозайнятих, зокрема, посилення почуття контролю за їх власну долю, а й телероботи співробітників, які жонглювати будинку і трудових обов’язків більш ефективно знайти почуття рівноваги. Плюс дохід, отриманий, працюючи на дому може зробити різницю на предмети розкоші, які ви могли б відмовитеся від.

Економте гроші на витрати по догляду за дитиною (можливо)

Це не обов’язково відноситься до всіх, але деякі батьки, які працюють на дому, в залежності від їх роботи і віку їх дітей, можуть заробити собі на життя неповний робочий день або без зовнішнього догляду за дітьми. Визначення того, скільки догляд за дітьми і який тип догляду за дітьми вам потрібно, то робота, що в ваш бюджет.

Втеча соціальної динаміки в офісі в

Це один двосічне. Деякі люди, які починають працюють вдома пропустіть соціальні аспекти офісу, але інші вважають, що відволікають від непотрібних зустрічей, громадських зборів, або позапланових чатів в охолоджувачі води скоротити їх ефективність, додатково збільшуючи час далеко від сім’ї.

Економте гроші на одяг та обіди

І хоча це насправді не дуже хороша ідея, щоб працювати у вашій піжамі, особливо з дітьми навколо, хто дивиться на вас, як, наприклад, ви, ймовірно, витрачати менше на робочій одяг, працюючи на будинку. Якщо ви не упаковували свій власний обід (якщо так, то це одна задача з вашого списку!), Сума, яку ви витрачаєте на обіди та кава-брейки будуть знижуватися.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *