7 способів захистити себе від роботи на дому Шахрайство

Posted on

 7 способів захистити себе від роботи на дому Шахрайство

Робота на дому стає все більш поширеним, оскільки люди розуміють переваги не необхідності їздити в офіс, щоб приносити дохід. Тим не менш, важливо, щоб бути в курсі роботи на дому мінусів і аферистів, які можуть поставити вас в небезпеці. Через незнання даючи вашу особисту інформацію шахраїв, ви ризикуєте втратити всі свої гроші і інших активів. Ось як захистити себе, щоб уникнути такого роду неприємностей.

Знати, як розпізнати шахраїв

Знання є кращим захистом, коли Ви ризикуєте на інтернет в пошуках надомної роботи.

Тому, перш ніж робити, не поспішайте, щоб дізнатися, як сказати, які можливості є законними роботи на дому робочих місць і які працюють на дому шахрайства. Чим більше робота на дому вакансії проводки і оголошень, які ви називаєте, тим більше шахрайства ви зустрінете і модель обману стане ясніше.

Це, в свою чергу, зробить по-справжньому законної роботи на дому роботу легше виявити. Ви почнете розрізняти сигнальним ознаки роботи на дому шахрайства, зокрема, через схожість їх смол.

Використовуйте свій здоровий глузд

При оцінці можливості, в першу чергу думати, якщо це здається вигідним з точки зору компанії, особливо якщо вона здається дуже прибутковою. Як промоутерів можливість заробити гроші, якщо вони платять вам так багато для такої невеликої роботи?

Крім того , якщо маркетингова стратегія компанії грунтуються головним чином на появу легітимного, то, швидше за все , тому що він пропонує роботу на дому аферу або, по крайней мере, бідні прибуткові можливості. Ось чому будь-яка робота , яка просуває себе в рекламі в пошукових системах в якості «законної роботи на дому роботи» , швидше за все , є НЕ законною.

Пам’ятайте, якщо це здається занадто гарним, щоб бути правдою, то, ймовірно, це не можливість добре. Але шахраї підлі, так самотня здоровий глузд мало.

Тримайте свої емоції під контролем

Найбільш поширеним способом, що шахраї знайти жертв, щоб грати на свої емоції. Якщо ви хочете щось погано, ваші емоції можуть призвести вас зробити нелогічні рішення в гонитві за нею. Пошук роботи на дому роботи не так просто, так що вам буде потрібно терпіння і ясна голова. Будьте особливо обережні з будь-якої нагоди, яка намагається грати на свої емоції, кажучи, ви «заслужили» щось.

Роби своє домашнє завдання

Почніть сумніваючись все , що ви бачите, то зробіть своє дослідження з ясною головою. Навіть якщо можливість виглядає чесно, не відправляти гроші в будь-якій організації без ретельної перевірки його. Це включає в себе з’ясувати , де він фізично заснований, визначення , якщо є контактна інформація, і зв’язатися з ними по телефону. Подивіться на нього в соціальних медіа і зробити пошук в Інтернеті для будь-яких оглядів. Це часто допомагає зробити пошук в Інтернеті з назвою компанії і «афера» або «огляд» . Результати можуть не дати багато інформації конкретної, але це може бути відправною точкою. Майте на увазі , що більшість законослухняних компаній не беруть претендентів на роботу та що можливості для бізнесу не є безризиковим.

Бути в курсі ризикованою можливості

У той час як робота на дому шахраї завжди вигадують нові схеми, вони мають тенденцію змінюватися на кілька тем. Деякі з цих можливостей слід уникати, в той час як інші можуть бути законними роботи на дому робочих місць. Однак, часто вони не є, так що будьте дуже обережні з будь-яким з них:

 • Прямі продажі або багаторівневий маркетинг
 • схеми, завжди Pyramid уникнути!
 • Бізнес старт-ап комплекти
 • Все, включаючи переведення в готівку чеків / проводки грошей завжди уникати!
 • Головна збірка / конверт начинку-завжди уникати!
 • Стати продукт реселлер або оптовик
 • Фото торгові системи, завжди уникати!
 • Каталоги робочих місць телероботи або підприємств
 • Беручи онлайн-опитувань
 • таємний покупець
 • Введення даних центрів / викликів

Один хитрий метод шахрайство , щоб створити цілий сайт , присвячений виявленню роботи на дому аферистам, Воронки людей в декількох «законних» робота на дому робочих місць, які, звичайно, є НЕ законними.

Уникайте можливості по пошуковій рекламі і в несанкціонованій розсилці електронних листів

Використовуйте традиційні канали для пошуку роботи, щоб знайти роботу на дому роботу, такі як дошки роботи, пошук роботи двигуни і газети. Хоча немає ніякої гарантії, призводить знайдені в цих місцях завжди законні, послані по електронній пошті або знайти в інтернет-оголошеннях зазвичай не є. Завжди йти безпосередньо на сайт зайнятості компанії, якщо ви знайдете можливість працевлаштування в іншому місці. Ви можете не тільки перевірити, якщо це законно, ви можете дізнатися більше про позицію і компанії.

Майте на увазі, що компанії, які наймають для законної роботи через будинки робочі місця шукають кваліфікованих і надійних людей, щоб зробити роботу. Скринінг заявників є трудомістким процесом, так що ті, лиття широкої мережі за допомогою Google, пошук оголошень двигуна або соціальних медіа реклами не так, ймовірно, буде законними.

Не платіть за можливості

Роботодавці не беруть співробітників на роботу для них, і шахрайства позують в якості законних можливостей для бізнесу буде просити грошей. Крок в тому, що підприємства повинні мати початкові витрати. Проте, справжні підприємства, як правило, не просто обмін некваліфікованої робочої сили для оплати, як в домашніх умовах збірки і конверт-начинку схем. Справжній домашній бізнес розвивається протягом довгого часу з ретельним плануванням і дослідженнями, а не купленим онлайн зором невидимим. Є багато вільних надійних ресурсів, які перераховують законних компаній, що пропонують роботу через будинок робочих місць в промисловості.

звіт Шахрайство

Якщо ви підозрюєте, що ви були шахрайськими, негайно повідомте про це. Якщо ви видали фінансову інформацію, зверніться до свого банку або кредитної картки компанії і повідомити про це адвокату вашої держави в цілому або будь-яку кількість інших органів.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *