7 способів заощадити гроші під час пошуку роботи

Posted on

7 способів заощадити гроші під час пошуку роботи

Скільки коштує насправді нова земля? Відповідь, на жаль, полягає в тому, що це залежить. Дослідження CareerBuilder повідомляє, що 27% шукачів роботи, які понесли витрати під час пошуку роботи, витратили понад 200 доларів США, в першу чергу на одяг (39%), транспорт (22%) та подорожі (21%).

Якщо ви шукаєте роботу у своїй галузі у вашій місцевій зоні метро, ​​а ваше резюме є актуальним та у хорошій формі, ви можете уникнути просто бюджету грошей на газ або проїзду на автобусі та вартості друку кількох додаткових примірників ваше резюме.

Але якщо ви шукаєте роботу в новому місті , або намагаєтесь змінити кар’єру, або шукаєте тривалого пошуку роботи, ваші витрати можуть бути значними. Залежно від вашої ситуації, можливо, вам знадобиться скласти бюджет на наряд або два інтерв’ю, перевезення на інтерв’ю та з нього, послуги з кар’єрного коучингу, надання допомоги щодо написання резюме, навчання роботи тощо.

Хороша новина полягає в тому, що не кожна вартість є необоротною – і, маючи трохи підготовки та винахідливості, часто можна знайти подібні послуги за менші гроші. Прочитайте сім найкращих способів заощадити гроші під час пошуку роботи

Організуйтесь

Один з найкращих способів заощадити гроші під час пошуку роботи – це заощадити час, організуючись . Для цього не потрібно обробляти дороге програмне забезпечення чи організаторів. Швидше за все, ви вже володієте багатьма інструментами з підвищення продуктивності, які ідеально підходять для організації пошуку роботи. Створіть таблицю додатків для роботи в Microsoft Excel або Google Drive. Використовуйте вбудовані додатки та функції свого смартфона, щоб відслідковувати терміни або створювати сповіщення та побачення в Календарі Google. Завантажуйте безкоштовні програми пошуку роботи з Дійсно , Glassdoor, CareerBuilder тощо.

Одяг для інтерв’ю від друзів та родини

Щоб зробити гарне перше враження на співбесіді з роботи , важливо одягатися належним чином. Навіть якщо процес співбесіди є віддаленим і ви берете інтерв’ю через Zoom або Skype , вам потрібно одягнути деталь. Залежно від культури компанії , це може означати що завгодно, від ділового повсякденного одягу до ділового костюма та платтяного взуття.

Порада : платити потрібно для дослідження. Хоча найкраще помилятися на стороні одягання більше, ніж менше, ви не хочете зайти занадто далеко в будь-який бік. Наприклад, якщо ви берете інтерв’ю під час запуску, діловий костюм може створити неправильне враження.

Якщо у вас немає гарного одягу для інтерв’ю у вашій шафі (або у вашому поточному розмірі), не вважайте, що ви застрягли, купуючи щось нове. Мережіть свій шлях у новому вбранні, запитуючи друзів та родичів, чи є у них відповідний одяг, щоб поділитися.

Перегляньте інтернет-сайти моди та консигнації, такі як Poshmark, ThredUp і TheRealReal, щоб придбати вигідний модний одяг. Якщо цього не зробити, зверніться до місцевого ощадного магазину чи магазину накладних. Ви можете бути здивовані тим, що знайдете.

Уникайте виплат з кишені за витрати на проїзд

Однією з найбільших витрат на співбесіди за межами міста є проїзд та проживання. Авіаперельоти, квитки на поїзд, газ, прокат автомобілів та бронювання готелів можуть швидко отримати великі гроші. Ви можете заплатити сотні чи навіть тисячі доларів, перш ніж ви навіть ступили в офіси компанії.

Але, можливо, вам не доведеться самостійно сплачувати весь рахунок. Деякі компанії оплачують витрати на проїзд та проживання. Нервово запитує, хто платить? Подумайте, чи компанія буде робити домовленості про подорожі від вашого імені. Якщо вони скажуть «ні», то можна подумати, чи вести переговори про відшкодування.

Якщо на початку співбесіди ще рано, а роботодавець не збирає вкладку, на цьому етапі ви також можете запитати, чи розглядають вони відеоінтерв’ю чи телефонний дзвінок. Тоді, якщо все піде добре, ви дізнаєтесь, що ваші інвестиції в витрати на поїздки для наступного співбесіди швидше окупляться.

Примітка . Багато роботодавців проводять процес найму – від співбесіди до борту – в Інтернеті. Можливо, вам навіть вдасться прийняти на роботу за роботу, яку ви будете робити особисто, без додаткових витрат.

Спробуйте спочатку безкоштовні сайти пошуку роботи

Пошукові роботи та дошки для роботи є корисними джерелами списків для багатьох шукаючих роботи – і багато з них є безкоштовними у використанні. Спершу зосередьтесь на онлайн-частині пошуку вашої роботи на цих безкоштовних сайтах і заощадите собі витрати на щомісячну плату за підписку. Спробуйте кілька найкращих сайтів для роботи, щоб побачити, які надають найбільше можливостей, які відповідають вашим інтересам.

Хочете перевірити списки на ринку праці в ніші? Багато сайтів, які стягують плату, пропонують безкоштовний пробний період для нових користувачів. Просто не забудьте зробити нотатку у своєму календарі, щоб скасувати свій рахунок, щоб ви не закінчували платити за підписку, яка вам більше не потрібна.

Upskill себе безкоштовно

Якщо ви деякий час шукали роботу і не маєте великої долі, можливо, настав час додати у своє резюме нові навички. І вам, можливо, не доведеться брати на себе здоровий рахунок за навчання, щоб це зробити.

Важливо  : Вашим першим кроком має бути визначення навичок, які найбільше вразить роботодавців та чинять найбільший позитивний вплив на ваш підсумок. Один із способів зробити це – переглянути кваліфікацію ваших колег у вашій галузі, переглянувши їхні профілі LinkedIn або сканувавши вакансії для вашої цільової назви.

Визначивши, які навички потрібно засвоїти, шукайте безкоштовні онлайн-класи через такі організації, як Coursera або edX.

Хочете дізнатися більше про програми навчання, навчання чи сертифікати? CareerOneStop – центр з питань кар’єри та навчання Міністерства праці США, який має посилання на ресурси, які можуть допомогти.

Зверніться до своєї школи

Професійний коучинг, допомога в написанні резюме та супровідного листа, допомога у пошуку лідерів роботи, ресурсах для кар’єрних мереж та співбесіди на практиці можуть допомогти вашому пошуку роботи бути набагато успішнішим, ніж якщо ви робите це самостійно.

Порада : Якщо ви давно закінчили навчання, центр кар’єри коледжу може бути не першою вашою думкою, коли ви шукаєте роботу, але це має бути.

Центри кар’єрних служб часто надають безкоштовні мережеві ресурси, надають допомогу щодо резюме та інтерв’ю та послуги з оцінки кар’єри для випускників, навіть якщо вони не є останніми. Веб-сайт вашої школи повинен містити більше інформації про віддалені послуги для випускників та про те, як зв’язатися.

Економте гроші на технологіях 

Мало хто шукає роботу сьогодні може обійтися без технологій, навіть якщо вони перебувають у цегельно-будівельній галузі, яка значною мірою покладається на мережеві з’єднання. Але якщо ви шукаєте місце для заощадження грошей під час пошуку роботи, зараз прийшов час переглянути щомісячні витрати на мобільний сервіс, Інтернет та інші необхідні технології.

Економте гроші на послузі свого мобільного телефону , використовуючи передплачені плани, пакетні послуги або переключивши свій план на той, який більше відповідає вашим моделям використання. З’єднайте Інтернет та кабель – або відріжте шнур та виконайте стаціонарну лінію. Ви можете зателефонувати поточним постачальникам послуг і запитати про знижки для ветеранів, студентів, AAA, AARP та інших організацій.

Будьте впевнені, що ви не вносите жодних змін, які ставлять під загрозу вашу здатність зв’язатися з потенційними роботодавцями, наприклад, переходу на менш надійну службу стільникового зв’язку. Ви не хочете телефонувати з менеджером з найму лише тоді, коли вони пропонують роботу .

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *