7 Основні правила роботи на дому для підвищення вашої продуктивності

Posted on

7 Основні правила роботи на дому для підвищення вашої продуктивності

Коли ви намагаєтесь збалансувати своє особисте професійне життя в одному місці, завжди може бути кілька несподіваних зморшок, які врізаються у вашу професійну продуктивність. Однак більшості питань, з якими стикаються працівники на дому (наприклад, перебої, відволікання тощо), можна уникнути, встановивши деякі правила роботи на дому для вашої родини, себе та навіть своїх колег. Незважаючи на те, що правила кожної родини вдома будуть різними, вирішіть ці сім питань, щоб забезпечити вашу продуктивність

1. Встановіть (та відстежте) робочі години

Коли ви працюєте в поза офісі, повернення додому – це сигнал про те, що ваш робочий день закінчився. Якщо ви вже вдома, робота може легко розтягнутися на вечір чи вихідні. Співробітники можуть подумати, що оскільки ти працюєш вдома, ти завжди доступний. Або, з іншого боку, можна відпустити відволікання на їжу в той час, коли ви повинні бути на роботі. Одне рішення – встановити робочий час заздалегідь.

Це може бути настільки просто, як скласти розумовий план на початку кожного дня або настільки ж складним, як заповнення щомісячного розкладу, залежно від ваших потреб. Ключ – бути реалістичним.

Порада: Якщо ви працевлаштований оператор зв’язку, ваш роботодавець може встановити робочий час для вас. Якщо ви є незалежним підрядником чи власником домашнього бізнесу, можливо, вам захочеться врахувати певний рівень гнучкості у ваш день. Будьте впевнені, що призначений робочий час відомий усім вашим домочадцям. Якщо діти не розуміють вашого розкладу, вони не зрозуміють свого місця в ньому.

Щоб переконатися, що ви працюєте, коли слід, подумайте про те, щоб вести журнал або використовувати таймер, навіть якщо він не вимагає від вас. Ваше враження від того, скільки годин ви працюєте, може бути не таким точним, як ви думаєте.

2. Встановіть (і досягнейте) цілей

Недостатньо просто встановити графік часу; вам потрібно поставити цілі для того, що ви досягнете за цей час.

Можливо, постановка цілей, будь то короткострокова, середньострокова чи довгострокова, вже є частиною вашої угоди про роботу на дому з вашим роботодавцем. Однак, якщо ні, ви повинні зробити це для себе і переконатися, що він базується на міцній основі ваших цінностей.

Важливо : Створюючи свої цілі, почніть з довгострокової та працюйте назад. Де ви хочете, щоб ваш рік був домашнім бізнесом? Які проекти ви хочете виконати протягом наступних шести місяців на своїй роботі? Потім працюйте назад, щоб визначити кроки, які потрібно вжити для досягнення цих цілей, і введіть їх у свій щоденний або тижневий розпорядок. Періодично оцінюйте свій прогрес.

3. Обмежте перерви у членів сім’ї

Що заслуговує на перерву в робочий час, повинно бути зрозуміло всім, включаючи дорослих. Діти, як правило, забувають правила, тоді як дорослі люди думають, що до них не застосовуються.

Якщо ваші діти маленькі, ваші правила повинні бути розкутішими, ніж якщо ваші діти будуть досить дорослими, щоб піклуватися про власні потреби. Але навіть коли вони здатні, це не означає, що вони захочуть. Тримайтеся за відповідь на перебої, і, зрештою, вони перестануть просити або принаймні так багато просити.

Порада : Один із способів мінімізувати перебої у дітей – це максимально спланувати їх день. Заздалегідь розкладіть закуски, одяг тощо. Плануйте дітям заняття, поки ви працюєте. Робіть невеликі перерви протягом дня. Якщо діти знають, що ви вийдете зі свого офісу в якийсь момент, вам стає легше чекати, щоб розповісти вам останні новини.

Якщо у вас є догляд за дітьми, надайте няні повноваження, не вибігаючи з кабінету, коли ви почуєте, як дитина плаче. Повірте, що ваш натур може впоратися з цим.

Якщо ваш опікун є вашою дружиною, влада може не бути проблемою, але він або вона може почувати себе вільніше, щоб перешкодити вам, ніж няня. Незалежно від того, хто ваш доглядач, заздалегідь обговоріть, що заслуговує на перерву.

4. Зменшити відволікання

Перебої з боку інших – не єдина форма відволікання, з якою стикаються робітники на дому. Нас усіх можна відволікати на електронну пошту, соціальні медіа, домашні справи, телебачення та багато іншого. Щоб уникнути відволікань, коли ви працюєте вдома, вам потрібна самодисципліна. І ключовим для розвитку є розуміння ваших слабких місць. Як згадувалося раніше, ведення журналу ваших годин та діяльності може бути корисним для виявлення того, куди ви підете. Як тільки ви дізнаєтесь, що вас відволікає, встановіть для себе правила, години, процедури та цілі.

5. Створіть продуктивне робоче середовище

Створення продуктивного середовища починається з фізичного робочого простору, але воно виходить за рамки цього. Окремий домашній офіс з дверима ідеально підходить, але у нас не все для цього місця. Де б ви не працювали, будь то куточок в їдальні чи вашої спальні, він повинен бути присвячений для цієї мети. Неефективно налаштовувати та розбивати робочу область щодня. Це повинно бути місце, де ви найменше можете перешкодити.

Якщо у вас є спеціалізований домашній офіс, чи дозволяється дітям допускатись до вашого офісу в робочий час – одне з основних принципів, яке вам потрібно буде прийняти. Якщо у вас є часті телефонні чи відео зустрічі, можливо, вам потрібна політика закритих дверей. Якщо ви дозволите дітям у вашому офісі, вам, швидше за все, потрібні деякі правила. Вони можуть бути досить простими, щоб навіть малюки могли слідувати: стукайте перед тим, як входити, або ніколи не входите, коли ви телефонуєте, або завжди використовуйте тихі голоси.

Також частиною налаштування продуктивного середовища є те, як ви представляєте себе на роботі. Навіть якщо у вас ніколи немає відео зустрічей, почистіть і одягнетесь, перш ніж почати працювати. Працювати у ваших персональних персональних комп’ютерах може здатися, що це було б чудово, але це не приводить вас до правильного настрою для ефективної роботи.

6. Багатозадачність належним чином

У всіх нас багатозадачність іноді, але коли ви працюєте вдома (особливо з дітьми), це може бути заманливо зробити це занадто багато. Це може залишити вас низкою напівфабрикатів, що працюють і діти, які відчувають, що ніколи не мають вашої повної уваги.

Хитрість полягає в тому, щоб зробити багатозадачність ефективно і робити це обмежено. Добре складати білизну під час аудіоконференц-дзвінка або перевіряти свою електронну пошту, поки ви чекаєте забрати дитину з заняття. Однак, взаємодіючи зі своєю дитиною, ви або хочете бути повністю присутнім, або відкладатись, поки не зможете приділити всю свою увагу.

7. Будьте доступними

Коли ви працюєте віддалено, ваш роботодавець, клієнти або клієнти повинні довіряти, що ви працюєте від їх імені так, як вони від вас очікують. Щоб побудувати цю довіру, вам потрібно буде бути доступним. Це означає писати ефективні електронні листи та швидко відповідати іншим. Це означає забрати телефон і зателефонувати, коли це необхідно. Це може означати навіть відвідування офісу періодично.

 

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *