6 חסרונות פוטנציאל עבודה בבית

Posted on

6 חסרונות פוטנציאל עבודה בבית

אוקיי, עכשיו כי קראתם את 8 סיבות להיות עבודה ב- Home הורה אתה מוכן לוותר על מרוץ העכברים (או אולי להצטרף אליה אם היית הורה להישאר ב-הבית). אבל הנה כמה נושאים אחרים להרהר.

לא כולם ימצאו את כל אלה כדי להיות באמת בעיות; זה תלוי הקריירה, האישיות, ואת המשפחה שלך. אבל הכרה בחסרונות הפוטנציאל מאפשר לך לטפל בהם ביתר קלות. ורוב אלה ניתן לטפל על ידי כללים לקראת משפחתך.

ערבוב הלא נוח של עבודה ובית

כן, עבור חלק זה הוא כל העניין, אבל לא כל אחד יכול בו זמנית לנהל משא ומתן על הדרישות של עסק וילדים. אם אתה מוצא את זה קשה לומר “לא” או (או שניהם), אתה יכול למצוא את עצמך מתוח דק. אתה לא רוצה לפגר בעבודה בגלל חובות משפחה פולשת בכל זמן עבודה או, מצד שני, כדי להרגיש כאילו אתה צריך לעבוד כל הזמן.

הסחות דעת

גם אם יש לך טיפול בילדים במשרה מלאה בביתך, התמודדות עם סח דעת היא מיומנות הכרחית עבור הורי עבודה מהבית בשעה. למרות משרדים רגילים יש הנתח של סח דעת שלהם, הם לעתים נדירות אישיות כמו אלה שאתה נתקלת בבית. אפילו עם דלת המשרד שלך נסגר, תשמע ילד מתייפח. האינסטינקטים האמהיים שלך עשוי מפציר בכם לתת נחמה, גם אם אתה יודע לספק טיפול בילדים שלך יכול, וצריך, להתמודד עם זה.

השפעה שלילית אפשרית על קידום קריירה

רחוק מהעין רחוק מהלב. מהבית מסתכן שפסח עבור קידום. זה יכול לקרות בגלל יחס בלתי תומך מצידה של ההנהלה הבכירה, אשר עשוי לתפוש הבחירה לעבוד מהבית כמו חוסר מחויבות לקריירה. אבל זה נכון גם כי לא כל עבודות, ובעיקר גבוה במעלה הסולם התאגידי שאתה הולך, ניתן telecommuted בהצלחה (אם כי יכול להיות מה עבודות telecommuted ביעילות היא לפעמים עניין של דעה). אז זה יכול לרדת בחירה בין העבודה בבית קידום.

כמות לעומת זמן איכות עם המשפחה

אם לכם ולילדכם מורגלים הזמן שלך ביחד להיות למחזה, עובד בבית יהיה התאמה עבור שניהם. העובדה שאתם קיימים לא בהכרח אומר שאתה זמין. כשהבן שלך בהתרגשות מביא אותך היצירה האמנותית האחרונה שלו, וזה נהדר להיות שם כדי לחלוק את ההתלהבות שלו. עם זאת, כאשר התפוקה האמנותית שלו מתחילה להידמות פיקאסו של, אתה לא יכול להיות מסוגל לתת לכל יצירת מופת לידיעה לך או שהוא רוצה.

בידוד

זהו חסרון פוטנציאלי עבור כל העובדים מהבית. ולמרות שאתם לא לבד בבית, לפעמים אתה צריך קצת חברה למבוגרים רווחה אישית משלך. בנוסף, אתה מפעיל את הסיכון להפוך מבודד מבחינה מקצועית, על ידי פסיחה על קשר חיוני עם עמיתים לעבודה.

הרגלי אכילה רעים

מקרר מלא בדיוק מאחורי הדלת של המשרד הביתי מזמין. הגדרת לוח הזמנים שלך יכולה להיות יותר הפסקות חטיפים. ומאחר ילדים רבים אוכלים כל היום, זה לוקח מאמץ מודע כדי לשמור על הרגלי אכילה בריאים.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *