6 דרכים להתחיל עבודה בבית

Posted on

6 דרכים להתחיל עבודה בבית

עובד מהבית

העבודה מהבית בשעה החיים אולי נראים כמו פנטזיה בלתי מושגת למי עד כה בקריירה שלהם מצאו עצמם קשורים למקום עבודה. אבל עם קצת חשיבה יצירתית, התבוננות עצמית ועבודה קשה, זה לא שאין להשיגם בכלל אם אתה עושה את זה מטרה ארוכת טווח.

אם עבודה מהבית היא המטרה שלך, אז בטווח הקצר אתה צריך לקבוע את הצעדים כדי לגרום לזה לקרות. כנראה השלב הראשון הוא לשקול אם יש לך את האישיות לעבוד בבית. זה לא מתאים לכולם. תראה אם ​​יש לך 5 אלה איכויות חיוניות בתוך telecommuter.

אם אתה חושב שאתה עושה, אז זה הזמן להסתכל איך אתה יכול לעבוד בבית, נתון נתיב הקריירה יש לך לעקוב עד כה ואת המיומנויות שרכשת לאורך הדרך. יש אנשים מהבית עבור מעביד; אחרים עצמאיים כיועץ. החל בית עסק הוא עוד נתיב אפשרי.

כל האפשרויות הללו יש יתרונות וחסרונות. לקרוא כדי לראות איך כל יכול לעבוד בשבילך.

הפעל את העבודה הנוכחית שלך לתוך עבודה מהבית

המקום ההגיוני להתחיל עם מה שאתה יודע הכי טוב. תחשוב על הכדאיות להפוך את העבודה הנוכחית שלך למצב מבית. התשובה תהיה תלויה בסוג העבודה שאתה עושה המעסיק שלך.

חשבתי על הגדרת התפקיד שלך ולשקול אם חובות אלה יכולים להיעשות בבית. מהם המכשולים פוטנציאליים? האם אתה כבר עושה קצת עבודה מהבית? איך אתה יכול לעבור עושה יותר? מחקר מדיניות החברה שלך על מבית רשת עם עמיתים כדי לראות עד כמה מבית קורה בחברה שלך. ואז, לגבש הצעת telework עבור המפקח שלך. ראה עוד על איך לשכנע את הבוס שלך לתת לך מהבית.

למצוא עבודה חדשה

אם סוג העבודה שאתה עושה יכול להיעשות מרחוק, אבל גם הבוס שלך או החברה שלך לא נראית בעין טובה על מהבית, אז ייתכן שהגיע הזמן למצוא עבודה חדשה. כאשר מחפש עבודת עבודה מהבית בשעה חדשה, אתה יכול לעבור אותו הערוצים שאתה עלול לעבור כדי למצוא עבודה ב-office בקריירה שלך, כלומר מודעות עבודה מקומיות, אתרי עבודה עבור שדה הקריירה שלך ומדיה חברתית. עם כל אחת מן האפשרויות הללו, תצטרך להבין את הדרך הנכונה לשאול אם המיקום יכול להיות telecommuted.

כעיתונאי-חופשי

אפשרות נוספת, אם העבודה שאתה עושה יכול להיות telecommuted אבל לא היית מצליח לשכנע חברת לתת לך לעשות זאת, היא להיות עצמאי או יועץ. בהתאם לתחום הקריירה שלך, ייתכן שתוכל להתחיל בבנייה עצמאית או ייעוץ עסקי בזמן שאתה עדיין מועסק. עם זאת, תצטרך להיזהר שלא ליצור שום ניגוד עניינים או להפר כל מדיניות החברה.

הפוך את תחילת הייעוץ העסקי שלך ועדיין עובד הוא שזה מקל על העומס הכלכלי של חוסר תזרים מזומנים כי הוא אופייני לכל עסק חדש. החיסרון הוא שאתה לא יכול לנצל את אחד המקורות הפוטנציאליים ביותר שלך של העבודה – המעסיק הנוכחי שלך ו / או לקוחותיו. המעסיק שלך יכול להגיד לא אליך כעובד-telecommuter, אבל חברות יכולות להיות כפופות למדיניות שונה לחלוטין כשמדובר קבלנים עצמאיים.

התחל את העסק שלך

כמו עצמאי, פתיחת עסק ביתי עשויה לאפשר יותר גמישות בלוח הזמנים שלך מאשר תעסוקה מסורתית, אך העלויות מזניקות יכולות להיות תלולות הזמן לפני הרווחיות ארוכה. עם זאת, פתיחת עסק ביתי היא דרך להכות החוצה ולעשות משהו חדש לגמרי. היעדר אישורים מסוימים ו / או החינוך אינו מעצור הם עלולים להיות בתחומים אחרים. הבחירה עסקית הנכונה, תחקיר ויצירת תכנית עסקית חכמה והרבה עבודה קשה הרבה יותר חשוב להצלחה שלך.

עסקי הבית להפעיל את הסולם מבחינת השקעות של זמן וכסף. ישנם אלו עם התחייבויות קטנות יחסית עבור שניהם, כמו מוצרים נמכרים ישירים כגון Avon. ואז יש כאלה כמו הפעלת מעונות יום, אשר יכול לדרוש שיפוץ של הבית שלך, או רכישת זיכיון.

התחל קריירה חדשה

מה אתם עושים כאשר הקריירה הנוכחית שלך אינה להשאיל את עצמה מהבית או שאתה כבר נמאס ממנו, אבל אתה לא סוג היזמות? שקול career.Starting חדש מעל יכול להיות החל בתחתית, וזה יכול להיות קיצוץ השכר. עם זאת, אם העדיפות החשובה ביותר שלך היא להשיג את הגמישות הקשורים בעבודה בבית, אז זה יכול להיות שווה את זה.

כדי למזער כי קיצוץ בשכר פוטנציאלי, לחפש קריירה שבו הכישורים לך הרים בעבודה האחרונה שלך יהיו מוערכים. במקביל לבלות מעט זמן כדי להעריך את מה שאתה באמת נהנית לעשות.

מונלייט מהבית

כל אחת מהדרכים הללו לעבוד בבית ייקח זמן ליישם (וחלקם ידרשו כסף מדי). אם אתם לא מוכנים להשקיע את הזמן ואת הכסף, שוקלים רק מנסה להרים קצת מזומנים מיותרים מהבית.

מצד השני, אם אתה מוכן לעשות שינוי, לפעמים זה פשוט יותר פרקטי להתחיל לאט. בלשים בלילה מהבית יכול להיות דרך לחסוך כסף שמור כדי להתחיל את בית עסק או להשיק קריירה עצמאית, כך שתוכל לעבוד במשרה מלאה בבית יום אחד.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *