6 Потенційні Недоліками Робота на дому

Posted on

6 Потенційні Недоліками Робота на дому

Добре, тепер, коли ви читали 8 причин, щоб бути робота на будинку Батька ви всі готові відмовитися від щурячих перегонів (або, можливо, приєднатися до нього, якщо ви були сидіти вдома батько). Але тут є кілька інших питань, щоб обміркувати.

Не кожен знайде все з них, щоб бути насправді проблеми; це залежить від вашої кар’єри, особистості і сім’ї. Але визнаючи потенційні недоліки дозволяє вирішувати їх легше. І більшість з них може бути вирішено шляхом встановлення основних правил для вашої родини.

Незручно Змішання роботи і вдома

Так, для деяких це все справа, але не кожен може одночасно вести переговори з вимогами бізнесу та дітей. Якщо вам важко сказати «ні» або (або обидва), ви могли б знайти собі розтягнутий тонким. Ви не хочете відставати від роботи, тому що сімейні обов’язки зазіхати на час роботи або, на зворотному боці, щоб відчувати, що ви повинні працювати весь час.

відволікання

Навіть якщо у вас є повний робочий день по догляду за дитиною у вашому будинку, маючи справу з відволікаючим є одним з найважливіших навичок для роботи на будинку батьків. Хоча регулярні офіси мають свою частку відволікань, вони рідко бувають як особисті, як ті, з якими ви стикаєтеся в домашніх умовах. Навіть ваш офіс двері закриті, ви почуєте ридаючу дитини. Ваші материнські інстинкти можуть переконують Вас дати комфорт, навіть якщо ви знаєте, що ваш провайдер по догляду за дитиною може і повинні впоратися з цим.

Можливий негативний вплив на просування по службі

З очей геть з серця геть. Дистанційні ризикують бути передані для просування. Це може статися через Неподдерживается ставлення з боку вищого керівництва, в, який може сприймати вибір працювати з дому, як відсутність кар’єри зобов’язань. Але це також вірно, що в повному обсязі робочі місця, особливо вище по кар’єрних сходах ви йдете, може бути успішно telecommuted (хоча те, що робочі місця можуть бути ефективно telecommuted іноді залежить від точки зору). Так що це може спуститися до вибору між роботою на дому і просування по службі.

Кількість проти якості часу з сім’єю

Якщо ви і ваша дитина звик до вашого часу разом час безперебійної гри, робота на дому буде коригування для обох сторін. Той факт, що ви навколо не обов’язково означає, що ви доступні. Коли ваш син збуджено приносить вам своє останнє художня творчість, це здорово, щоб бути там, щоб розділити його ентузіазм. Однак, коли його художній вихід починає нагадувати Пікассо, ви не можете бути в змозі дати кожному шедевру увагу, яку ви або він хотів би.

ізоляція

Це потенційний недолік для всіх домашніх працівників. І хоча ви не самотні будинку, іноді вам потрібні дорослі компанії для вашого власного особистого благополуччя. Крім того, ви ризикуєте замикаються професійно, пропуск на істотному контакті з колегами.

Погані звички харчування

Повний холодильник тільки за дверима вашого домашнього офісу вабить. Установка власного графіка може означати більше перерв для закуски. А так як багато дітей їдять весь день, він приймає свідоме зусилля, щоб зберегти здорові звички в їжі.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *