5 הסחות דעת עליון עבור מהבית כדי להימנע

Posted on

5 הסחות דעת עליון עבור מהבית כדי להימנע

כולנו צריכים למנוע הסחות דעת בעבודה. וכמה מאיתנו טובים בזה יותר מאחרים. עם זאת, מהבית ולקבל אוכף בצורה לא הוגנת עם מוניטין של מקבל מוסחת כאשר, למעשה, משרדים מלאים אנשים ודברים למשוך את תשומת לבכם מן למשימה.

הרבה תלוי ביכולת של הפרט למנוע הסחות דעת, לא בהכרח את הגדרת העבודה. כיוון שכך, זה אפילו יותר חשוב למנוע הסחות דעת כשעובדים בבית כמו telecommuter, אם אתה רוצה הסדר עבודה מהבית בשעה שלך כדי להמשיך.

ובשביל מי הם קבלנים עצמאיים עובדים בבית, סח דעת יכולה להפחית את התפוקה שלך וחותכת את השורה התחתונה. ועם רק לעצמך תשובות, זה עשוי להיות קל יותר להיכנע לפיתוי.

אז איך להתמודד עם הסחות דעת? זה באמת תלוי מה פוגע בריכוז, אבל הנה כמה טיפים על איך למנוע הסחות דעת אלה טיפוסי.

זה אולי נראה אכזרי לומר, אבל אני בטוח שאתה יכול לנחש מה (או מי) הסחת הדעת הראשונה להימנע הוא.

חברים ומשפחה

זה לא נראה נחמד להתקשר לחברים והסחות דעת המשפחה, אבל אם הם לא מבינים שכאשר אתה “עבודה מהבית” זה אומר שאתה עובד, אז הם הסחת דעת. וזה לא רק ילדים, בני זוג, חברים ושכנים כל יכולים לבוא בדרישות על הזמן שלך כי אין בכוונתם אם עבד במשרד. חשוב לשים את הכמות הנכונה של טיפול בילדים במקום ולהגדיר כללי יסוד ב-עבודה מהבית.

עבודות בית

המסוים הזה הוא ייחודי מבית. בסביבה משרדית, אתה לא צפוי לנסות להפעיל עומס של כביסה בין פגישות, למרות עובדי משרד רבים יכולים לבצע שיחות טלפון אישי, לגלוש באינטרנט לקבלת מידע או להפעיל כמה סידורים על זמן חברה. וכך גם, זה עשוי להיות אישור הסדר העבודה שלך כדי לקבל עבודות בית קטנים נעשו במהלך שעות עבודה, אבל אתה לא יכול לתת לזה להשתלט. בהתאם התפקיד שלך, זה יכול להיות בסדר אם לוח זמנים זה אומר לך לשטוף את הכלים של ארוחת בוקר בזמן הפסקת קפה הבוקר שלך, אבל אתה צריך לעצור שם.

והדרך הטובה ביותר לשמור אותו תחת שליטה היא שתהיה תכנית. הגדרה (דבק) לוח זמני עבודות בית לכל המשפחה, כולל מטלות עבור הילדים, כלומר משק הבית אין להפוך את משימת אצילת האדם לעבוד מהבית.

דוא”ל והודעות מיידיות

לא כל הסחות הדעת הן אישיות בטבע. לפעמים הסחות דעת יכול למעשה להיות חלק התפקודים החיוניים של עבודות שלנו. לדוגמה, אם כי סוגים אלה של תקשורת חיוניים telecommuter, הם יכולים לאכול את הרבה זמן. אחרי הכל, זה בדרך כלל לוקח יותר זמן לכתוב הודעת דוא”ל מאשר להסביר משהו באופן אישי.

ללמוד לכתוב דואר אלקטרוני יעיל יכול לעזור כי אם אתה ברור האימיילים שלכם, ייתכן למנוע הרבה שאלות-ו-ושוב חזרה. עם זאת, לפעמים אנחנו פשוט צריכים לשים את הכלים הללו משם כדי להתמקד במשימה שלפניו. סגור הדוא”ל שלך או תוכנית הודעות מיידיות כאשר אתה זקוק להפסקה. לחלופין, אולי, רק לפתוח אותם על לוח זמנים, בדיקת דוא”ל בבוקר, אחרי ארוחת צהריים ולפני ההפסקה ליום.

טלפון וטקסטים

כמו אימיילים, הטלפונים חיוניים telecommuter. עם זאת, היא הפרעה אפילו יותר מיידית למה אתה עובד על כשזה rings.Both אישית ושיחות טלפון הקשורים לעבודה יכולה לקחת לך את משימה. לעשות שימוש טוב של שיחה מזוהה ולתת שיחות להיכנס לתא הקולי כאשר אתה עסוק. הגבל שיחות אישיות במהלך שעות העבודה.

מדיה חברתית וגלישה באינטרנט

כמובן, הדברים האלה להסיח עמיתים לעבודה שלנו בחזרה במשרד, אבל זה המקום היחיד שבו היעדר פיקוח יכול לעשות את זה יותר גרוע עבור telecommuter או קבלן עצמאי. אם אלה הם בעיות בשבילך, אתה עלול לעבור בבת אחת ובאופן מוחלט לסגור אותם בשעות עבודה. אם הם רק פיתויים קלים, פשוט להגביל אותם בזמנים מסוימים עשוי להיות יעיל. כך או כך, אם כי, אתה כנראה לא רוצה לתת להם לרוץ כל הזמן על המחשב שלך.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *