5 דרכים עבודה מהבית חוסך לך כסף

Posted on

 5 דרכים עבודה מהבית חוסך לך כסף

תוך כדי עבודה מהבית היא לא בלי להתחיל את העלויות, רבים של עלויות אלה ניתן ממומנות על ידי חיסכון כי עבודה מהבית מביא. גם אם אתה רק מבית במשרה חלקית, אתה יכול לחסוך קצת כסף. אז אם אתם חושבים על מעבר מחיי המשרד כדי מהבית, הנה כמה תחומים שבהם אתה יכול לחסוך קצת של דברים ירוקים.

יוממות

אם אתה כרגע לקחת תחבורה ציבורית לעבוד, תוכל מייד להבחין יותר כסף בכיס שלך כאשר אתה לא צריך להוציא עבור עלות ההחלפה החודשית או יומית. למרות שאם אתה תקשוב מרחוק במשרה חלקית, החיסכון בעלויות תחבורה ציבורית יכול להימחק על ידי הנחה חודשית הנוסעים במשרה מלאה עשוי לקבל

אם אתה נוהג לעבוד, החיסכון שלך יכול להיות גדול אבל לא כמו מיד מורגש. לא רק מבית לחסוך כסף על דלק, זה מקטין את מספר הקילומטרים על המכונית שלך. זה, בתורו, אומר פחות עלויות תחזוקה ותיקונים, וזה יכול להקטין את תשלומי ביטוח רכב שלך

טיפול בילדים

לא כל עבודה מהבית בשעה moms יחסוך כסף על טיפול בילדים על ידי מבית, אבל רב. למרות כמה WAHMs עם עבודות מהבית יכול להסתפק שום טיפול בילדים, עבודה מהבית בשעה אמהות קרובות מצליחים לעבוד במשרה מלאה עם טיפול בילדים במשרה חלקית בלבד.

זמן הוא כסף

זו באה לידי ביטוי במיליון דרכים שונות עבור כל אחד מאיתנו. עבודה מהבית בשעה moms בהחלט אין לי זמן בלתי מוגבל. אבל כאשר עובדים מחוץ לבית, אנו נוטים להשתמש timesavers יותר, אשר בדרך כלל תוספת מחיר. כמה דרכים שבהן אתה יכול לחסוך כסף:

  • התנדבות בבית הספר של ילדכם במקום לבזבז יותר על גיוס כספים.
  • בישול יותר ממרכיבים טריים, מה שאומר פחות הזמנה או באמצעות מזון מוכן יקר.
  • ביצוע תחזוקה בבית קטין עצמך.
  • קניות ברחבי עבור העסקה הטובה ביותר עבור הוצאות שוטפות כמו ביטוח, טלפון, כבלים, וכו ‘

מזון

כמובן, תוכל לאכול כשעובדים מהבית. למעשה, אם אתה לא נזהר, אתה עלול לאכול יותר! אבל אתה לא תשלם כמעט באותה מידה. עלות הכנת ארוחות משלכם הוא פחות משמעותי מאשר לאכול בחוץ כל יום. וזה בדרך כלל טוב יותר גם לך. אם אתם אוהבים את שאריות, אתה עשוי לגלות כי ביצוע תוספת קטנה בארוחת ערב הוא דרך נוחה תמיד כדי לאכול ארוחת צהריים מוכנות.

כנ”ל לגבי קפה או תה. הפוך סיר שלם פחות העלות של כוס בבית קפה, מה שהופך אותו קל יותר לעשות רושם על גורמה

ביגוד

אתה צריך פחות מתגנדר (ויקר) בגדים כאשר אתה עובד מהבית. כאשר אתה חייב להיות תלבושת עבודה מתאימה אחרת עבור כל יום בשבוע, לא רק זה עולה יותר, אבל זה כמעט לוקח חלק היצירתיות מתוך קניית בגדים. אני נהנה מהאתגר של קנייה כמה פריטים גמישים כי ניתן לערבב ו מתאים הוא לאירועים מתגנדרים מזדמנים.

כמו כן הבגדים שיש לך לקבל פחות בלאי, נעליים בפרט. (אני כמעט אף פעם לא ללבוש אותם בזמן שאני עובד.)

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *