5 Соціальні навички для успіху на робочому місці

Posted on

5 Соціальні навички для успіху на робочому місці

Які соціальні навички, і чому вони важливі для успіху на робочому місці? Соціальні навички, звані також «комунікабельність», є ті, які ми використовуємо для взаємодії і спілкування з іншими людьми. Ці навички включають в себе як вербальні навички (так, як ви говорите з іншими людьми) і невербальні навички (мова тіла, жести і зоровий контакт).

Чому Роботодавці Цінність соціальних навичок

Соціальні навички є важливими м’які навички – особисті якості (на відміну від професійних жорстких навичок, набутих за рахунок освіти, підготовки і досвіду роботи), які є ключем до добре взаємодіяти з іншими людьми. Майже кожна робота вимагає навичок спілкування. Якщо ви працюєте в команді, ви повинні бути в змозі ладити з іншими людьми. Якщо ви працюєте з клієнтами, ви повинні уважно прислухатися до їхніх запитань і проблем. Якщо ви менеджер, ви будете покликані мотивувати співробітників.

Примітка : Навіть якщо ваша робота не передбачає взаємодії з іншими людьми дуже багато, ви все одно повинні мати кілька соціальних навичок , щоб взаємодіяти з вашим роботодавцем і колегами.

Оскільки соціальні навички настільки важливі, майже кожен роботодавець шукає кандидатів на роботу з цими компетенціями. Тому вкрай важливо, що ви показуєте, що у вас є сильні соціальні навички в вашому резюме, супровідний лист і інтерв’ю.

Ось список з п’яти кращих соціальних навичок, які роботодавці шукають у кандидатів на роботу. Також зверніть увагу на наступні поради про те, щоб продемонструвати, що у вас є соціальні навички протягом пошуку роботи.

Top 5 Соціальні навички

1. Співчуття

Емпатія є дуже важливим навиком. Для того, щоб добре взаємодіяти з іншими людьми, ви повинні бути в змозі зрозуміти, як вони відчувають. Співпереживання особливо важливо при роботі з клієнтами, які приходять до вас з питаннями або проблемами. Ви повинні висловити щиру турботу про свої проблеми, а також допомагає вирішити їх.

2. Співпраця

Співпраця особливо важливо, коли ви працюєте в команді, де вам буде необхідно співпрацювати з іншими країнами для досягнення спільної мети. Проте, навіть якщо ви не працюєте в команді, співпраця як і раніше необхідно в тих випадках, коли вас просять, щоб працювати разом з колегами, щоб допомогти в досягненні цілей організації.

3. Усне і письмове спілкування

Вербальна комунікація є можливість виразити себе за допомогою чітких формулювань, що інші можуть зрозуміти. Ви будете потребувати тверді навички словесного спілкування, коли ви говорите з іншими особисто або по телефону. Письмове спілкування в гру вступає всякий раз, коли ви пишете лист, текст, лист, звіт або презентацію – тут доречно граматика, орфографія і формат необхідні.

4. Слухання

Ще один важливий навик спілкування, який допоможе вам добре взаємодіяти з іншими слухає. Ви повинні бути в змозі уважно слухати те, що ваш роботодавець говорить вам робити, що говорять ваші колеги на зустрічі, і що ваші співробітники запитують вас. Ви повинні прислухатися до проблем клієнтів, і висловити їм, що ви їх зрозуміли. Люди добре реагують на інших, коли вони відчувають, що вони чують.

5. Невербальна комунікація

У той час як вербальна комунікація є важливим навиком, так невербальна комунікація. Через мову тіла, зоровий контакт, і міміку, ви можете висловити, що ви є чуйна людина, яка уважно слухає інших.

Як показати ваші соціальні підвіконня Під час пошуку роботи

Спробуйте довести, що у вас є всі ці соціальні навички протягом усього процесу пошуку роботи. По-перше, обов’язково включати слова соціальні навички, описані тут ( «співпереживання», «співпраця», «усна і письмова комунікація», «слухати», «невербальна комунікація») в вашому резюме. Хороші місця, щоб використовувати ці ключові слова у вашій історії роботи або в вашому резюме резюме (якщо у вас є).

По-друге, ви можете використовувати ці слова в супровідному листі. У тілі вашого листа, згадайте один або два з цих навичок, надаючи конкретні приклади, коли ви продемонстрували їх на роботі.

По-третє, ви можете використовувати ці навички слова в інтерв’ю. Переконайтеся, що у вас є хоча б один приклад, протягом часу, ви використані кожен з п’яти кращих навичок, перерахованих тут. Звичайно, кожна робота вимагає різних навичок і досвіду, тому переконайтеся, що ви уважно прочитали опис роботи і зосередитися на навичках, перерахованих роботодавцем.

Рада : Інтерв’ю також забезпечує ідеальний форум , щоб продемонструвати свої таланти міжособистісних.

Переконайтеся в тому, щоб використовувати невербальну комунікацію, яка передає свій інтерес до інтерв’ю, роботодавець, і робота. Говоріть чітко і уважно слухати питання, запитують. Відображення цих міжособистісні навички людини є найкращим способом, щоб переконати роботодавця, що у вас є те, що потрібно, щоб досягти успіху в позиції вони пропонують.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *