10 Best Part-Time Робота для людей похилого віку

Posted on

Кращий неповний робочий день для літніх людей

Чи маєте ви працювати, хочете доповнити ваш дохід, або просто сподіваюся, щоб залишатися активним у відставці, робота неповний робочий день поширена серед літніх людей. Деяка частина часу роботи краще для працівників старшого віку, ніж інші. Давайте подивимося правді в очі: незалежно від того, наскільки підходить вам, ви б, ймовірно, вважали за краще залишити фізично складні речі для молодих працівників, які не так стурбовані викидаючи їх спини і т.д.

Гарна новина полягає в тому, що є неповний робочий день, щоб задовольнити будь-який смак, професійний досвід і набір навичок. Якщо ви хочете працювати на свіжому повітрі або в комфорті вашого домашнього офісу, один з цих концертів може бути добре підходить для вас.

консультант

Якщо ви любите свою кар’єру, але хочете, щоб витратити трохи менше часу, роблячи це, консультування може бути ідеальним для вас. Перетворіть свій досвід, мережі та досвід для гарної вигоди і роботи неповного робочого дня для вашого старого роботодавця або для інших компаній у своїй галузі.

Середня заробітна плата по консалтингу по всій карті, і в значній мірі залежить від поля ви вибувають з. Для того, щоб встановити швидкість, почніть шляхом ділення компенсації за відпрацьованими. Це також гарна ідея, щоб перевірити з іншими консультантами в своїй області, щоб з’ясувати, як вони структурують їх компенсацію; це на погодинній основі, основа для кожного проекту, або ж вони вважають за краще працювати на фіксаторі?

репетитор

Пенсіонери викладачі мають рівень освіти і досвід, щоб допомогти студентам навчитися жорсткі предмети, виховуючи їх оцінки і підготовки до іспитів як SAT, серед інших етапів. У доповненні до навчаються, є й інші гнучкі варіанти завдань, доступні для колишніх вчителів.

Навіть якщо ви не дипломований вчителя, ви можете бути в змозі надати репетиторство студентів в своїй області, будь тим навчанням їх математичних навичок або редагувати їх написання. Середня заробітна плата варіюється в залежності від рівня учня (середньої школи, коледжу і т.д.) і рівня тьютора формального навчання. Більшість програм репетиторства мають стандартні погодинні ставки оплати.

спортивний тренер

Хочете поділитися своєю любов’ю спорту з новим поколінням бутонізації спортсменів? Коучинг може бути для вас. Сплатіть зазвичай не висока – кілька тисяч за сезон – але якщо вам потрібно трохи більше грошей і хочуть працювати на відкритому повітрі, кабріолет, як спортивний тренер може бути ідеальним для вас. Більшість робочих місць коучинг студентів-спортсменів зажадає від вас пройти перевірку, щоб гарантувати безпеку студентів.

податки Preparer

Якщо у вас є врахування фону і вважають за краще перед навантажувати свою роботу в першій половині року, податкова підготовка може бути неповний робочий день ви шукаєте. Податкові укладачі зазвичай працюють довгі години через податковий сезон, який проходить через 15 або близько квітня. Потім їх графіки освітлити для іншої частини року.

Плата за цю роль буде варіюватися в залежності від вашого досвіду та ви працюєте в невеликій фірмі або великої національної організації. Пенсіонер бухгалтери можуть хотіти піти фрілансер, працюючи незалежно від податкової фірми.

рахівник

Бухгалтери повинні бути зручними з використанням програмного забезпечення бухгалтерського обліку, як QuickBooks, а також Microsoft Excel. Вони також повинні мати гострим оком до деталей і міжособистісні навички спілкування вимоги до клієнтів / співробітникам.

Багато бухгалтери працюють в позаштатний потенціалу, приймаючи на суміші дрібних і великих клієнтів. Ваш рівень формального навчання і досвіду буде диктувати, скільки ви можете стягувати плату за бухгалтерські послуги.

Медичний Біллер / Coder

Медичні Billers і кодери переводити медичні послуги в діагностичні коди для використання в медичних рахунках. Вони також готують, відправляти і відстежувати медичні рахунки для пацієнтів і страхових компаній. Зверніть увагу, що ця робота вимагає сертифікації, з деякими роботодавцями, що вважають за краще кандидатів зі ступенем молодшого або стандартизованого процесу навчання.

Оплата буде залежати від досвіду і розміру компанії ви працюєте для. Воно також може залежати від типу пацієнта; як правило, медична практика орієнтована на літніх пацієнтів матиме більше процедур і, отже, більше кодів рахунків, щоб розібратися.

Служби роботи з клієнтами

роботи з обслуговування клієнтів завжди найму, і деякі з них дозволять вам працювати з дому. Якщо ви добре спілкуватися по телефону або за допомогою програмного забезпечення чату і не проти усунення неполадок з людьми, коли вони не в кращому разі, ця роль могла б дозволити вам працювати неповний робочий день з вашого домашнього офісу. В очному може знадобитися навчання і плата варіюється в залежності від компанії. Більшість робочих місць обслуговування клієнтів платити погодинну ставку.

Віртуальний помічник

Якби ви були адміністративний помічник у робочій кар’єрі повний робочий день, і ви знайомі з технологією, віртуальна роль помічник може допомогти вам перевести свої навички в нову роботу неповний робочий день. Віртуальні робочі місця помічника не обов’язково вимагають певної міри, але вони вимагають твердих навичок і комфорту листи з програмами, такими як Microsoft Office. Більшість компаній зажадає від вас, щоб мати свій власний комп’ютер (хоча деякі можуть поставити один) і підключення до Інтернету високій швидкості. Зазвичай ви можете отримати компенсацію за вартість вашого інтернет-сервісу.

Pet Ситтера / Dog Walker

Якщо ви власник собаки і використовувати для роботи на повний робочий день, ви пам’ятаєте, як важко було переконатися, що ваш вихованець отримав своє щоденне вправу. Собака ходунки прийняти денну зміну, так що службовці не повинні мчати додому, коли робочий день закінчився. Якщо кішки більше ваша швидкість, або ви любитель тварин рівних можливостей, домашня тварина сидить в той час як клієнти йдуть у відпустку є відмінним способом, щоб покласти трохи грошей в кишені. Такі програми, як Rover і Wag зробити це просто, щоб почати роботу.

Блоги / Соціальні медіа

Може бути, в кінцевому підсумку робота через будинки роботу, ведення блогу не має ніякого формального навчання – вам просто потрібно шлях зі словами і досить комфорту з технологією, щоб дізнатися, як використовувати різні системи управління контентом.

Якщо ви дійсно технічно підковані, ви можете бути в змозі перетворити це в роботу обробки соціальних рахунків ЗМІ компанії. Незважаючи на те, що це робота, яка має тенденцію до перекосу молодше, є соціальні ролі засобів масової інформації, де надається перевага більш загартований голос.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *