10 אסטרטגיות מובילות חיפוש עבודה מוצלחת

Posted on

10 אסטרטגיות מובילות חיפוש עבודה מוצלחת

מחפש עבודה היא לא רק לגבי למשרות ומקווה לקבל נקרא לראיון יותר. אנשים מעטים מסוגלים פשוט לשים ביישום, לקבל ראיון, וכן מגרש עבודה בשוק העבודה התחרותי, רשת מונחה של היום. מחפשי העבודה המוצלחים ביותר לנצל מגוון של אסטרטגיות, מפני יצירת נוכחות חברתית לחברות מיקוד, כדי לעזור להם להתבלט מהקהל.

נסה אסטרטגיות חיפוש עבודה אלה כדי לזרז את החיפוש, למצוא קשרים שיכולים לתת יד, לקבל את קורות החיים שלך שם לב, אייס הראיונות שלך כדי שתקבל הצעות עבודה.

1. משוך תשומת לב על ידי חברת חלומותיך

שוק העבודה הוא צפוף אחת אסטרטגיות חיפוש עבודה החשובות ביותר שאתה יכול להשתמש הוא לוודא כי אתה עומד לצאת מן הקהל ולהראות את המנהל מגייס כי אתה מועמד אשר בהחלט יש לבחור לראיון.

2. חפשו את העבודות הנכונות

השתמש מנועי חיפוש עבודה כדי למצוא עבודה באמצעות מילות מפתח המתאימות לתחומי העניין שלך ואת המיקום שבו אתה רוצה לעבוד. צמצום קריטריון החיפוש שלך יחסוך זמן, לעזור לך להתמקד בחיפוש העבודה שלך, ולתת לך הצעות עבודה רלוונטיות מאוד לסקור (ורישומים פחות הלא-רלוונטיים ויד דרך).

3. התאמה אישית של קורות החיים שלך ואת המכתב מלווה

חשוב לקחת את הזמן כדי לכתוב קורות חיים ממוקדים ומכתבי כיסוי מקשרי הכישורים שלך באופן ספציפי את קריטריוני הגיוס למשרות אתה מתראיין. המנהל שהכירה תוכל לראות, במבט אחד, למה, ואיך, אתה מוכשר לתפקיד. יהיה לך הרבה יותר סיכוי לקבל ראיון עם רזומה ממוקד מאשר אם אתה שולח מכתב ולחדש גנריות.

4. להשתמש ברשת

Networking היא עדיין הדרך שרוב האנשים למצוא עבודה ואת אסטרטגיות חיפוש העבודה אתה משתמש צריך לכלול רשתות. צור קשר עם כל מי שאתם מכירים, כי אתה אף פעם לא יודע איזה קשר יכול להיות מסוגל לעזור לך עם חיפוש העבודה או לשים אותך על קשר עם מישהו שיכול.  הצטרף LinkedIn קבוצות  כך שיהיה לכם גישה לרישומי עבודה פורסמו לחברי הקבוצה ויותר אנשים ליצור קשרים עם.

5. ובכן דרגה ב- Google

יצירת פרופילים ב- LinkedIn ואחרים  אתרי רשתות מקצועיות . השתמש בשם שלך את כתובת האתר, אם אפשר. כאשר מעסיקים פוטנציאליים מחפשים אותך באינטרנט, פרופילים אלה בדרך כלל דרגה גבוהה, כך תוכלו לספק מגייסים, מעסיקים, ואת המגעים עם רושם חיובי ומקצועי חזק מכם כמועמד הם צריכים להיות מעוניינים.

6. חיפוש עבודה שבו חברות שוכרות

אם אתה מודע שבו חברות מחפשות מועמדים, אתה יכול למקם את עצמך כדי להגדיל את הסיכויים שלך לקבל נמצא על ידי שכירת מנהלים. אחת אסטרטגיות חיפוש עבודה חשובות אלה שאתה יכול להשתמש הוא למקד את המאמצים שלך באותם אתרי העבודה שחברות משתמשות לגייס.

7. פוך חברות בטח יכולה למצוא אותך

כאשר אתה מבצע חיפוש עבודה, אתה צריך לעשות את זה קל למעסיקים למצוא אותך באינטרנט. מעסיק, אשר יכולה להיות מוצפת קורות חיים כשהוא לפרסם משרות, לעתים קרובות מחפשים מועמדים פסיביים (מועמדים מתאימים אשר אינם מחפשים בהכרח עבודה, אבל מי עשוי להיות מעוניין אם התפקיד הנכון מגיע). הנה כיצד להבטיח חברות יכולות למצוא אותך.

8. אייס ראיון עבודה

ראיון עבודה, כמובן, הוא מה הוא הולך להביא לך הצעת עבודה – או לא. קח את הזמן כדי להתכונן. לחקור את החברה לפני שאתה הולך לראיון, להתלבש כראוי, מענה תרגול שאלות ראיון לשאול, ולעשות מאמץ מרוכז כדי להרשים את המראיין עם הכישורים, הניסיון, הביטחון, ואת המומחיות שלך.

9. מעקב אחרי הראיון

זה באמת חשוב לעקוב אחרי ראיון על ידי אמירת תודה לכולם ראיינת עם. מועמדים ששולחים הערות תודה להתקבל בתדירות גבוהה יותר מאשר אלו שלא. השתמש התודה שלך לציין כהזדמנות לשוב ולהזכיר מדוע אתה המועמד הטוב ביותר לתפקיד. אם אתה flubbed תשובה במהלך הראיון, אתה יכול גם להשתמש הודעת תודה להבהיר.

10. איוב להשתמש באסטרטגיות חיפוש עבור עובדי מבוגרים כאשר הן ישימות

ישנן אסטרטגיות מחפשי עבודה מבוגרים יכולים ליישם כדי לעזור לזרז חיפוש עבודה ולמצוא מכניסה, ומשמעותית, תעסוקה. מגיל הוכחת קורות החיים ומכתב הלוואי שלך כדי להדגיש שנתי ניסיון בצורה חיובית, לקרוא את הטיפים הבאים הממוקדים לסייע ראיונות קרקעות מחפשי עבודה בוגרים להתקבל.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *