תעודת התוכניות הטובות ביותר שיובילו שמשלמים ג’ובס

Posted on

תעודת התוכניות הטובות ביותר שיובילו שמשלמים ג'ובס

תוכניות לתואר רבים יכולות לעזור להגדיל את הסיכויים שלכם למצוא עבודה עם משכורת גבוהה. עם זאת, רבים של תוכניות אלה הם יקרים, והוא יכול לקחת שנים כדי להשלים.

חלופה תוכנית תואר היא תוכנית תעודה. תוכניות תעודה הן תוכניות הכשרות לטווח קצר, כי לעתים קרובות לקחת פחות זמן כדי להשלים מ תואר,

הערה: אתה יכול להרוויח כמה אישורים כמו מעט זמן כזוג של months.They גם נוטה לעלות פחות כסף מאשר תכנית תואר.

תוכניות תעודה יכול לעזור לך לפתח את הכישורים והניסיון הדרושים job.1 בפרט ישנן תעודות לעבודות במגוון תעשיות, כולל  בריאותממשל , ואת  טכנולוגיית המידע  (IT).

תוכניות אלה יכולות להיות שימושיות עבור אנשים שרק מתחילים את הקריירה שלהם, כמו גם עבור אנשים שכבר יש להם שנים של ניסיון ורוצים לשפר את כישוריהם או מחפשים  שינוי קריירה באמצע חיים . מצא את התוכנית המתאימה לך, ואתה תהיה על הדרך שלך לקראת קריירה מוצלחת.

למה קבלת אישור?

ישנם יתרונות רבים השלים תכנית תעודה. אם אתה מתחיל חיפוש העבודה, השלמת תוכנית התעודה תגדיל מיומנויות ויכולות, ויעשה לך  להתבלט בשוק העבודה .

גם אם כבר יש לך את הקריירה, אתה עדיין יכול ליהנות השלמת תוכנית תעודה כדי לחדד מיומנות מסוימת. לדוגמא, מספר  תוכניות תעודת IT  אנשים לעזור לפתח מיומנויות ובסיסי ידע דרוש לכניסה לתוך תעשיית ה- IT. ישנן גם תעודות בניהול, כגון תעודות ניהול פרויקטים.

זכור, עם זאת, כי תעודות הם לא אותו הדבר כמו רישיונות מקצועיים ורישיונות certification.2 נדרשים עבור עבודות מסוימות, כגון הוראה לקוסמטיקה. סמכות להראות שאדם צבר מיומנויות בתחום מסוים. לדוגמא, ישנם אישורי חשבונאות שיכול לעזור רואה חשבון לעלות בקריירה שלו או שלה. אישורים אלו בדרך כלל כרוכים בישיבת בחינה. לפעמים אתה יכול לקחת תכנית תעודה כדי לעזור לך להתכונן רישוי או הסמכה.

כיצד למצוא את התוכנית המתאימה לך

השתמש Finder הסמכת CareerOneStop:  חפש Finder הסמכה  ידי הסמכה שם, ארגון, תעשייה, או מקצוע כדי ליצור רשימה של אישורים, עם מידע על גוף ההסמכה, כיצד לקבל הסמכה, ופרטי בחינה.

שאל הקשר שלך:  אם אתם מעוניינים בתחילת דרך בקריירה בפרט, לשאול אנשים בתחום כי אילו סוגים של אנשים מעלות ותעודות בתחום שיש בדרך כלל. הגדרת  ראיונות הסברה  לשאול קשרים אלה להמליץ מה תעודות עשויות לעזור לך בקריירה שלך. אם אחד מאנשי הקשר שלך השלים תכנית תעודה, לקבל מהם המשוב משני הספר ואת התכנית.

דבר עם המעסיק הנוכחי שלך:  אם אתם מחפשים תכנית תעודה כדי לסייע להגביר את הקריירה שלך, לדבר עם המעסיק שלך. הוא או היא שאולי יש כמה הצעות עבור תעודות שיכול לשפר את קורות החיים שלך ואפילו להוביל קידום. כמו כן, לבדוק אם הצעות החברה לשלם (או חלקית החזר) תכנית תעודה אם זה קשור לעבודה הנוכחית שלך.

בדוק ספר מקומי:  תוכניות התעודה רוב מונפקות על ידי בתי ספר (למרות שחלקם מונפקים על ידי חברות וארגונים אחרים). ברגע שאתה יודע איזה סוג של תעודה שאתה רוצה, לבדוק מכללות מקומיות, מכללות קהילה, ו מקצועי-טכני בתי ספר כדי לראות מה תוכניות שהם מציעים. In-המדינה ומכללות קהילתיות קרובות יש תוכניות התעודה היקרות לפחות.

מצא ספר מוכר:  לוודא הספר תבחר הוא מוכר על ידי משרד החינוך בארה”ב או המועצה להשכלה גבוהה . למטרות רווח ספר אינם מוכר תמיד, והם לפעמים חסרי אקדמאים קפדניים ו / או שירותי קריירה שימושיים. רק בגלל ספר מייצר הרבה פרסומות (בדפוס, באינטרנט, או על שלטי חוצות) לא אומר שזה הספר הנכון עבורך.

מצא תוכנית שפועלת עם לוח הזמנים שלך:  לבדוק מה כל עלויות התוכנית, howlong שנדרש כדי להשלים את התוכנית, ואת מה התוכנית מציעה (למשל, הכשרה תוך כדי עבודה, קורסים, בחינות). בחר תוכנית שמתאימה את לוח הזמנים שלך. לדוגמא, אם אתה רוצה להמשיך לעבוד במשרה מלאה תוך רודף את התכנית, לוודא את לוח הזמנים של התכנית הוא גמיש.

אם טוב מדי של שזה יהיה נכון, זה כנראה:  אם אתה מוצא תוכנית תעודה כי נראה קל מדי, יותר מדי זול, או מהיר מדי כדי להשלים, סביר להניח. לעשות קצת מחקר כדי לוודא את התוכנית הוא מוכר.

דבר עם בוגרים:  דרך נוספת למנוע תוכניות תעודה רעות היא לדבר בוגרים. רוב בתי הספר צריכים להיות מוכנים לשים אותך על קשר עם הבוגרים שיכולים לענות על השאלות שלך על התוכנית. שאל אלה בוגרים מה התכנית הייתה כמו, והאם זה עזר להם להשיג עבודה.

התייעץ עם קצינים מקצועיים התאחדות או איגוד שלך:  שאל על אישורים בתחום שלך שישפרו הסחירות שלך ולברר על התוכניות המוצעות או נתמך על ידי yourassociation.

10 שמשלם ג’ובס כי דרוש (או המלץ) תעודה

אלה מכניסים עבודות הדורשות אישור או עבורו קיימות תוכניות תעודה רלוונטיות. במשך רוב העמדות אלה, תעודה יכול לעזור למישהו מוקדם בקריירה שלהם להשיג עבודה ראשונית טובה.

 1. מפתח אינטרנט

מפתחי אינטרנט  ליצור אתרי עיצוב. הם יוצרים את המראה של האתר ולטפל הביצועים של האתר, מהירות, ויכולת. מפתחי אינטרנט יכולים לעבוד עבור חברות עיצוב מערכות מחשב, או לשיווק חברות או מחלקות, או להיות  עצמאי . בעוד כמה מפתחי אינטרנט יש של תעודה בעיצוב אתרים, לאחרים יש תעודה בפיתוח אינטרנט במקום.

שכר תשקיף תעסוקה: על פי  הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה , מפתחי האינטרנט להרוויח הכנסה החציונית של 69,430 $ לשנה ו יראו צמיחה הרבה-יותר מהר מממוצע עבודה של 13% דרך 2028.

 1. בניה מפקח בנייה

בנייה  ו פקחי בנייה לבדוק באתרי בנייה ומבנים לוודא כי המבנים לפגוש כל קודים ותקנות הנדרשים. פקחי בנייה בבניין רבים יש תעודה ממכללה מקומית או קהילה, למרות שאחרים תואר שנים לשייך במקום.

שכר תשקיף תעסוקה: על פי  הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה , קמת פקחי בנייה להרוויח הכנסה החציונית של 59,700 $ לשנה ו יראו מהר יותר מממוצע עבודת צמיחה של 7% עד 2028.

 1. אדריכלי האזרחי drafter

Drafter אדריכלי האזרחי יוצר ציורים של התכונות המבניות של מבנים, או יוצר מפות של פרויקטים הנדסיים (כוללים עבודות ציבוריות, גשרים, כבישים). רוב מנסחי בעלי הכשרה ב תכנון בעזרת מחשב וניסוח (CADD), הנדסה, ציור מכאני, ומיומנויות עיצוב והנדסה אחרות. הכשרה זו יכולה להיות מתוכנית תעודה, תכנית דו-שנתית, או אפילו תכנית ארבע-שנתית.

שכר תשקיף תעסוקה: על פי  הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה , מנסחים להרוויח הכנסה החציונית של 55,550 $ לשנה ו יראו צמיחת עבודה קטנה או לא דרך 2028.

 1. טכנאי להנדסת תעשייה

הנדסת תעשייה טכנאים לסייע מהנדסי תעשייה עם תיקון שיטות הפעולה במפעלי ייצור ואתרי תעשייה אחרים. הם עוזרים שיטות לְהַגִיהַ של מבצע, פריסת ציוד, ועוד, כדי לבצע ריצת מפעל בצורה חלקה יותר. רוב טכנאי הנדסת התעשייה יש גם תואר של חבר או תעודה מבית ספר מקצועי-טכנית.

שכר תשקיף התעסוקה: על פי  הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה העבודה , טכנאים הנדסת תעשייה להרוויח ההכנסה החציונית של 55,460 $ לשנה ו יראו מעט או ללא צמיחה עבודה דרך 2028.

 1. Pipefitter ו השרברב

שרברבים ו pipefitters  להתקין צינורות תיקון במשרדים, בתים, מפעלים, ומבנים נוספים. שרברבים רבים ללמוד את עבודתם באמצעות תכנית תעודה ו / או בין ארבע חניכות של חמש שנים. מדינות מסוימות גם דורשים כי שרברבים pipefitters להיות מורשה.

שכר תשקיף תעסוקה: על פי  הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה , pipefitters שרברבים להרוויח הכנסה החציונית של 53,920 $ לשנה ו יראו צמיחה הרבה-יותר מהר מממוצע עבודה של 14% דרך 2028.

 1. כתב בית המשפט

כתבת משפט  מעתיק, מילה במילה, הליכים משפטיים שונים כגון תצהירי ניסויים. רוב עיתונאי החצר לעבוד בבתי משפט או בתי-המחוקקים. עיתונאי חצר רבים יש לפחות תעודה תיכונית בבית המשפט הדיווח החל בקולג ‘קהילתי או מוסד טכני.

שכר תשקיף תעסוקה: על פי נתוני הלשכה לסטטיסטיקה של עבודה, עיתונאי חצר להרוויח הכנסה החציונית של 57,150 $ לשנה ו יראו מהר יותר מממוצע עבודת צמיחה של 7% עד 2028.

 1. כבד ולרכב מכונאי ציוד נייד

רכב מכניקת ציוד נייד כבדים (הידוע גם בשם טכנאי שירות) לבדוק וכלי רכב תיקון מכונות המשמשת לתחבורה (כולל תחבורת רכבות), חקלאות, בנייה, ועוד. יותר ויותר, מעסיקים רוצים להעסיק מכניקה אשר סיימה תכנית תעודה של סוויטות שנים במכניקת ציוד טכנולוגיית הדיזל או כבד, שכן החלק מהמנגנון האחרון הוא מאוד מורכב.

שכר תשקיף תעסוקה: רכב כבד מכניקת ציוד ניידת להרוויח הכנסה החציונית של 50,320 $ לשנה ו יראו צמיחת עבודה של 4% באמצעות 2028 – כ מהר ככל ממוצע.

 1. עובד מתכת

בונה עובדים מתכת ו / או מוצרי התקנות עשויות מתכת דקה. עבודה זה עלולה להיות כרוך מדידה וסימון ממדים על סדינים, קידוח חורים בסדינים, נושאת גיליונות גדולים, או ריתוך, נעילה, סמרור, והלחמת גיליונות. עובדי מתכת גיליון רבים ללמוד את עבודתם דרך חניכות או תכנית תעודה מבית ספר טכני.

שכר תשקיף תעסוקה: על פי  הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה , עובדת מתכת להרוויח הכנסה החציונית של 48,460 $ לשנה ו יראו מהר יותר מממוצע עבודת צמיחה של 8% באמצעות 2028.

 1. חימום, מיזוג אויר, מכונאי קירור Installer

 מכניקה ומתקינים אלה, המכונה גם  טכנאי HVACR , עבודה על חימום, קירור, אוורור, מערכות קירור בבתים, משרדים, ומבנים נוספים. טכנאי HVACR בדרך כלל להשלים תואר או תעודת תכנית כתוצאה מהעסקה או ספר טכני או בקולג ‘קהילתי. תוכניות אלה יכולות להימשך בין שישה חודשים לשנה.

שכר תשקיף תעסוקה: על פי נתוני הלשכה לסטטיסטיקה של עבודה, טכנאי HVACR להרוויח הכנסה החציונית של 47,610 $ לשנה ו יראו צמיחה הרבה-יותר מהר מממוצע עבודה של 13% דרך 2028.

 1. טכנולוג כירורגי

אנשי טכנולוגיה כירורגי  לסייע בהפעלת חדרים בבתי חולים. הם עוזרים להכין חדרי ניתוח, לארגן ציוד, חולים לעקר, ורופאי עזרה במהלך ניתוחים. הם לעתים קרובות להשלים תוכנית תעודה טכנולוגית כירורגי, אשר יכול להימשך ממספר חודשים עד שנתיים.

שכר תשקיף תעסוקה:  וטכנולוגים כירורגי  מרוויחים בממוצע 47,300 $ ו רואים מהר יותר מממוצע צמיחת עבודה של 9% באמצעות 2028.

עוד משרות אתה יכול להשיג עם תעודה

 בריאות משרות

 • סייעת רופא שיניים
 • Sonographer אבחון רפואי
 • טכנאי חירום רפואי
 • Transcriptionist החולים
 • אחות מוסמכת מקצועית מוסמכת
 • סיוע רפואי
 • רפואי טכנאי מעבדה קלינית
 • מתכנת רפואית
 • Transcriptionist הרפואי
 • רוקח
 • טכנולוג radiologic
 • עוזר וטרינרים

התעשייתי ג’ובס

 • מכונאי רכב
 • מבוקרת מחשב מַכשִׁירָן מכונית
 • machinists
 • מתקין ציוד תקשורת ו לתיקון
 • כלי ומקבלי Die
 • רתך ו רתך מסגר

עבודות אחרות

 • מומחה מחשבים תמיכה
 • קוסמטיקאית
 • כבאים
 • מאמן ומדריך כושר
 • מעצבת שיער
 • מניקוריסטית
 • מעסה
 • רשת מנהל מערכות מחשב
 • פדיקוריסטית
 • פקיד רכש
 • סוכן נדל”ן

אפשרויות לחינוך והכשרה נוספות

ישנם גם אחרים  שמשלמים משרות הפנויות שאינם דורשים תואר של ארבע שנים . עבור חלק אפשרויות הקריירה הללו, הכשרה מקצועית או תואר של שנתיים יכול להעפיל לך להתחיל לעבוד.

חניכות  הן אחת החלופות הטובות ביותר לשקול מאז הם משלבים אימון עם שכר תוצאת תעודה או תעודה עם סיום.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *