תכנית המלגות החדשנית של Honeywell – איך ומתי החל

Posted on

תכנית המלגות החדשנית של Honeywell - איך ומתי החל


השם Honeywell מייד מזכיר תרמוסטט קיר אשר מסדיר את טמפרטורת האוויר ושומר הבית שלך בנוחות חמה או קר. בנוסף תרמוסטטים לתכנות של Honeywell, החברה מציעה מוצרים נוספים שהופכים בתינו ומשרדי יותר נוח ובטוח למשפחות ולעובדים שלנו.

אודות Honeywell

שסתום ערבוב תרמוסטטי Honeywell לספק הגנה אנטי-חליטה להבטיח כי המים שלנו נשארים בטמפרטורה סבירה. מערכת מנקת אוורור בית כולו של Honeywell עושה באוויר שלנו בריא ובטוח יותר לנשום, בעוד מוצרי אזעקות אש האבטחה של Honeywell לשמור בתינו ומשרדיים בטוחים.

ההיסטוריה מראה כי Honeywell יכול להיות נעוץ 1885. החברה מעסיקה כיום יותר מ 132,000 אנשים, כוללת כ 21,000 מדענים ומהנדסים, ב 100 מדינות ברחבי הגלובוס.

Honeywell מתגאה ואת מוצריה על קיימות סביבתית. שימור אנרגיה ואספקת מוצרים המגנים איכות אוויר היא חלק גדול של המחקר והפיתוח המתמשך שלהם. Honeywell גם מתגאה בהיותה מוביל תאגידים בקהילה על ידי עזרה לאחרים לעמוד באתגרים שמציבים שינויי האקלים ולהיות מנהיג במציאת דרכים נוספות להפחית את הצריכה של דלקים מאובנים.

תוכניות התמחות מלגות Innovators

Honeywell International מבקש כשרונות חדשים עם רקע בהנדסה ובטכנולוגיה חזקות, אנשים אשר מקדישים את עצמם לעמידה את שאיפת החברה. Honeywell מציעה תוכנית המלגות ליזמים להפיק 18 אוניברסיטאות היעד בסין, צ’כיה, הודו, מקסיקו, וארצות הברית כחלק מאסטרטגיית כישרון-רכישתה. החברה מציעה הזדמנויות במקומות שונים ברחבי העולם.

Honeywell מציעה התמחויות שלמו כסף מלגה כי תלמידים יכולים להשתמש כדי להחיל כלפי בשנה האחרונה בביה”ס. הסכום של כל מלגה משתנה בהתאם למדינה בה הסטודנט עובד. החברה מבקשת סטודנטים לתארים בהנדסת תעופה וחלל, הנדסה כימית, הנדסת מחשבים, אלקטרוניקה ותקשורת, הנדסת חשמל, מכשור, והנדסה מכנית.

אתה אמור להיות מסוגל להפגין ביצועים אקדמיים חזקים. הקריטריונים המדויקים משתנים ממדינה למדינה. אתה צריך להחזיק מיומנויות תקשורת מילוליות ובכתב חזקות. התוכנית פתוחה בפני רווקים, מאסטרים, או תואר דוקטור בחר תלמידים נכנסים שנת הלימודים האקדמית הסופית שלהם באחת אוניברסיטות היעד.

כמו כן, עליך להיות מסוגל לאבטח הרשאה חוקית לבצע עבודה במדינות הבאות אם אתה בוחר לעבוד שם: סין, צ’כיה, הודו, מקסיקו, וארה”ב

איך ליישם

כל מועמד חייב להשלים יישום מקוון הכולל פרופיל שלו עותק של קורות החיים או CV שלו. כמו כן כדאי לכלול תמליל האוניברסיטה שלך, ואתה חייב להגיש שתי מסות של 500 מילים או פחות כתוב באנגלית. המאמרים להגיב לשאלות במהלך תהליך היישום.

סטודנטים בלבד רק מאוניברסיטאות היעד רשאים להגיש בקשה למענק, והם חייבים לעשות זאת עד סוף חודש נובמבר עבור סין, צ’כיה, מקסיקו וארה”ב המועד האחרון הודו הוא סוף אפריל.

קריירה ב- Honeywell

מסלולי קריירה שונים זמינים עבור אלה מעוניינים מחפשים עבודה ב- Honeywell. מועמדים מעוניינים יכולים לבדוק באתר של Honeywell לערוך חיפוש עבודה יסודי על משרות פתוחות.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *