תיאור תפקיד עורך הספר: שכר, מיומנויות, & More

Posted on

תיאור תפקיד עורך הספר: שכר, מיומנויות, & More


עורכי הספר לעשות הרבה יותר מאשר רק לקרוא ולערוך כתבי יד גלם. הם חלק מרכזי של שרשרת הפיקוד בעולם הפרסום יש הרבה השפעה על אילו ספרים להוציא לאור ואלו לא.

אם אתה אוהב ספרים אוהבים לקרוא, עבודה כעורך יכול להיות חלום שהתגשם. שים לב לכך הרבה זמן של עורך הספר בילו בסינון כתבי יד שלא יראו אור יום. אתה צריך להיות בסדר עם קריאת הרבה כתיבה גרועה כדי למצוא את מספר פנינים.

אחד הדברים החשובים ביותר להזמין עורכים לעשות הוא לרכוש ספרים לפרסום. בדרך כלל, עורכי ספר או עוזרי עריכה לקרוא כתבי יד שהוגשה על ידי סופרים-כמה שדל, הכי לא רצוי-ו, המבוסס על הידע שלהם ז’אנר ועל השוק הפוטנציאלי שלה, לקבוע אילו עבודות הם בכושר טוב בהוצאה שלהם.

למרות הגורל של עורך אינו תלוי לחלוטין כמה רבות מכר רב מועברים, האנשים להתקדם בתחום ההוצאה לאור הספר כמעט תמיד יש כמה ספרים פופולריים תחת החגורה.

חובות & אחריות

אחריות עריכה עשויה להשתנות בהתאם לגודל הארגון, כמו עורכים מסוימים עשויים להתמודד עם משימות יותר מאחרים. עבודה זו דורשת בדרך עורך לבצע את הפעולות הבאות:

 • רכישת כתבי יד לבדיקה
 • קראו, לערוך, ולכתוב תוכן כך שהיא נכונה ומובנת לקורא
 • ודא העובדות שהובאו ב חומר לפרסום
 • עבודה עם המחבר לפתח תוכן תוך שמירה על הסגנון של פרסום מדיניות עריכה
 • שמור על יחסי עבודה טובים עם סופרים ואנשי צוות מרכזי אחר כגון ייצור, ועוזר עריכה, מגיהים, גרפיקת אמנים, אנשי שיווק
 • לעקוב אחרי תאריכים אמורים להבטיח יד מפרסמת על זמן
 • סקירה ולסמן את הגהות ותוכן מקוון
 • להשתתף בישיבות שבועיות כדי לבדוק לוחות זמנים הספר לדון בבעיות
 • עבודה עם שיווק על מנת לקדם את הספר על ידי הגשת תוכן הוא עבור הדפסה והודעות באינטרנט

היבט חשוב של העבודה של עורך ספר הוא לטפח קשרים עם סופרים. הספר עורכים לעיתים קרובות מחפשים לגלות כשרונות חדשים, ולפרסם אותם אלמונים, ולאחר מכן להמשיך לעבוד איתם כפי שהם לבנות קהלים גדולים.

מסיבה זו, מחברים רבים יש לעתים קרובות רק עורך אחד עבור כל קריירה. סופרים שיש להם קשרים טובים עם העורכים שלהם לעתים קרובות אחרי העורכים אם הם משנים את הוצאות ספרים לאורך השנים. עורכים שעובדים עם סופרים בעלי פרופיל גבוה לעתים קרובות הם בעלי ערך רב יותר לשותפים כי הם בדרך כלל מביאים לקוחות גדולים איתם.

עורכים לעיתים רחוקות מקבלים תשומת לב, אבל הם לעתים קרובות לשחק תפקיד גדול בהצלחות והקריירה של סופרים פופולריים. סו פריסטון, למשל, עבד כעורך ספר ההומוריסט דאגלס אדמס, לשמצת מועדים חסרים. פריסטון חייבת להשאיר אותו על משימה בנוסף לעזור לו להפיק את המרב של הפרוזה שלו.

שכר עורך הספר

הלשכה האמריקנית לסטטיסטיקה של עבודה, 2017 , אינה מספקת קטגוריה נפרדת עבור עורכי ספר, לעומת זאת, הוא כולל את הכותרת תחת המונח הכללי יותר עורכים :

 • משכורת שנתית חציונית : 58,770 $ (28.25 $ / שעה)
 • משכורת שנתית Top 10% : 114,460 $ (55.03 $ / שעה)
 • משכורת שנתית תחתונה 10% : 30,830 $ (14.82 $ / שעה)

דרישות השכלה וכישורים

כדי להיות עורך, תזדקק ההשכלה והניסיון הבאים:

 • מעלות מכללה : יש רוב העורכים לפחות תואר ראשון, בדרך כלל באנגלית, תקשורת, או עיתונאות. יש כמה תארים מתקדמים, אבל זה לא דרישה. חשוב עוד יותר את הפרטים של החינוך שלך הם תשוקה לקריאה כישרון העריכה.
 • ניסיון : ניסיון, כולל התמחות בבית הוצאות ספרים ולעבוד אחרים מדיה-כגון עיתון או מגזין עריכה-גם חשוב עבור עורכי ספר פוטנציאליים. יתר על כן, קשרים בעולם המו”לות, אם לעורך אחר או סופר מוצלח, גם יכולים לעזור הסיכויים שלך נחיתת עבודה כעורך ספר. אם אתם מעוניינים עריכת ספרים העוסקים בנושא מסוים, כגון אופנה או מזון, צריך להיות לך הכשרה פורמלית או ניסיון עבודה בתחום זה כדי להגדיל את הסיכויים שלך לקבל שכר. כדי לגדול רשת, אתה יכול להצטרף לארגונים מקצועיים כגון אגודת פרילאנסרים העריכה (EFA) .

מיומנויות עורך ספר & מיומנויות

כדי להיות עורך ספר מוצלח, אתה צריך את הדברים הבאים:

 • כישורי קריאה : עורכי ספר אוהבים לקרוא ספרים, כפי שהם מבלים הרבה כתבי יד בזמן קריאה.
 • כתיבת מיומנויות:  העורכים להבטיח שכל תוכן שנכתב יש דקדוק, פיסוק, תחביר נכון. עורכים צריכים לכתוב ברור והגיוני.
 • כישורים בין-אישיים:  במיומנות מפתח היא לטפח ולשמר קשרי עבודה טובים עם סופרים ואנשי צוות. זה חשוב עבור מנחה המחבר בטקט באמצעות הפיתוח של הכותרת שלהם, כמו גם עבודה עם צוות שני כדי לייצר את הספר על זמן.
 • שיפוט סאונד : עורכים צריכים גם לקבוע אם כתב היד הוא מוסרי ונטול פלגיאט.
 • פרט אורינטציה : עורכים ניתן לעבוד על יותר מפרויקט פרסום אחד בכל פעם, צריכים לתכנן את עבודתם כדי להבטיח כי כל הספרים לעמוד בלוחות הזמנים המתוכננים שלהם. זה כולל להישאר בקשר עם סופרים ועבודה עם צוות כדי להבטיח כל מהלכי כתב יד בתהליך ההוצאה לאור.

התחזה עבודה

הלשכה האמריקאית לסטטיסטיקה של העבודה קובע כי העסקת עורכי צפוי להיות שינוי קטן עד 2026, כמו העיתונות הכתובה ממשיכה לעמוד בפני לחץ חזק מפרסומים באינטרנט. עורכים שהסתגלו למדיה המקוונים כותבים נוחים ועבודה עם מגוון של כלים אלקטרוניים הדיגיטליים יהיה יתרון במציאת עבודה.

סביבת עבודה

רבי עבודת עורכים במשרדים, אולם, יצירת מספר גדל והולכת מבית או חלק בשבוע או במשרה מלאה. אלה שעובדים במשרה מלאה בבית צריכים את הציוד האלקטרוני הנכון, כגון תוכנות פרסום אלקטרוניות, סורקים, ציוד תקשורת אחר, כדי לבצע את העבודה שלהם כמו שצריך.

סידור עבודה

רוב העורכים לעבוד במשרה מלאה, ואת לוחות הזמנים שלהם נקבעים בדרך כלל על ידי במועדי הייצור ואת סוג משרה במערכת. כמה עורכים ללהטט פרויקטים מרובים להתמודד עם לחצי מועד ייצור שדורשים מהם לעבוד שעות נוספות כדי לעמוד בתאריכי פרסום מתוכננים.

כיצד לקבל את העבודה

להגיש מועמדות

תסתכלו משאבים כגון ואכן , מפלצת, ו Glassdoor עבור הצעות העבודה האחרונות.

למצוא הזדמנות להתנדב או INTERNSHIP

חפש עמדות מתנדבות או התמחויות בתחום שלך. לדוגמא, המקור היומי מבקש עורכים מתנדבים למשימות. כמו כן, הוצאות ספרים גדולות כמו פינגווין / Random House להציע הזדמנויות התמחות למי להעפיל.

להצטרף לארגון

הצטרפות לארגון, כגון האגודה הלאומית של עורכים עצמאיים סופרים (NAIEW) או אסים: חברת העריכה , להתחבר עם אחרים בתחום. מומחי פרסום Network (PPN) מפרט עבודות כמו גם ארגונים לחברות אחרים. ניתן גם להירשם עורכים בלבד ניוזלטר לקבל ספרייה של איגודים מקצועיים עבור עורכים, כמו גם פתחי עבודה נוכחיים.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *