תיאור תפקיד הרופא: שכר, מיומנויות, & More

Posted on

תיאור תפקיד הרופא: שכר, מיומנויות, & More

לאחר מתן אבחנות, רופאים לטפל בחולים הסובלים ממחלות ופציעות. רופאים גם נקראים רופאים והם יכולים להיות רופאים (MD) או רופאים אוסטאופטים (DO).

שני הסוגים של רופאים להשתמש בשיטות טיפול מסורתיות כגון תרופות וניתוחים, אבל דוס להדגיש את מערכת השלד של הגוף,  רפואה מונעת , טיפול בחולה הוליסטית. רופאים יכולים להיות רופאים ראשוניים או שהם עשויים להתמחות בתחום מסוים של רפואה כגון רפואה פנימית, רפואת חירום, גניקולוגיה ומיילדות, נוירולוגיה, רפואת ילדים, גריאטריה, פסיכיאטריה, אנדוקרינולוגיה, רפואת עיניים, או בהרדמה.

חובות דוקטור & אחריות

אחריות ספציפית משתנית בהתאם מומחיות, אבל כל רופאים צריכים להיות מסוגל לבצע את התפקידים כדלקמן:

 • להערכת תסמינים
 • תנאים אבחנו
 • לקבוע וטיפול לעסוק במינהל
 • לספק טיפול מעקב של חולים, להפנות אותם ספקים אחרים, ולפרש תוצאות המעבדה שלהם
 • שיתוף פעולה עם  עוזרי רופא , מתרגלת אחות, אחיות מוסמכות , ואחרות מקצוע בריאות
 • תרופות מרשם
 • נוכחי הישאר על טכנולוגיה ומחקר רפואיים

מאז רופאים אחראים מטופליהם ולרווחתם, הכיבוש הזה הוא יותר תובעני מאשר רוב. בנוסף בעל ידע מקיף של הרפואה, הם צריכים להיות מסוגלים לתקשר ממצאיהם לחולים אשר בדרך כלל אינם מחזיקים באותו ידע. הם עובדים עם אנשים כשהם נמצאים הפגיעים ביותר שלהם וזה דורש אמפתיה בנוסף נדרש ידע טכני.

מעבר חובות יסוד ואחריות של כל רופאים, כל מומחיות בתחום מחייב רופאים תוכל לבצע משימות ספציפיות עבודות אלה. מנתחים, למשל, חייבים להיות מיומנות הידנית כדי לבצע פעולות מדויקות ואת הסיבולת לבלות שעות בכל פעם בחדר הניתוח.

דוקטור שכר

הרווח של רופאים ומנתחים להשתנות לפי מומחיות.

 • חציון שנתי שכר: 208,000 $

מקור: הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה , 2017

השכלה, הכשרה, ואישורים

לאחר לימודי התואר ראשונים, להיות רופא בדרך כלל דורש לפחות שבע שנים-ולפעמים ארוך של ספר והכשרה בהתאם נתיב הקריירה הספציפית.

 • השכלה: רופאים פוטנציאליים צריכים להתקבל לבית ספר לרפואה מוכר אשר בדרך כלל דורש השלמת תוכנית pre-med ראשון. זה כולל לקיחת קורסים משמעותיים בביולוגיה, אנטומיה ופיזיולוגיה, כימיה, ומדע בכלל. הספר לרפואה היא תוכנית בת ארבע שנים. ועדת הקישור לחינוך רפואי  (LCME) accredits תוכניות הספר לרפואה המעניקות תואר MD. תוכניות רפואי ספר אוסטיאופתיה (אלו להעניק תואר DO) לקבל הסמכת מגופי  הוועדה לאוסטאופתיה האגודה האמריקנית על הסמכת מכללת אוסטיאופתיה (קוקה) .
 • הדרכה: בית הספר לרפואה ואחריו תוכנית ההתמחות כי בדרך כלל נמשכת בכל מקום בין שלוש לשבע שנים, תלוי המומחיות. מועצת ההסמכה לחינוך רפואי בוגר  (ACGME) ואת  לאוסטאופתיה האגודה האמריקאית  (AOA) תוכניות תושבות למנות עבור MDS ועוד DOS בהתאמה. החל מיולי 2015 ארגונים אלה, יחד עם  האגודה האמריקנית של מכללות לרפואת אוסטיאופתיה  (AACOM), החלו לנוע לעבר מערכת הסמכה יחידה. מעבר זה צפוי להיות מלא בחודש יולי 2020.
 • רישוי: רופאים צריכים רישיון מטעם ועדה רפואית או אוסטיאופתי מדינה בפועל את דרישות ארה”ב להשתנות לפי מדינה ניתן למצוא בחלק  הפדרציה של ועדות רפואיות מדינת  אתר. בעוד דרישות משתנות, כל לרופאים חייבים לעבור את  הרישוי הרפואי ארצות הברית בחינה  (USMLE) ו DOS חייב לעבור את מדיקל אוסטיאופתיה המקיף רישוי הבדיקה (COMLEX-ארה”ב).

מיומנויות דוקטור & מיומנויות

בנוסף סיום לימודים רפואיים רישוי, רופאים צריכים גם ספציפית  מיומנויות רכות להצליח במקצוע זה. אלו הן יכולות שבה אחד נולדה או או נרכשות באמצעות ניסיון חיים. ביניהם:

 • פתרון בעיות : לאחר הערכת הסימפטומים של מטופל לביצוע אבחנה, רופאים צריכים לבחור את טיפול מתאים. כדי לעשות זאת, הם יצטרכו  מיומנויות חשיבה ביקורתיות  כדי להשוות אפשרויות זמינות.
 • מיומנויות תקשורת: מעולות  מיומנויות הקשבה  לאפשר לרופאים להבין סימפטומים ודאגות מטופליהם. הם צריכים מעולות מיומנויות תקשורת מילוליות להסביר אבחנות לחולים ובני משפחותיהם וכן להעביר הנחיות ומידע על טיפול כדי אחיות ואחרים בצוות.
 • שירותיות: רופא חייב רוצה לעזור לאנשים. אמנם יש כמה נתיבים זמינים בתחום זה שאינו כרוך בעבודה עם מטופלים באופן ישיר, רוב המחקר הוא מונע על ידי רצון לעזור לאנשים.
 • ניטור:  רופאים צריכים להיות קשובים לשינויים במצבם של המטופלים מגיבים אליהם כראוי. זה יכול לכלול כל דבר החל משינויים ארוכי טווח בחולים רגילים לשינויים בטווח הקצר בחולים המחלימים הליך ספציפי או מחלה.

התחזה עבודה

ארה”ב Bureau of עבודת סטטיסטיקות פרויקטי עבודות עבור רופאים ומנתחים יגדלו בכ 13 אחוז בין 2016 ו 2026. זהו כמעט כפול משיעור הצמיחה 7 אחוזים מוקרנים לאנשים בכל קריירה, אבל קצת יותר לאט מאשר הצמיחה לאבחון בריאות אחרת וטיפול מתרגלים. אוכלוסייה מזדקנת ויותר תניע את הביקוש לרופאים יותר.

סביבת עבודה

מקצועות מעטים להשתנות ככל מבחינת סביבת עבודה כזאת של רופא. רופא עם פרקטיקה המשפחה ביישוב קטן שאולי יש מבצע גב הניחו יחסית עם צוות קטן. מצד השני, רופאים שעובדים בחדר מיון בסביבה עירונית עלולים להיות מתמודדים עם מקרים קיצוניים ומתח גבוה על בסיס קבוע. רופאים רבים בוחרים להתמחות בתחום מסוים אשר לעתים קרובות מכתיב את סוג הסביבה שבה הם עובדים את כמות הלחץ בפניהם.

סידור עבודה

רופאים לוחות זמנים ניתן לדרוש, אבל איך מאתגרות הם תלוי בסוג העבודה שלהם. רופא ילדים או רופא המשפחה יוכל לשמור שעות העבודה הרגילות יותר, אך מנתח הוא לעתים קרובות תורן ולעתים קרובות מבצעת הליכים שיכולים ללכת הרבה אחרי שמונה שעות של יום עבודה טיפוסי. לפני הקמת קריירה, כל הרופאים צריכים להשלים תושבות כי תדרוש בדרך כלל שעות ארוכות כולל לילות וסופי שבוע ותקופות תכופים של להיות תורן.

כיצד לקבל את העבודה

להתחיל מוקדם

נכנס ספר לרפואה דורשת להיות גבוהה להשגת סטודנט ולקיחת המעמדות התקינות, כולל ביולוגיה, כימיה, פיזיקה, מתמטיקה, כמו סטודנט לתואר ראשון.

להיות מחויב

הכשרה להיות רופא יכול לקחת ככל עשור מעבר סיים תואר ראשון.

מתמחה

עד סטודנטים לרפואה מתחילים התושבות שלהם, הם יכולים להתחיל להתמקד התמחות.

השוואת משרות דומות

ישנם מקצועות רבים בתחום הרפואה מלבד הרופאים כי חולים לעזור לטפל. בין אלה, עם משכורות שנתיות החציוני, הם:

 • רופאי שיניים: $ 158,120
 • רופא עוזרים: 104,860 $
 • מתרגל אחות: $ 110,930

מקור: לשכת העבודה אמריקאית לסטטיסטיקה , 2017

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *