תיאור תפקיד העוזרת המשפטית: שכר, מיומנויות, & More

Posted on

תיאור תפקיד העוזרת המשפטית: שכר, מיומנויות, & More

עוזרים משפטיים מאומנים כדי לסייע לעורכי דין באספקת שירותים משפטיים. הם עשויים לעבוד עבור משרדי עורכי דין, תאגידים, הממשלה, או בסביבות תרגול אחרות, אבל תמיד תחת פיקוחו של עורך דין. עוזרים משפטיים לא יכולים לתת ייעוץ משפטי. הם לא יכולים לייצג לקוחות בבית המשפט, להקים הוצאות משפטיות, או לחתום על מסמכים שיוגשו לבית המשפט.

כ 285,600 והעוזרים-המשפטיים הועסקו בארה”ב ב 2016, עם 73 precnt מהם מועסקים על ידי משרדי עורכי דין וחברות מתן שירותים משפטיים.

חובות & אחריות Paralegal

לא כל והעוזרים-המשפטיים להניח החובות בדיוק. זה תלוי במידה רבה על מי הם עובדים ואיזה סוג של שירותים משפטיים המעסיק שלהם מספק. אחריות מסוימת נפוצה, אולם:

 • סידור גישור או הערכות פסיכולוגיות מומחה גירושין ודיני משפחה ונושאים משמורת
 • תרומת הכנה למשפט בשיטות ליטיגציה
 • מתן מאחורי הקלעים תמיכה בבית המשפט בדיונים וניסויים, או בבוררות, בגישור, הליכים מנהליים, וסגירות
 • סרטוט מסמכי טענות משפטיים, לרבות הודעות בתצהיר, ציווי הבא, תנועות, אישורים, חוזים, תחתונים, ותלונות
 • חקירת העובדות של כל מקרה מראיין לקוחות ועדים וביצוע מחקר משפטי לתוך בפסיקה ותקדימים
 • גילוי-טיפול חילופי מידע מסוים בין הצדדים היריבים תביעה
 • ארגון וניהול קבצים, מסמכים, ותערוכות
 • תיוק מסמכים עם משפט פדרלי מדינה

למרות מה עוזרת משפטית  לא יכול  לעשות הוא הוקם על ידי החוק, מה הם יכולים לעשות תלוי מאוד מעסיקיהם. עורכי דין מסוימים למצוא האצלת משימות קלות יותר לעשות לאחרים. תכלית ממשלת עוזרת משפטית היא לפנות זמן עורכי דין ולכן עורכי הדין יכול לעשות את הדברים האלה רק עורכי דין יכול לעשות, כמו לקוחות לייעץ להופיע בבית המשפט.

שכר העוזרת המשפטית

משכורות עוזרת משפטיות יכולות להיות תלויות בגורמים רבים, כוללים ניסיון, השכלה, סביבה בפועל, ומיקום גיאוגרפי. מי שעובד עבור הממשל הפדרלי נוטה להיות הכי פיצוי מאוד.

 • חציון שנתי שכר: 50,940 $ (24.49 $ / שעה)
 • Top 10% משכר שנתי: יותר מ 82,050 $ (39.45 $ / שעה)
 • Bottom 10% שנתי שכר: פחות מ 31,400 $ (15.10 $ / שעה)

מקור: לשכת העבודה אמריקאית לסטטיסטיקה, 2018

הערה : עוזרים משפטיים שעובדים עבור חברות הממוקמות באזורים עירוניים בדרך כלל מרוויחים יותר מאלה עבודה אשר בערים קטנות במקומות כפריים יותר. חלק והעוזרים-המשפטיים מנוסים עם כישורים מיוחדים או חובות הנהלה יכולים להרוויח בשש הדמויים בשנה בערים גדולות, בעוד והעוזרים-המשפטיים ברמת כניסה באזורים כפריים עשויים להרוויח בשכונת 25,000 $ בשנה.

השכלה, הכשרה, ואישורים

והעוזרים-המשפטיים כמה להחזיק שום הכשרה פורמלית. הם לומדים על העבודה תחת פיקוחו של עורכי דין, בדרך כלל בהנחת עמדת אחריות עוזרת משפטית ואת נוספת לאחר שריצה כמזכירה משפטית או בתפקיד תמיכה נוספת לתקופה של זמן. זה לא תמיד המקרה, אולם.

 • השכלה: והעוזרים-המשפטיים רבים יש מעלות תעודה של שנתיים או ארבע שנים תואר ראשון. ובמכללות רבות מציעות קורסים לקראת תעודת עוזרת משפטית.
 • הדרכה: גם אם הם לא מקבלים את זה במסגרת כיתתית והעוזרים-המשפטיים חייב להיות בעל ידע מוצק של מינוח משפטי, כללים פדרליים מדינה של הליך משפטי, ולדין מהותי. עוזרים משפטיים יכולים לצבור את הידע הזה על ידי עובד דרכם מן בעמדה ברמת כניסה עם עורכי דין או שירותים משפטיים אחרים.
 • הסמכה: המקצוע הזה אינו מוסדר מאוד, כך שיש הסמכה מקצועית באמת יכול לעזור מועמד לתפקיד להתבלט מועמדים אחרים.
 • רישוי: מדינות אחדות מאוד יש דרישות רישוי או הרשמה והעוזרים-המשפטיים.

עוזרים משפטיים עם התואר הראשון בלימודי עוזרת משפטיים, או תואר אקדמי בכל תחום בשילוב עם תעודת עוזרת משפטית, בדרך כלל יש סיכויי הקריירה הטובים.

מיומנויות Paralegal & מיומנויות

לא כל אחד מסוגל להיות עוזרת משפטית. כמה כישורים ותכונות טמונים יכולים לעשות את כל ההבדל בין הצלחה ושורפת.

 • כישורי ארגון: עוזרים משפטיים חייבים להחזיק כישורי ארגון מעולים לניהול קבצים ותערוכות משופעים, אשר מספר יכול במאות עבור מקרה בודד.
 • מיומנויות תקשורת: עוזרים משפטיים חייבים אינטראקציה באופן קבוע עם לקוחות, מומחים, אנשי משפט, ועורכי דין נוסף מ מעסיקיהם.
 • מיומנויות מחקר וכתיבה חזקות: מיומנויות אלה נחוצות טענות ניסוח, תזכירי מחקר, התכתבויות ומסמכים אחרים.
 • עצבים של פלדה: יכולתו ללחץ ידית מועדים מתנשא יכולים להיות מכריעים כמה התמחויות שכוללות הרבה ליטיגציה.
 • יכולתו ריבוי משימות: זהו מקצוע כבד-מועד, וכן במקרים רבים יכולים לדרוש פעולה בתוך אותן תקופות הזמן המוגבלות. ייתכן שיהיה עליך לבצע משימות שונות על יותר מקובץ במקרה אחד כמעט בו זמנית, לוקח שיחת טלפון בעניין אחד בעת מיון באמצעות תערוכות לדין על אחר-ו מטעויות בגלל שאתה המום או מוסח הוא לא אופציה.

התחזה עבודה

יש בתפוסת הגדלת עורכי דין עודד להאציל משימות שבעבר נשמרו עורכי דין, יצירת הזדמנויות יותר עבור מנהלנים. הלשכה לסטטיסטיקה של העבודה צופה כי משרות למזכירות יגדל ב 15 אחוז מ 2016 דרך 2026, וזה הרבה יותר מהר מהממוצע.

צמיחה עבודה זו יכולה להיות לפחות לייחס בחלקה לעובדה עורכי דין יכולים לעבור את עוד עבודה כדי והעוזרים-המשפטיים שלהם בקצב לשעה נמוך ממה שהם באופן אישי היה אחראי על הזמן שלהם כלקוחות להתנגד הוצאות משפטיות גבוהות.

סביבת עבודה

עוזרים משפטיים נוטים לעבוד במקביל עם אנשים אחרים, כגון עורכי דין ואנשי תמיכה, כך שאני בחורה הגונה הוא משהו של מקצוע אנשים. אינטראקצית לקוח הוא גם נפוצה מאוד באזורים מסוימים של החוק.

הרוב המכריע של עבודה זו מבוצע במשרדים, אבל והעוזרים-המשפטיים יכול להיקרא מדי פעם על להליכים משפטיים להשתתף עם מעסיקי עוה”ד שלהם, או כדי נסיעת מסיבות אחרות, כגון למסמכים קובצים או לאסוף מידע.

סידור עבודה

שאני בחורה הגונה בדרך כלל משרה מלאה בצעה בשעות עבודה רגילות, אבל שעות נוספות בשעות הערב הם לעתים קרובות יש צורך כאשר מועדי נול וניסויים הם ממשמשים ובאים, הדורש הכנה מעמיקה.

כיצד לקבל את העבודה

לקבל הסמכה

להיבחן עוזר המשפטית הלאומית מוסמך / Paralegal (CLA / CP בחינה) לאחר שקבלת התעודה או לתעודה.

בחר התמחות

זה לא נדיר עבור עוזרת משפטית להקים מומחיות או תחום התמחות לאחר שהצטרף חברה בתפקיד ברמה בסיסית. היא עשויה להיות בקיאה בתחומים מסוימים באמצעות הכשרת on-the-העבודה. בסופו של דבר, זה יכול לרדת מה מעניין אותך איזה סוג של החוק וחובות שאתה הכי נוח. לאחר מכן, תוכל להתקבל לעבודות במגזר זה.

היכונו הראיון הראשון

ניתן ליצור קשר עם האגודה הלאומית של עוזרים משפטיים או הפדרציה הלאומית של אגודות עוזרת משפטיות לקבלת מידע נוסף על קריירת עוזרת משפטית.

השוואת משרות דומות

למעוניינים הקריירה המשפטית כדאי גם לשקול מקצועות אלה:

 • שמאי תביעות: 65,670 $
 • מתווך: $ 62,270
 • עו”ד: $ 120,910

מקור: לשכת העבודה אמריקאית לסטטיסטיקה, 2018

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *