שפר מכתב מלווה קריירת הספורט שלך

Posted on

שפר מכתב מלווה קריירת הספורט שלך

המכתב המצורף מאפשר האישיות שלך לזרוח דרך, נותנת לך את ההזדמנות כדי לקדם מדגישה את קורות החיים שלך להציג את עצמך, מאפשרת לך להתאים את המסר שלך למעסיק היחיד, והוא נותן לך הזדמנות לתאר מדוע אתה מתאים העבודה. זהו כלי רב עוצמה!

זוהי גם ההזדמנות שלכם להציג מיומנויות התקשורת שלכם ואת רמת מחויבות והתלהבות בנוגע לעמדתה קריירת ספורט הפתוח. הנה כמה טיפים כדי לתת מכתב הכיסוי שלך דחיפה:

התאמה אישית של המכתב המלווה שלך

רוב ממליצים כורתים קורות החיים שלך לדף יחיד, או על זה לכל הפחות לקצר. המכתב המצורף מאפשר לך להציע פרטים שעלולים לא להופיע בקורות החיים שלך.

אם מרוויח כל-הכנס בהצטיינות כדורגל ועכשיו אתה מגיש מועמד לתפקיד אימון כדורגל, מציעה מכתב הפתיחה לכם הזדמנות לדבר על החוויה. בעוד קורות החיים עשוי להיות מופחת, “הרוויח כל-כנס בהצטיינות כדורגל,” המכתב המצורף מאפשר הזדמנות לדבר על הסיבות היית יכול להשיג את הכבוד.

אם המארגנת הוא כוחך, לוודא כי מראה דרך במכתב הנלווה. אם זה יצירתיות, לתת לזה להראות מיומן באמצעות במכתב כיסוי מקצועי אבל מסוגנן.

יעד Cover Letter לעמדה ספציפית

באופן אידיאלי, אתה לא צריך לבצע שינויים רבים לחדש את קריירת ספורט שלך, אבל להיות מוכן לבצע שינויים משמעותיים בכל מכתב מצורף. מכתב כיסוי שונה בהרבה לרוב נחוץ אם עמדה אחת אתה רודף שונה מהותי אחרת אתה מנסה קרקע.

דגש על תכונות שיעזרו לכם להיות המועמד הטוב ביותר לתפקיד. אם יש פרסומת או איש קשר מציין מה הכישורים לתפקיד הם, לסקור הכישורים האלה ולתת מענה לכל אחד. פוקוס על למה אתה מתאים לתפקיד כמו שאתה מדבר על הכישורים שלך.

אם אתה לא עומד אחד הכישורים, עכשיו זו ההזדמנות שלך להסביר מדוע המעסיק צריך לנהוג לפנים משורת הדין. נניח שהם מחפשים חמש שנות ניסיון, אבל יש לך רק שלוש שנים. ייתכן לב, “למרות שאני רק אימן כדורגל בתיכון במשך שלוש שנים, שיחקתי כדורגל בקולג כל ארבע שנים וזכה כל-כנס בהצטיינות.”

בהחלט לא לשקר או להגזים, כמו שאתה לא רוצה להתחיל עבודה זו דרך, סיכון לאבד את העבודה בסוגיה זו בעתיד, או שיש בכך דאגה בחלק האחורי של המוח שלך.

קשרים עם מעסיק פוטנציאלי

אם יש לך כמה קשרים אישיים למעסיק פוטנציאלי, להיות בטוח לדבר על אלה במכתב הכיסוי. זה יאפשר לאנשים לקרוא מכתב הכיסוי שלך להפוך עמותה כי.

תניח שאתה החלת עבודה עם קבוצת בייסבול בליגת קטין לאחר שסיים את לימודיו בקולג ‘. בעוד בתיכון, עבדת עם צוות זה ויתורים. אין להניח כי כולם יהיו מיד מזהה את השם שלך. זכור, עמדות לשנות, ואולי אדם או שניים בתהליך ההחלטה לא יכול להיות מודע של שירות העבר שלך.

אולי הבוס לשעבר שלך, מר סמית, שדעתו הוא מכובד, יש לציין, כי הבקשה תוגש. עכשיו כשאתה מזכיר את הקשרים הקודמים שלך למועדון, הקורא עלול לחשוב, “אה, כן, זהו מר סמית המבקש סיפר לי על.” כמו כן, להשתמש LinkedIn לגלות קשרים לחברה ייתכן שלא להיות מודע.

הישגים

אז בקולג ‘בשנים הראשונות שלך מהלימודים, אתה הצטברת הישגים עובדים במח’ האתלטים בבית ספר קטן. אתה מחפש לעבור על אתגר חדש, כדי האשראי שלך, את רשימת ההישגים בקורות החיים שלך היא אחד ארוך.

כיסוי המכתב מציע לכם הזדמנות להדגיש כמה מן ההישגים בצורה טובה ביותר ליישם למצב הספציפי שבו אתה רודף. אם אתם פונים לקבלת עבודת מידע ספורט, ייתכן לכתוב, “קבלתי כיבודים רבים בבית הספר, אבל אחד אני גאה במיוחד קבלתי פרס איגוד מנהלי מידע ספורט המכללה ב 2005 עבור …”

בקש ראיון

ברגע שאתה תמציתי אמרו הקורא מדוע אתה תהיה בכושר נהדר עבור העבודה, להיות בטוח כדי להביע עניין בפגישה עם המעסיק הפוטנציאלי שלך. זה שוב מראה התלהבות יזכיר את הקורא לבחון את פרטי הקשר שלך.

לדוגמא מכתב מלווה עבודת ספורט

בארי אלן
1234 מרכז העיר
טמפה, אריזונה 85,820
000-123-4567
דוא”ל: jjock@email.com
www.linkedin.com/in/jordanjock

24 במרץ, 2019

מר ג’יימס ג’קסון, מנהל
גרנד קניון קורה
123 Riverrun כביש
גלנדייל, AZ 91,020

היקר מר ג’קסון:

אנא קבל את המכתב הזה ואת קורות החיים המלווה כסימן של העניין העמוק שלי במצב של Infield מאמן כי פתחה עם הקורות הגרנד הקניון.

במהלך 7 השנים האחרונות, יש לי את הזכות לשרת כראש מאמן בייסבול עבור תיכון Desert View בטמפה, אריזונה. בתפקידו זה, אילפתי מעל 50 שחקנים שעברו על מנת לשחק בייסבול במכללה, בליגה קטין, ורמת מגמות, השגת 4 אליפויות המדינה 5A, 2 בדירוג 5A המדינה רצים למעלה, ו 6 אליפויות אזוריות.

כפי אישית לתגמל כפי שאני מוצא אימון גבוה ללינה, אני מתגעגע התרגשות הקיץ של תורם תכנית בייסבול בליגת קטין. מ 2009 עד 2012, שחקתי כמו התפסן עבור הכלבים במדבר גלנדייל, לזרוק רצים מנסים לגנוב שני או שלישי על 60% מכלל הניסיונות שלי. הייתי ובכך יהיה נרגש מאוד לגבי נסיעה עם קורה גרנד הקניון כמאמן Infield שלך, ניצול כישורי האימון המוכח שלי לתרום להצלחת עונת הקיץ שלך 2019 ומעבר.

בי היית למצוא מאמן מוטיבציה עם תשוקה לכל חיים עבור בייסבול כהשלמת היכולת להביא את הטוב ביותר לכל שחקן יחיד. מיומן בזיהוי החוזקות ואתגרים אישיים חברי צוות שלי, אני מבין כיצד להתאים סגנון האימון שלי בדרכים שתורמות באופן משמעותי לצמיחת שחקן, שיפור, והצלחה.

תודה על הזמן שלך על הבקשה הזו; אנא הודע לי אם יש מידע נוסף שאני יכול לספק. אני אהיה מאוד אסיר תודה על ההזדמנות להיפגש איתך לראיון אישי, ואני מצפה לשמוע ממך בקרוב.

כל טוב,

מאמן בארי אלן

מוג

מלבד מחדש לקרוא את כיסוי המכתב עצמך, להיות בטוח שיהיה לי חבר מהימן או שתיים לקרוא את המכתב. אם מישהו בתחום אתה יודע יכול לסקור את המכתב, אפילו טוב יותר. עודד אותם לא רק שגיאות הקלדת סימן אבל ביקורת המכתב הכולל שלך ולהציע רעיונות שעלולים להיות להן.

אולי אתה תסכים, לא מסכים, או להגיע להחלטה כמה באמצע. אבל אתה תהיה לחשוב באופן פעיל על הדרך הטובה ביותר כדי לתקשר חוויות הכישורים שלך. זכור, אתה הולך להיות כתיבת מכתבים נלווים שונים לכל תפקיד ספציפי, כך בקפידה להגיה בכל פעם.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *