שאלות לדוגמא לראיונות דיילת

Posted on

 שאלות לדוגמא לראיונות דיילת
דיילים יכולים להתפרנס טוב עושים משהו הרבה אנשים חולמים רק על: לטייל בעולם לעבודה. הלשכה לסטטיסטיקה של העבודה  מקרינה כי עבודה זו תגדל 10 אחוזים בין 2016 ו 2026, מהר יותר מאשר ממוצע של כל העיסוקים. זה גם מתגאה רווחים שנתיים החציונית של מעל 50,000 $ בשנה – ללא תואר אקדמי הנדרש.

אבל התפקיד הזה הוא לא כל glitz והזוהר. בנוסף למתן שירות ללקוח, נוחות, וכיבוד לנוסעים, דיילים לשמור את כולם על לוח בטוחים. הם עוזרים לערוך בדיקות בטיחות לפני טיסה, מדגים את השימוש בחגורות בטיחות וציוד בטיחות אחר, ולשמור נוסעים רגועים בזמן חירום. אם דברים משתבשים באוויר, הם עשויים אפילו להציל חיים, מקבלים טיפול רפואי לנוסעים או ביצוע מסוים שכל אחד יפנה את המטוס בבטחה ואם יש צורך.

אז, זה לא עבודה קלה, אבל אם אתם אוהבים לטייל, יש את היכולת לנהל לחוץ נוסע, והוא יכול לשמור על קור רוח תחת לחץ, זה יכול להיות את העבודה המושלמת עבורכם. כדי להפוך דיילת, בדרך כלל תזדקק תעודת בגרות, ניסיון בשירות לקוחות, ואת היכולת לעבור בדיקת רקע והקרנת תרופה טרום תעסוקה. לאחר מכן, תוכל לעלות על שלושה עד שישה שבועות של אימונים ולהיות מאושר על ידי ה- FAA.

כדי להתקבל כדייל, תצטרך אייס ראיון העבודה. למידע נוסף על סוגי השאלות בראיון דיילת עשויה להישאל, עצות כיצד להתכונן לראיון, וכן רשימה של שאלות ראיון ספציפיות.

סוגי שאלות ראיון דיילת

ראיונות דיילת עשויים לכלול מספר סוגי שאלות. רב תהיינה שאלות ראיון משותפות שאתה עלול לקבל בכל עבודה, כגון שאלות על ההיסטוריה התעסוקתית שלך, הרקע החינוכי שלך, המיומנויות והכישורים שלך לתפקיד, ואת המטרות שלך לעתיד.

ייתכן גם שתתבקש שאלות עלייך באופן אישי, כולל שאלות לגבי אישיותו וסגנון העבודה שלך. אלה עשויים לכלול גם שאלות לגבי למה בחרת בקריירה שעשית.

כמה שאלות הראיון שלך יהיה גם התנהגותיים. שאלות ראיון התנהגותי לבקש ממך להסביר איך טיפלת חוויות העבר על התפקיד.

אתה צפוי גם להישאל שאלות בראיון מצבייה. אלה דומים שאלות ראיון התנהגותי, בכך שהם שואלים אותך על חוויות עבודה שונות. עם זאת, שאלות בראיון מצבייה הן על איך היית להתמודד עם מצב עתידי הקשור לעבודתך כדייל.

לבסוף, ייתכן שיתבקש שאלות על חברת התעופה הספציפית שעבורו אתה מראיין.

טיפים הכנה לראיון דיילת

כדי להתכונן לראיון שלך, ודא שאתה יודע את הדרישות של התפקיד. המבט לאחור על קורות החיים שלך ורשום את כל התנסויות שחווית הממחישות את יכולת לעמוד בדרישות אלה. זה יעזור במיוחד עם שאלות ראיון התנהגותי מצבייה.

לפני הראיון, לעשות קצת מחקר על החברה שאתה מראיין עם. ודא שיש לך תחושה של שליחות עליונה, האוכלוסייה הם עובדים עם, ואת תרבות החברה.

שאלות ראיון אישי אפשריות כוללות “מה גרם לך לרצות להיות דיילת?” ו “האם אתה מחשיב את עצמך שחקן נבחר טוב?”

שאלות ראיון התנהגותי כוללות:

 • תן לי דוגמה של זמן שבו אתה עסק עם לקוח שביצע דרישה בלתי מציאותית או בלתי סביר.
 • ספר לי על זמן שאתה עסק עם לקוח או לקוח כועס. מה היית עושה אחרת?
 • ספר לי על הפעם האחרונה שבה איבד את הסבלנות שלך בעבודה.
 • תאר קונפליקט שהיה לך עם עמית לעבודה. איך הגעת לפתרון הסכסוך?
 • תאר מצב מלחיץ שבו אתה צריך להשתמש במיומנויות התקשורת המילוליות שלך כדי לפתור את הבעיה.

שאלות ראיון מצבית

 • תארו לעצמכם שאתם רואים נוסע גס במכוון למשנהו דיילת. איך היית להתמודד עם המצב הזה?
 • תארו לעצמכם שראיתם שני נוסעים ומתווכחים על המושבים שלהם. איך אתה היית מטפל בזה?
 • איך היית להתמודד עם נוסעים שסירבו למלא אחר הכללים (שמירה חגר את חגורת הבטיחות, וכו ‘)?
 • איך היית להתמודד נוסע מאוד חרד מפחד עף?

שאלות על הארגון ועל שאלות אחרות

 • למה אתה רוצה לעבוד עבור חברת התעופה שלנו בפרט?
 • מה לדעתך גורם התעופה שלנו שונה מאחרים?
 • למה הם דיילים חיוניים במטוס?
 • מה אתם מאמינים עושים שירות לקוחות מעולה?
Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *