רשימת משרות לפי שעה בתשלום הגבוה ביותר

Posted on

רשימת משרות לפי שעה בתשלום הגבוה ביותר

יש אנשים שחושבים כי עבודות לשלם לפי השעה לשלם פחות משרות שכירות, אבל זה לא תמיד המקרה. מספר המשרות לשעה במשרה מלאה להציע משכורות בגודל והטבות טובות. אנשים רבים מעדיפים עבודות לשעה מכיוון שהם מאפשרים גמישות, ולעתים קרובות לאפשר לעובדים לעזוב את עבודתם במשרד.

הנה 15 של עבודות לשעה הפופולריות ביותר, בשכר גבוה. עבודות אלו הן חלק מן המשרות לשעה הפופולריות ביותר כיום, המבוסס על חיפוש העבודה הנפוץ ביותר על Indeed.com. נתוני השכר הוא מן הלשכה באומדני 2017 מאי עבודה לסטטיסטיקה. ההכנסות הממוצעות הרשומות הן שכרה שעות הממוצע לכל כיבוש.

עוזר / מזכירה מנהלית

מזכירות ועוזרי מנהלים לבצע משימות פקידותיות וארגוניות עבור ארגון. הם עובדים כמעט בכל ענף, כולל משפטים, רפואה, ואת הממשלה.

Pay תלוי בתעשייה ואת המורכבות של המשימות של המזכירה. לדוגמא, מזכירות מבצעות ועוזרי מנהלי בכירים, שעובדים עבור מנהלים בכירים, יכולים להרוויח עד לרמה ממוצעת של 27.60 $ / שעה.

עוזר שכר מנהלי ממוצע: 18.21 $ / שעה

סייעת רופא שיניים

סייעות שיניים לעבוד במשרדי שיניים, ביצוע מגוון של משימות החל טיפול בחולה להקליט שמירה לעבודה במעבדה כמה.

מדינות מסוימות דורשות סייעות שיניים בוגרות תכנית מוסמכת ולעבור הסמכת מדינה או בחינת רישוי, בעוד מדינות אחרות דורשות רק הכשרה תוך כדי העבודה.

רוב סייעות שיניים לעבודה במשרה מלאה, אך רבים בוחרים לעבוד במשרה חלקית. סייעות שיניים מסוימות לעבוד בערבים ובסופי שבוע, תלוי שעות במשרדיהם.

שכר סייעת ממוצע: שעה 18.09 / $

פקיד פיננסי

פקידים פיננסיים לבצע תפקידיו ניהוליים שונים עבור בנקים, חברות ביטוח, וארגונים אחרים.

עבודות פקיד פיננסיות ספציפיות נעות בין פקידי בנק כדי פנקסנים לפקידי שכר. רוב הפקידים דורשים תעודה בגרות ו הכשרה תוך כדי העבודה, אם כי פקידים מיוחדים מסוימים דורשים תואר אקדמי בעסקים או בכלכלה.

שכר פקיד פיננסי ממוצע: 18.60 $ / שעה

עובד בניין

פועלי בניין לבצע מספר משימות באתרי בנייה, החלו בהכנת אתרי בנייה כדי פריקת חומרים כדי הפעלת מכונות. פועלי בניין עשויים לעזור לבנות בניינים, להרוס מבנים, לבנות כבישים, או לחפור מנהרות או פירים.

כמה פועלי הבניין הם עצמאים, בעוד שאחרים לעבוד אצל קבלן בנייה או חברה. רוב פועלי הבניין דורש הכשרת on-the-העבודה קצרה, למרות שחלקם פועלי הבניין לעסוק טירונות תוכניות המציעים הדרכה טכנית.

כמה פועל להרוויח אישורי כישורים מיוחדים כגון גימור בטון ללמוד לבצע עבודה מיוחדת יותר, אשר יכול להרוויח מהם יותר כסף.

שכר פועל בניין ממוצע: שעה 16.080 / $

נציג שירות לקוחות

שירות לקוחות נציגי אינטראקציה עם לקוחות של ארגון, מענה על שאלות על המוצרים והשירותים של הארגון, ועל הזמנות של לקוחות טיפול, חוזרים, ותלונות.

הם עשויים אינטראקציה עם לקוחות באופן אישי, או באמצעות הטלפון או האינטרנט. רפס יכול לעבוד כמעט בכל ענף, החל הקמעונאי כדי לממן את הביטוח.

חזרות רבות לעבוד במשרה חלקית, ויכולות לעבוד בבוקר, בערב, או משמר לילה מאוחר. עבודות אלו מתאימים גם עבור אנשים שצריכים סידור עבודה גמיש.

שכר ממוצע נציג שירות הלקוחות: 15.81 $ / שעה

מנהל שירותי משלוח משאית

שירותי משלוח נהגי משאיות להרים, תחבורה, ולשחרר את סחורה בתוך אזור הגיאוגרפי קטן, כגון מחוז או עיר. כמה נהגים, המכונים נהגי משאיות אור, להכניס סחורות ממרכז הפצת מקומות מסירים שונים.

כמה נהגים משמשים גם עובדי מכירות; הם ממליצים על מוצרים ללקוחות שלהם כמו שהם עושים משלוחים. נהגים דורשים רישיון נהיגה, ובדרך כלל מקבלים הכשרת on-the-העבודה קצרה.

שכר ממוצע המשלוח Driver שירותי משאית: שעה 14.06 / $

נהג אוטובוס

נהגי אוטובוס להסעת אנשים למקומות כגון בית ספר, עבודה, ואירועים מיוחדים. חלקם (כגון נהגי אוטובוס הסעה ונהגי אוטובוס בית הספר) לנהוג מסלולים קבועים, ואילו לקוחות תחבורה אחרת הולכים לטיולי Chartered.

המשכורת ואת לוח הזמנים של נהג משתנים בהתאם לתפקיד הספציפי. נהגי אוטובוס טרנזיט יכול להרוויח עד 18.46 $ / שעה, אך ייתכן שהם צריכים לעבוד במשמרות סוף שבוע או בשעות הערב.

נהגי אוטובוס בית הספר מרוויחים בממוצע 14.93 $ / שעה, אבל הם עובדים רק כאשר בית הספר הוא בפגישה.

שכר נהג האוטובוס ממוצע: 15.87 $ / שעה

Phlebotomist

ומתרימי דם לאסוף דגימות דם של חולים. הם חלק צוותות מעבדה רפואית גדולים בבתי חולים, מרפאות רופאים, מעבדות אבחון. חייב להיות ומתרימי דם תעודה או GED בתיכון

מדינות מסוימות דורשות כי יש ומתרימי דם רישיון מדינה או הסמכה גם כן. ישנם מספר תפקידים אחרים בתוך צוות מעבדה, אבל עמדות phlebotomist, בפרט, כיום ביקוש גבוה.

שכר Phlebotomist ממוצע: 16.19 $ / שעה

אסמבלר

מאספים ו fabricators בונים מוצרים שונים, החל מנועי מטוסים לצעצועים. הם יכולים גם להיות אחראים על בדיקת האיכות של המוצרים המוגמרים. מאספים בדרך כלל לעבוד במפעלי ייצור.

רוב העמדות המאספות דורשות תעודה בגרה וכמה ניסיון on-the-העבודה. עם זאת, חלק מן ההעמדות מיוחדות יותר דורש השכלה פורמלית יותר דרך בתי ספר טכניים; עמדות אלה נוטים לשלם יותר כסף. לדוגמא, מאספי מטוסים (אשר דורשים ידע טכני) יכולים להרוויח בממוצע 26.64 $ / שעה.

ממוצע שכר אסמבלר מפברק: 15.31 $ / שעה

סיוע רפואי

עוזרים רפואיים לבצע מגוון של תפקידים קליניים פקידותיים במשרדי המתרגלים בריאות. משימות עשויות לנוע בין עזר עם בדיקות מטופלות פגישות חולת תזמון.

עוזרים רפואיים בדרך כלל צריכים להיות בעל תעודה בגרות ו הכשרה תוך כדי העבודה, אבל אין רישיון או הסמכה נדרש. כמו עמדות phlebotomist, עמדות עוזר רפואיות כרגע במגמת העלייה.

עוזר שכר רפואי ממוצע: 15.61 $ / שעה

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *