ראיון עבודה תודה דוגמאות מכתב

Posted on

ראיון עבודה תודה דוגמאות מכתב

כתיבת מכתב תודה אחרי ראיון עבודה הוא תמיד רעיון טוב. למעשה, חלק מהמעסיקים חושבים פחות של מרואיינים מצליחים מעקב מיד. זה מהיר וקל לעקוב אחרי ראיון עם דוא”ל, פתק, או מכתב רשמי. אם תיקח את הזמן כדי לעשות זאת תעזור לך לעזוב המראיין שלך עם הופעה נהדרת.

למה שלח מכתב תודה לאחר ראיון

למה הם מכתבי תודה חשובה? הסיבה הראשונה לשלוח מכתב תודה היא שזה פשוט, נימוסים טובים. אבל יש גם מטרה אנוכי: מכתב תודה לב הוא ההזדמנות שלך כדי לקבל את השם שלך מול אנשים פעם אחת אחרונה ולהשאיר רושם חיובי.

אם אתה בן כן את ראיין ראיין או עובר תהליך בקשת העבודה, מכתבי תודה מאפשרת לך למכור את עצמך כמועמד. באפשרותך להפנות מקרים ספציפיים שאולי לבוא בראיון. השתמש התודה שלך מכתב להדגיש את דרכי הכישורים והניסיון שלך תואם לתפקיד. כמו כן, אם יש משהו ששכחת להזכיר במהלך הראיון, וזו הזדמנות מצוינת להעלות את זה.

מכתבי תודה במצבי קריירה אחרים שקשורים – כגון פתק תודה לבוס לעזור לך לצאת או עמית לעבודה לשעבר ליצירת חיבור לרשת – לאפשר לך לחזק שאתה מעריך את המחווה המועיל של האדם.

לדוגמא תודת ראיון מכתב ששלח

זהו ראיון מדגם מודה במכתב לך.

בארי אלן
718 פילגרים המשפט
סירקיוז, ניו יורק 13,224
(000) 123-1234
barry.allen@email.com

10 בספטמבר, 2018

גב ‘קייטלין שלג
סגן נשיא, שיווק
אקמי
Avenue 1st 2000
סירקיוז, ניו יורק 13,224

שלום גב ‘שלג:

ברצוני להודות לך, בכנות, על שהקדשת מזמנך כדי לראיין אותי היום לתפקיד מומחה מדיה חברתית כי פתחה עם אקמי. זה היה נהדר לפגוש אותך ואת הצוות שלך, ואני באמת נהנה ללמוד על תוכנית השיווק הנוכחית ומופיע במשרדך.

התרשמתי ההזדמנות המומחית מדיה החברתית הבאה שלך תהיה לבנות נוכחות חזקה, חליפה עבור אקמי בפייסבוק, טוויטר, אינסטגרם, ו- LinkedIn. כפי שהזכרנו, הניסיון שלי כולל יצירה וניהול נכסי מדיה חברתית עבור שני הארגונים הקים סטארט-אפ. ההצלחות שלי כוללות בניית רשת של חסידיו פייסבוק 5K עבור JC Enterprises בתוך שלושה חודשים, קופירייטר הודעות LinkedIn עבור מנכ”ל תעשיות האיחוד שמשך, בממוצע, מעל 350 “מניות” כל, ולעזור הבעלים של ג’ני של Bling להפוך גדול המשפיע בתעשייה שלה.

לידיעתך, אם כי אני עובד כפרילנסר עבור חמש השנים האחרונות, אני משתוקק לחזור דינמיקה, סביבת מח’ השיווק במשרה מלאה. אני נמרץ בהשראת עבודת צוות שיתופית, והתברר לי הכי מתגמל עזרה קדימה המשימה של אקמי של “הנחת היסודות לצמיחה בענף קיימא.”

אם אני יכול לספק כל מידע נוסף כדי לעזור לך עם תהליך קבלת ההחלטות שלך, אנא הודע לי. אני מצפה לשמוע ממך בקרוב!

בכנות,

חתימה [מכתב תדפיס]

בארי אלן

 

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *