קריירת מכירות: בניית קורות חיים עבור מכירות משרות

Posted on

קריירת מכירות: בניית קורות חיים עבור מכירות משרות

רוב האנשים יש עד לחדש אותו מועד רשימות מטרותיהם, ניסיון, השכלה לבין “אזכור מרוהט על פי דרישה” חובה לכאורה התגים. עם כל כך מחפשי עבודה רבים באמצעות נפוץ קורות חיים בפורמט, מנהלים שכירה נאלצים גם מסנן באמצעות מבול של קורות חיים שהוגשו או לחפש אחד שבולט.

אחד או רב?

מחפשי עבודה אשר מחפשים באופן פעיל בעמדת מכירות ומי מתכננים לשלוח עותקים מרובים של קורות החיים שלהם הסבירים להניח להשתמש קורות חיים בודדים. קורות חיים מלוטשים ומקצועיים זה אמורים לספק מידע כללי שמדגיש את מיומנויות מחפשי העבודה, ניסיון, וחינוך כי ימשכו את המנהל המגייס בכלל. במילים אחרות, קו”ח שלחה לחברות מרובות הן וניל. הם לא מיועד לתפקיד ספציפי או חברה מסוימת.

קורות חיים כלליים מוגשים עם זאת במטרה לסחוט כמה שיותר ראיונות ככל האפשר מן כמו חברות רבות ככל האפשר.

מחפשי עבודה אשר נוקטים בגישה ממוקדת יותר תהיה תועלת רבה מהצורך לחדש מוכן מראש כי הוא מותאם אישית לכל חברה לחדש מוגשת. קורות חיים לכל ניתנים “טעם” משלו והוא נועד לא לפנות למנהל המגייס הכללי אלא מנהל גיוס מבוקש.

גישה ממוקדת זו היא לעתים קרובות מה שהופך את קורות חיים אחד להתבלט מהקהל.

התאמה אישית של קורות החיים שלך

אלא אם אתם מתכננים על שליחת עותק של קורות החיים שלך לכל עסק או לא צריכים פתחים עבור אנשי מקצוע מכירות, התוצאות שלך תשפרנה באופן דרסטי אם אתה שולח קורות חיים אישית למעסיקים פרטיים. כדי לעשות זאת, אתה צריך להתחיל את קורות החיים שלך בכתיבה עם מחקר. לדוגמא, אם אתה לומד כי ABC מכירות חברות שיש בו מקום פנוי עבור מנהל תיקי לקוחות, ואת  המחקר מראה כי ABC הוא הסוג של חברה שעבורם היית נהנית לעבוד, צעד המחקר הראשון שלך יהיה לברר בדיוק מה חשבון נציג עבור ABC יהיה למכור, למי הם מוכרים והיכן הם מוכרים.

ברגע שיש לך הבנה מוצקה של איזו עבודה תקציבאי עבור ABC עושה, הזמן של אותו לעצב את קורות החיים שלך. המטרה שלך צריכה להיות כדי למקד את כל התוכן על קורות החיים שלך כלפי מה המנהל המגייס עבור ABC יחפש קורות חיים.

לדוגמא, אם מתאים לחינוך שלך היטב למה נציג מכירות ABC יצטרך ככל הנראה, הקפד להדגיש בחינוך שלך. אם, לעומת זאת, ניסיון במכירות שלך אינו תואם מעמד יפה מאוד, אתה צריך להיות יצירתי להדגיש עד כמה הכישורים שלמדתם במהלך ניסיון במכירות שלך להתאים היטב לתפקיד מכירות ב- ABC.

כל מה שאתה לשים על הצרכים שלך כדי לחדש הגיוני ולהיות מקורב לתפקיד עבורו אתה מתראיין. בניית קורות חי מכירות אופנה זה הופכת את התוצאה הסופית, קורות החיים שלך, כלי מכירות חזקים. תן שלך  העבודה המבקשים התחרות להגיש קורות החיים הסטנדרטיים שלהם ולעשות לך להתבלט מהקהל.

שליחת קורות חיים המותאם אישית שלך

ברגע קורות החיים שלך הוא מותאם אישית, אתה בטח רוצה לוודא כי הוא מקבל לידיים הנכונות. בעוד אתה יכול פשוט לעקוב אחרי כל קורות חיים הגשת הנחיות שחברה מעניקה לך, כך תינחת רק את קורות החיים שלך בערימת קורות חיים שהתקבלו אחרים. גישה טובה יותר היא למסור לספק את קורות החיים שלך אל המנהל המגייס. אם הדבר אינו אפשרי, להתקשר לחברה ולברר את שמו של המנהל המגייס, הדרך הטובה ביותר לפנות אליה וכתובת הדואר שלה.

הבא, לעשות קצת מחקר באמצעות שלך ברשת ואתרים כמו LinkedIN כדי ללמוד עוד על המנהל המגייס. פעולה זו עשויה לתת לך מידע נוסף שמעורר לך לשנות את קורות החיים שלך שוב או שהוא עשוי לתת לך רעיונות לגבי איך לעצב מכתב הכיסוי שלך כדי ללכוד את תשומת לבו של המנהל המגייס. ככל אישית אתה יכול להפוך את התהליך כולו, כן ייטב.

ברגע שאתה יודע מי הולך להיות קריאת קורות החיים שלך, מהי הדרך הטובה ביותר לקבל את קורות החיים שלך לידיים שלהם ולדעת ככל שתוכל על מקבל ההחלטות, לשלוח קורות חיים מותאם אישית ישירות לאותו אדם. לאחר השלמת, לעבור הזדמנות התפקיד הבא שלך וחזור על התהליך כולו שוב.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *