קריירה משפטית: כיצד להפוך למזכירה משפטית

Posted on

קריירה משפטית: כיצד להפוך למזכירה משפטית

עוזרת משפטית, או עוזר משפטי, הוא אדם במקצוע משפטי אשר מבצע משימות מסוימות שבדרך כלל להתבצע על ידי עורך דין, צריכה רק מזכירה לא להיות נוכחת. אלה כוללים חוקרת עובדות הקשורות למקרה, מראיין לקוחות ועדים, ניסוח מסמכים משפטיים, וביצוע מחקר משפטי. עוזרים משפטיים לא יכולים לתת ייעוץ משפטי ותמיד לעבוד תחת פיקוחו של עורך דין ו חיוניים במקצוע עריכת הדין, כפי שהם מסייעים לעורכי דין ברוב ההיבטים של מקרה מחקר והכנה.

המונחים “העוזרת המשפטית” ו- “העוזר המשפטי” היה אמור להיות להחלפה, אבל זה מתחיל להשתנות לאטה בתעשיה. עוזרים משפטיים עכשיו מתייחסים תפקידים מזכירים יותר, בעוד והעוזרים-המשפטיים לבצע יותר מטלות הקשורות ישירות החוק.

מי צריך להיות Paralegal

המעוניינים בקריירה משפטית אך אינם בטוחים שהם רוצים ללכת ללמוד משפטים הם מועמדים טובים להפוך והעוזרים-המשפטיים. ישנם גם כמה כישורים ספציפיים כי והעוזרים-המשפטיים צריכים להחזיק, כוללים מיומנויות תקשורת, מחקר מיומנויות חקירה, ומיומנויות ריבוי משימות. אלו הן המיומנויות נלמדות תוכניות רשמיות העוזרת משפטיות חינוכיות, אבל זה עוזר אם אתה כבר מחזיק אותם במידה מסוימת.

הלשכה לסטטיסטיקה של העבודה קובע כי התחזית עבודה במקצוע העוזרת המשפטית גדל בכ 17% בין 2012 ו 2022, שהוא מהיר יותר מאשר האחוז הממוצע של צמיחה. אם אתה מעוניין בקריירה כי גדל מהר יותר מאשר ממוצע, או אם יש לך את הכישורים הדרושים ומעוניינים מערכת המשפט האמריקנית, קריירה בתור עוזרת משפטית עשויה להתאים לך.

כיצד להפוך למזכירה משפטית

לדברי הפדרציה הלאומית של אגודות העוזרת המשפטית, יש כמה דרכים להפוך למזכירה משפטית. ישנן תוכניות תעודה, תוכניות שנים, ותוכניות ארבע שנים שכל יש לגופו, וכן באיזו דרך תבחר ללכת תלוי בתפקיד הנוכחי שלך ואת מצב חינוך ומה המטרות הסופיות שלך.

בהתבסס על שוק העבודה הנוכחי, מומלץ כי יש והעוזרים-המשפטיים תואר של ארבע שנים עם לפחות 24 נקודות זכות בקורסים מיוחדים משפטיים. ישנן גם תעודות פוסט-בגרות, המאפשרות לבעלי תואר של ארבע שנים בתחומים אחרים כדי להרוויח את הזיכויים הנדרשים להסמכת תעסוקה רווחת בתור עוזרת משפטית. משרדי עורכי דין מהשורה הראשונה כמו והעוזרים-המשפטיים שלהם בדרך כלל בעלי תואר של ארבע שנים עם תעודה על גבי זה, אם תרצה ללכת בדרך הזו.

NFPA יש תכנית לימודים הציעו עבור תוכניות עוזרת משפטיות, אך לא כל תוכניות לציית לכללים אלה. ישנם מקורות רבים באינטרנט כדי לעזור לתלמידים המעוניינים למצוא את התכנית החינוכית הפורמלית הנכונה עבורם. יש גם את האפשרות של תוכנית שאושרה לשכת עורכי הדין האמריקאית, שבה NFPA ממליצה. תוכניות אלה גם לא פגשו או חורג מההתקנים עבור מנהלנים שקבעו ABA.

ברגע שאתה מקבל איזושהי השכלה פורמלית, יש גם המשיך חינוך שמוביל הסמכת עוזרת משפטית. זה שונה מן ההסמכה שלאחר בגרות שכבר הוזכרה. הסמכת עוזרת משפטית מחייבת כי עוזרת משפטית יש לפחות שנה אחת של ניסיון ולאחר מכן לעבור בדיקה פורמלית.

להיות עורך דין

ההחלטה להפוך למזכירה משפטית לא אומר שאתה לא יכול להיות עורך דין לאורך הקו. לעתים קרובות מומלץ לאנשים שמעוניינים בחוק אך לא החלטי בטוח שהם רוצים ללכת לעבודת ספר למשפטים כמו עוזרת משפטית כדי לצבור ניסיון בתחום משפטי כדי לראות אם הם אוהבים לעשות את זה סוג של עבודה. ספר למשפטים מאוד הוא קשה מאוד יקר, אז אם אתה לא בטוח אם זה הצעד הנכון בשבילך, למצוא עבודה בתור עוזרת משפטית היא השקעה יותר יעיל וחסכונית בזמן שאתה מחליט. זה גם יאפשר לכם לראות את תנאי עורכי דין לעבוד תחת, אשר גם לעזור להניח שתבצעו את ההחלטה שלך.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *