קורות חיים דוגמאות Objective וטיפים כתיבה

Posted on

 קורות חיים דוגמאות Objective וטיפים כתיבה


מחפשי עבודה אחדים לבחור לכלול אובייקטיבית קורות חיים קורות החיים שלהם. מטרה לחדש קובעת מטרות הקריירה שלך. זה יכול להיות פשוט כמו וקבע תואר המשרה הרצויה, או שזה יכול להראות איפה היית ולאן אתה מקווה ללכת בקריירה שלך. מתי כדאי לך להשתמש מטרה, וכאשר אתה יכול להכליל אותו קורות החיים שלך?

יש אנשים שאומרים כי המטרות הן כבר לא הכרחי קורות חיים – במקרה הטוב, הם מיותרים, ובמקרה הרע, הם מיושנים. עם זאת, מטרה לחדש המתמקד מיומנויות ויכולות באמת יכול לשפר את קורות החיים שלך על ידי מעסיקים לשכנע כי אתה יודע מה אתה רוצה לעשות וכי יש לך את הכישורים הדרושים לתפקיד.

מהו יעד קורות חיים?

אובייקטיבי קורות חיים הוא הצהרה של המטרות שלך לתעסוקה, בדרך כלל מופיעות בחלק העליון של קורות החיים שלך. מטרה לחדש היא בדרך כלל משפט אחד או שתיים ארוכה.

מתי להשתמש קורות חיים Objective

שוב, כמה מומחי קריירה למצוא מטרות קורות חיים מעודכנות. עם זאת, ישנם מקרים שבהם מטרה לחדש יכול להיות מאוד שימושי. בכל פעם שאתה רוצה להדגיש כי אתה שאפתן, כי אתה יודע מה אתה רוצה בקריירה, או שיש לך את הכישורים לתפקיד הספציפי, אתה יכול להפיק תועלת מטרה לחדש.

טיפ : זמן ספציפי אחת אתה יכול להשתמש מטרה לחדש הוא כאשר אתה משנה את קריירה.

מטרה לחדש יכולה להסביר למה אתה מוכשר לתפקיד, גם אם אין לך הרבה ניסיון בנושא.

התאם המטרה שלך לתפקיד

המטרה האפקטיבית ביותר היא אחד שמתאים לתפקיד אתה מתראיין. זה קובע איזה סוג של הקריירה אתה מחפש, ומה הכישורים והניסיון שיש לך שגורמים לך אידיאלי עבור הקריירה כי. מטרה לחדש עשויה לכלול גם איפה היית ולאן אתה רוצה ללכת בקריירה שלך.

לדוגמא, זה יכול להצהיר כמה הישגי העבר שלך, ולאחר מכן לעבור מיני הישגים אתה מקווה להשיג בעתיד (באופן אידיאלי, הישגים שאתה רוצה להשיג עבור החברה שאתה החלמת).

בסופו של דבר, נוקבות מטרה היא אופציונלית, אבל זה יכול לעזור לשכנע מעסיקים שאתה יודע מה אתה רוצה והכיר בענף.

איך לכתוב קורות חיים Objective סטרונג

אם תכלול אובייקטיבי את קורות החיים שלך, חשוב להתאים את קורות החיים אובייקטיבי כדי להתאים את המיקום אתה מתראיין. ככל שתפרט יותר, כך יגדלו סיכויי יש לך של נשקלת לתפקיד אתם מעוניינים. זה רעיון טוב כדי לכתוב אובייקטיבית קורות חיים חדשים עבור כל עבודה החלת עבור.

כאשר אתה קוץ אובייקטיבי קורות החיים שלך, אתה צריך להתמקד במיומנויות בפרט וחוויות שאינם קשורות ישירות לעבודה. אסטרטגיה נוספת יעילה היא לכלול מילות מפתח מתוך רישום העבודה ב אובייקטיבי קורות החיים שלך. לא רק זה יכול להגדיל את הסיכוי לחדש שלך מקבל נאסף על ידי מערכת מעקב המבקש של חברה; גם זה יכול להדגיש עד כמה הכישורים שלך ליישר עם רישום העבודה.

אתה גם צריך להצהיר רק מטרות קריירה כי הם ריאליים בתוך החברה. לדוגמה, אם אתה בסופו של דבר רוצה להיות עורכת ניהולית במגזין, אבל אתה מתראיין עבודה בעיתון, לא להצהיר על כך. דגש על איך אתה רוצה לגדול בתוך החברה.

אחת הסכנות של מטרה לחדש הוא שאתה יכול להתמקד יותר מדי על מה שאתה רוצה בקריירה שלך, ולא מספיק על איך תוכל להוסיף ערך לחברה. לכן, בעוד מטרת קורות החיים שלך צריכה לכלול מידע על הקריירה שאתה רוצה, אתה גם רוצה להסביר מדוע אתה מועמד אידיאלי לתפקיד. בקצרה כולל מידע כלשהו מדגיש את החוויה שלך, כולל השנים שלך בענף, סט הכישורים הייחודי שלך, וכל שאר תכונות מבוקשות. דוגמאות של דרכים שאתה יכול להוסיף ערך או אפילו לשפר את החברה.

לדוגמא, מזכיר עשר השנים שלך תקציבים לצמצום בהצלחה, ותצהיר שאתה רוצה ליישם את הכישורים האלה לתקציב הארגון.

לדוגמא קורות חיים משפטים אובייקטיביים

 • Seeking עמדה על XYZ החברה שבה אני יכול למקסם 10+ שנות הניהול שלי, אבטחת איכות, פיתוח תוכנית, וניסיון אימון.
 • Seeking עמד בתור עוזר קליני עבור קופת חולים, ניצול בכתב עטורת הפרסים שלי, מחקר, וכישורי מנהיגות.
 • מורה לחינוך יסודי מחפש משרה בבית ספר עצמאי קטן, שבו אני יכול ליישם חמש שנתי ניסיון בהוראת מיומנויות פיתוח תכנית לימודים שלי.
 • מנהל שירות לקוחות המבקשים הזדמנות להשתמש במיומנויות שירות וניהול לקוחות שלי כדי לשפר את שביעות רצון הלקוחות.
 • מחפש בעמדה שבה אני יכול לשלב אסטרטגיות כדי לפתח ולהרחיב הקיים מכיר ללקוח, מותג ואבולוצית מוצר, וכן המלצת תקשורת.
 • עמדת אופטימיזציה של מנועי חיפוש איפה אני יכול להשתמש במיומנויות SEO שלי והניסיון להגדיל את התנועה לאתר ולחפש מיקום המנוע, ולהחיל 15 שנות ניסיון IT.
 • כדי להשיג משרה שתאפשר לי להשתמש במיומנויות ארגוניות החזקה שלי, רקע חינוכי עטורת פרסים, ויכל לעבוד היטב עם אנשים.

קורות חיים לדוגמא עם מטרה

זוהי דוגמא קורות חיים עם מטרה.

ג’ון המבקש
999 Main Street
New York, NY 10001
(123) 555-1234
john.applicant@email.com

מטרת קריירה

המורה היסודי מחפש משרה בבית ספר עצמאי קטן, שבו אני יכול להחיל ניסיון חמש שנים של ההוראה שלי, הוראה מוכוונת STEM, טכנולוגיה, פיתוח מיומנויות הלימודים כדי לתמוך בצמיחה תלמיד והצלחה.

כישורי CORE

 • מיומנות ביצירה חיובית, עוסקים, ותומכים סביבות למידה לתלמידי מרקעים שונים.
 • בניית צוות חזקה כשרונות שיתופיים, שותפות בקלות עם מורים, מנהלים, הורים, ואנשי תמיכה לזהות צרכי סטודנט, סוגיות כתובת, ולקדם רוח בית הספר.
 • בחפץ לעבוד אחרי שעות בסופי השבוע כדי להבטיח הצלחה של, ספורט משלים, ועל אירועי התרמה.
 • החזק את לימודי הוראה K-8 נוכחיים; חבר פעיל NAIS, AFT, ASCD, ו CEC.
 • דוברת ספרדית הכתובה והמדוברת; בקי שימוש SmartBoard וטכנולוגיות למידה אדפטיבית.

ניסיון מקצועי
LAKESIDE ACADEMY, סטמפורד, קונטיקט
היסודי מורה, ספטמבר 2016-הווה

מבנה וליישם מערכי שיעור דינמיים ומרתקים עבור 1st, 2nd, ואת כיתות ה -3, מלמד עד 25 תלמידים בכל כיתה. שתף פעולה עם עמיתים כדי להעביר שיעורים משותפים ולתאם פעילויות לתלמיד כולל מחזה עונתי, גידול ירידי שנים “כיף הפעלה,” ומדע. תקשר יומי עם הורים כדי לספק ביצועי תלמידים בנוגע למשוב ולפתור בעיות התנהגותיות.

 • תפקיד המפתח שמילא בשיפור ציוני התלמידים במבחנים סטנדרטיים על ידי 38% בשנת אוריינות 29% במתמטיקה.
 • הקדמה דגלה של טכנולוגיות למידה אדפטיבית חדשה כדי לשרת את הצרכים האישיים יותר של תלמידים.
 • מועדון ספרדי לאחר שעות לימודים ממומנים וסטודנטים מוכנים להשתתפות אודיסיאה של הנפש.
 • שהתקבל שלושה “פרסי המורה הטוב ביותר.”

חינוך

תואר ראשון ב חינוך יסודי (2015); GPA 3.9
קלמסון, קלמסון, דרום קרוליינה
דין של הרשימה; יתרה בהצטיינות בוגרת

אפשרויות אחרות עבור החל את קורות החיים שלך

הצהרת סיכום
חלופה לשימוש אובייקטיבי על קורות החיים שלך היא להשתמש בכרטיס קורות חיים, המכונה גם הצהרה לחדש סיכום או הצהרה של כישורים, המהווה סיכום קצר של מיומנויות והחוויות נכתבו עבור משרה פנויה ספציפית. בניגוד למטרה לחדש, פרופיל קורות חיים מתמקד ישירות על איך אתה יכול להועיל ולהוסיף ערך לחברה, ולא מטרות הקריירה שלך.

מיתוג הצהרת
אפשרות נוספת היא להוסיף הצהרת מיתוג לחדש את קורות החיים שלך. הצהרה זו היא קצרה יותר מאשר פרופיל קורות חיים או מטרה – כ 15 מילות – והוא מדגיש הצלחות המפתח שלך ומיומנויות.

כותרת
לבסוף, אפשרות שלישית היא כותרת קורות חיים, הידוע גם ככותרת קורות חיים. זהו גם קצרים יותר מאשר הצהרת מיתוג קורות חיים. זהו ביטוי המסביר את היכולות שלך וניסיון בעבודה.

כיצד להוסיף מטרה, כותרת, או הצהרה על קורות חיים

אתה יכול גם לכלול יותר מאחד מהם את קורות החיים שלך. לדוגמא, אתה יכול לכלול גם כותרת קורות חיים ופרופיל קורות חיים (עם הכותרת קרובה העליון של קורות החיים שלך).

טיפ : לא משנה באיזו מהאפשרויות הללו תחליטו לעשות, ולמקם אותו לכיוון החלק העליון של קורות החיים שלך, מתחת שמך ואת פרטי קשר.

הקפד לשמור על המידע שלך תמציתי, ולהשתמש במילות מפתח מן רישום העבודה בהצהרה שלך. אפילו עם מטרה לחדש, פרופיל, משפט מיתוג או כותרת, קורות החיים שלך צריכים עדיין להתאים בעמוד אחד כאשר הדבר אפשרי. לבסוף, הקפד לכתוב הצהרה חדשה עבור כל עבודת ההחלה עבור, כך המעסיק רואה מה גורם לך מתאים כי עבודה ספציפית.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *