עצות ליצירת קורות חיים וידאו

Posted on

עצות ליצירת קורות חיים וידאו


מהו קורות חיים וידאו וכיצד הוא יכול לעזור בחיפוש העבודה שלך? קורות חיים וידאו הוא וידאו קצר שנוצר על ידי מועמד תעסוקה להעלות לאינטרנט (או בדוא”ל מנהל הגיוס) עבור מעסיקים פוטנציאליים לסקור.

קורות חיים וידאו המתאר את הכישורים של הפרט וניסיון והוא משמש בדרך כלל כדי להשלים קורות חיים הנייר. כמו עם  רזומה הדפסה , זה אפשרי לחדש וידאו להיות כללי או ממוקד כלפי עמדה או חברה מסוימת. קורות חיים וידאו ניתן ליצור על ידי איש מקצוע בשבילך, או שאתה יכול ליצור בעצמך. כמה עבודה באתרי חיפוש ברשת לספק אמצעים למשתמשים לשלב וידאו קורות חיים בפרופילים שלהם.

חשוב לזכור כי קורות חיים וידאו לא הולך להביא לך את העבודה. עם זאת, זה יכול לסייע לכם בשיווק עצמך למעסיקים פוטנציאליים – אם זה נעשה נכון.

עליך ליצור קורות חיים וידאו?

יצירת קורות חיים וידאו משימה אופציונלית עבור מחפשי עבודה (לעיתים רחוקות מאוד יהיה החברות דורשות או לבקש לחדש וידאו מן המועמדים). עבור מחפשי עבודה כלשהי, במיוחד אלה בתחומים חזותיים או יצירתי, קורות חיים וידאו יכול להדגיש מיומנויות חשובות.

למשל, קורות חי וידאו שימושיים להצגה כל סוג של עבודה מבוססת ביצועים, בין אם זה משלב משחק על במה, למד בכיתה, או הצגת מספרים הרבעוניים.

כמו כן, קורות חיים וידאו יכול להיות דרך טובה להראות את האישיות שלך; עבור אנשים במשרות הפונה ללקוח, שעבודתם כרוכה קונים פוטנציאליים מקסימים, קורות חי וידאו עשויות להועיל.

עם זאת, קל לטעות בחשבון קורות חיים וידאו – שיש סיכון גבוה של התסריט, בסגנון הצילומים, או מיקום היותו בלתי הולמת.

אזהרה: אם אתה עושה את זה בעצמך ויש לי ניסיון לצלם קצת, הסרטון שלך עשוי להתקל כפי מקצועי.
כמו כן יש לזכור כי כמו עם כל דבר באינטרנט, פעם קובץ הסרטון הוא בחוץ, אתה לא יכול לשלוט לאופן שיתוף.

בוצע כהלכה, זה, יכול, במקרה הטוב, לעכב את הסיכויים שלך לקבל ראיון. במקרה הגרוע, זה יכול לדפוק לך מתוך טענה ו להביך אותך. זה מה שקרה תלמיד אחד ששלח קורות חיים סרטון המציג עצמו הרמת משקולות, המשרתים כדורי טניס, וריקודים סלוניים. זה עשה את הסיבוב באינטרנט וזה לא הרשים כל מעסיקים פוטנציאליים, בלשון המעטה.

מנהלי מגייסים חלקם אפילו לא להציג את קורות חי וידאו, שכן הם חוששים טענות של אפליה בתהליך הקבלה. אז, תוך כדי לחדש וידאו יכול להיות דרך מצוינת לקבל תשומת לב, לשקול היטב לפני יצירה אחד לוודא קורות חי וידאו הוא בכושר המתאים לך, ואת זה ניצול יעיל של הזמן שלך.

עצות ליצירת קורות חיים וידאו

אם אתה שוקל יצירת קורות חיים וידאו כחלק חיפוש העבודה, לשמור על טיפים בראש:

  • הייה מקצועי:  שמלה כפי שהיית לראיון, ולשמור על התנהגות מקצועית. הימנע הסלנג, כמובן, מקלל. שים לב, גם לרקע של יריות, ולוודא שזה נראה מסודר. כמו כן יש לוודא שאין רעשים מסיחי דעת ברקע.
  • כן תסריט:  האם לא מודע lib הווידאו שלך לחלוטין. אתה רוצה להיראות טבעי לסירוגין מאולתר, אבל צריך חוש של מה שאתה רוצה להגיד, ואיך אתה רוצה לנסח את הדברים. אל תקראו ישירות מתסריט, או את קורות החיים שלך, מאז שמוביל וידאו משעמם. העיקרי להביע בסרטון הם מה שאתה תספק החברה, ואת המטרות העיקריות שלך, מיומנויות, והישגים. תחשוב על הווידאו בתור מגרש עבור מדוע החברה צריכה להעסיק אותך.
  • מכיר את הקהל שלך:  כפי שאתם מתכננים מיקום התסריט ואת הצילומים שלך, חשוב מי יהיה לראות את הוידאו, ו לכייל בהתאם. וידאו שהוכן עבור משרה בבנק עשוי להיות שונה וידאו שהוכן עבור חברת סטארט-אפ.
  • הצג, אל תגיד:  חזותיים השתמש כדי להמחיש את מה שאתה אומר בתסריט וידאו להציג את הכישרון ואת היכולות שלך. למשל, אם אתם פונים לקבלת עבודה שבו מצגות הן חלק מרכזי בתפקיד, אתה יכול לצלם את עצמך להרכבת PowerPoint. לחלופין, אם בכלל של המצגות נרשמו, להשתמש מדה כי קורות החיים שלך וידאו.
  • שמור את זה קצר:  וידאו צריך להיות בין 30 ל -90 שניות. כל דבר יותר מזה לא סביר לצפות.
  • שתף עם חברים ובני משפחה:  קבלת משוב מאחרים היא צעד חשוב. שאל כמה אנשים יצפו בסרטון שלך, ולבצע עריכות ושינויים מבוסס על הערותיהם.

תמיד יש לזכור כי ברגע שהסרטון באינטרנט, אתה כבר לא צריך לקבוע מי יוכל לראות אותו, או לאופן השיתוף. קח משוב מחברים ובני משפחה ברצינות. אם הם חושבים שזה חטאה, לא לשתף את התמונה.

תעשה קורות חיים וידאו

  •  אין לערבב את החיים האישיים שלך עם אחד המקצועי שלך. אם יש לך מידע בעמוד הפייסבוק או הטוויטר שלכם כי אתם מעדיפים מעסיקים אינם רואות, אינו מקשר לחדש הווידאו שלך לכל אחד מהדפים הללו.
  • אל תצפו לחדש וידאו כדי להחליף לחדש המסורתי שלך. לא כל המעסיקים מעוניינים לחדש וידאו, ואחרים מודאגים בעיות אפליה, כגון שכירת מועמדים בגלל איך שהם נראים ונשמעים ולא הכישורים שלהם. עם זאת, וידאו עשוי היטב יכול לחזק את מועמדותך לעבודה.
Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *