עצות כיצד להיות מורה

Posted on

 עצות כיצד להיות מורה

המורים לעזור לתלמידים שלהם ללמוד וליישם מושגים במגוון רחב של נושאים כולל מתמטיקה, מדעי החברה, אומנות, מוסיקה, אמנויות השפה, ומדע. הם עובדים בבתי ספר ציבורי ופרטי עוזרים לילדים לרכוש מיומנויות שתאפשרנה להם לפתור בעיות ולפתח תהליכי חשיבה ביקורתיים.

האם יש לך מה שנדרש כדי להיות מורה? אם אתה מרכזי חינוך, תוכל להתקדם עם המיומנויות הקשות אתה צריך להורות לילדים, אבל את העבודה של מורה היא מורכבת. זה דורש מיומנויות ואיכויות לא תלמד בבית הספר. אלה ידועים כמו מיומנויות רכות. כך או שאתה נולד איתם או שאתה צריך לפתח אותם איפשהו לאורך הדרך.

כדי להיות מורה יעיל, בין האיכויות שלך חייב להיות יצירתיות ורגישות לצרכים של הילדים. כמו כן, עליך להיות ארגונית, האזנה מעולה, ומיומנויות תקשורת מילוליות. בנוסף, אתה צריך את היכולת להניע ילדים, והם והוריהם חייבים למצוא אותך אמינים וסבלני.

להעריך אם יש לך אלה מיומנויות רכות, או אם אתה מוכן לעשות מאמץ מרוכז כדי לפתח אותם. אם יש לך את התכונות הדרושות כדי להצליח בתחום זה, הגיע הזמן לנוע קדימה להבין מה עליך לעשות כדי לעמוד בדרישות החינוכיות להיות מורה.

חינוך המחנכים

איזה נתיב אתה לוקח את קריירת ההוראה יהיה תלוי במספר גורמים. הם כוללים בין אם אתה רוצה ללמד בבית ספר ציבורי או פרטי, שבו אתה רוצה לעבוד, איזה כיתה אתה מעדיף, אם אתה רוצה ללמד תלמידים מחינוך מיוחדים, ואזור הנושא שבו אתה רוצה להתמחות אם בכלל. רמת ההשכלה לך להשיג קודם לכן, כלומר אם כבר יש לך תואר ראשון, גם יעשה את ההבדל.

  • ספר ציבורי או פרטי?  מורים בבתי ספר ציבוריים עובדים בכל מקום בארצות הברית חייבים להיות לפחות תואר ראשון. מורים בבתי ספר פרטיים קרובות צריכים אחד גם כן. זה בדרך כלל לוקח ארבע שנים כדי להרוויח אחד.
  • איפה אתה רוצה לעבוד?  המדינה שבה אתה רוצה לעבוד יכול לקבוע את הדרישות שלך, במיוחד אם אתה לא רוצה לקבל תואר בחינוך גדול במקום אחר subject.Traditionally, אחד הייתה צריך לקבל תואר ראשון בחינוך כדי לקבל רישיון בכל מדינה . רוב המדינות, עכשיו, הם קצת יותר גמישות השתנו דרישות הרישוי שלהם כדי לאפשר מעלות מגמות אחרות. מי רוצה ללכת בנתיב זה עדיין ייתכן שתצטרך להשלים את הקורסים להכשרת מורים.
  • מה רמת הכיתה האם אתה רוצה ללמד? תוכל להירשם לתכנית הכשרה ספציפית ברמת הכיתה המועדפת שלך: חינוך לגיל רך (בדרך כלל רך ועד הכיתה 3), חינוך יסודי (גן עד הכיתה 6), או השכלה תיכונית (ציונים 7 עד 12) מורי .Elementary ספר לכסות רחבות מגוון של הנושא בכיתה, ואת הכשרתם משקף זאת. בעוד בקולג, הם לומדים כיצד ללמד מקצועות רבים, כולל אמנויות שפה, מתמטיקה, מדע, אמנות, ומוסיקה. מי מתאמנים קריירה בפוקוס השכלה תיכונית על אף אחת.
  • האם אתה רוצה ללמד רגיל או חינוך מיוחד לתלמידים? אם אתה רוצה לעבוד עם תלמידים בעלי צרכים מיוחדים, אתה חייב לקבל הכשרה מיוחדת. זה בדרך כלל ארוך יותר מאשר הכנה למורים בחינוך רגילים.

בנוסף להרשם בכיתות שמכסים מדרכי ההוראה נושא או, במקרה של שאפתן מורים ביסודי, מספר הנבדקים, סטודנטים בתוכניות להכשרת מורים חייבים גם לקחת קורסים בחינוך המקצועי. הם עשויים לכלול כיתות עם כותרות כמו פסיכולוגיה חינוכית, מערכת החינוך האמריקאית, לטכנולוגיה חינוכית, ופילוסופיה של החינוך.

חינוך שדה הוא חלק מכל תוכנית להכשרת מורים. אתה ודאי יודע את זה כמו “הוראה לתלמיד.” במהלך ניסיון למידה מעשית זו, תוכלו לבלות זמן בכיתות בהנחייתו של מורה מנוסה.

בעת בחירת תוכנית להכשרת מורים, לחפש אחד כי הוא מוכר על ידי איש המועצה הלאומית להסמכת להכשרת עובדי הוראה (NCATE) או המועצה להסמכת מורים. פעולה זו תסייע להבטיח כי תוכנית יכין לך לעמוד בדרישות הרישוי של המדינה שלך.

למרות שאתה לא צריך תואר שני כדי לקבל רישיון ההוראה שלך, אתה עשוי להזדקק אחד כדי לשמור אותו. מדינות מסוימות דורשות כי אתה מרוויח תואר הבוגר שלך בתוך מסגרת זמן מוגדרת. ישנם שני סוגים של תוכניות חינוך מאסטר-רמה. אחת מיועדת למורים מוסמכים שרוצים או צריכים תואר מתקדם. סוג של תוכנית אחרת מופנה אל סטודנטים שאינם מוסמכים מורים אך בעלי תואר ראשון מגמות אחרות.

נכנס תכנית להכשרת מורים

אתה בדרך כלל תיכנס תכנית להכשרת מורים רווקה ברמה לאחר ללמוד בקולג במשך שנים. רוב בתי ספר של חינוך דורשים סטודנטים ליישם תוכניות אלו במהלך שנת הלימודים השנייה שלהם, לאחר השלמת קורס במכללה אחרת. חלקם גם קובעים כי תלמידים לבחור משמעותי שנייה. מגמות חינוך תיכון קרובות מרכזי כפול בחינוך והנושא הם מתכוונים ללמד.

תנאי קבלה לתוכניות לתואר תשתנה בהתאם לאופן שבו תלמידיהם הם מורים מוסמכים או לאלו שאין להם שום ניסיון. הם עשויים לכלול בציון מינימום, קורסים במדעי רוח לתואר ראשונים, מכתבי המלצה, הצהרה אישית, וראיון.

איך להגיע Licensed

אם אתה רוצה ללמד בבית ספר ציבורי בכל מקום בארצות הברית, תצטרך רישיון, לפעמים הסמכה שנקראה. לאחר אחד אינו תניה לתעסוקה ברוב בתי ספר פרטיים, אולם.

מדינות בודדות לקבוע דרישות רישוי, אך לעתים קרובות כוללות, בנוסף התואר ראשון, עוברות בדיקת כישורים בסיסית. מדינות מסוימות לנהל בחינה שלהם, אך רבים להשתמש פרקסיס, שבו שירות הבחינות (ETS) מנהלת.

בעוד אתה לא צריך תואר שני כדי להיות מורשה, כמה מדינות דורשות אחד לשמור רישוי. ייתכן גם צריך לקחת קורסי השתלמות כדי לשמור על קשר עם פיתוח מקצועי.

דרישות רישוי להשתנות ברחבי הארץ, כך שאתה חייב לחקור את הדרישות של המדינה הבודדה. אוניברסיטת קנטאקי המכללה לחינוך שומרת מדריך המדינה על ידי המדינה הסמכה למורה .

יש לעתים קרובות הדדי בין מדינות אז אם אתה עומד בדרישות רישוי באחד, אתה בדרך כלל תוכל לקבל רישיון אחר. שוב, לבדוק מחלקת החינוך של המדינה שלך.

התחלת העבודה בהוראה הראשונה שלך: מה גורם לך מועמד תחרותי

לפני שאתה יודע את זה, אתה תהיה מוכן לחפש עבודה בהוראה הראשונה שלך. האם אתה תוהה מה מעסיק איכויות רוצה מורה? כדי לתת לכם מושג, הנה מפרט נמצא כרזות עבודה ממקורות שונים:

  • “מעיד על ידע גישות המתאימות לגיל ללמידה, מיומנויות, ידע, אינטרסים ומורשת תרבותית”
  • “ידע מעמיק של מושגים ומיומנויות הקשורים לתחום תוכן ספציפי”
  • “היכולת להשתמש בטכנולוגיה ביעילות ככלי הדרכה”
  • “הפגין יכולת לשמור על סביבה לימודית בטוחה באמצעות כיתות מנוהלות היטב”
Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *