סקירת תוכניות התמחות Qualcomm

Posted on

סקירת תוכניות התמחות Qualcomm

קוואלקום , מפתחת חדשנית לפיתוח טכנולוגיות, מוצרים אלחוטיים מתקדמים, ולשירותים, הוקמה בשנת 1985 והיא שבסיסה בסן דייגו, קליפורניה יש Qualcomm רבים היבטים ואת חטיבות , שכולן למקד את תשומת הלב שלהם על אספקת פתרונות אלחוטיים חדשניים ביותר אנשים ברחבי העולם.

התמחות

כל מתמחת Qualcomm עובדת ישירות עם חונך אשר ידריך אותם לאורך תקופת ההתמחות שלהם. מנחים אשר נועדו לעזור mentees שלהם ללמוד במהירות את תרבות הארגון להכיר את המשאבים הזמינים על מנת לקבל פרויקטים בודדים יושלמו במועד. על ידי מתן הנחיה כדי שיוכל מתמחה שלה, קוואלקום מספק משאבים יסולאו בפז כדי לעזור לתלמידים ללמוד ולצמוח בקריירה התואמת את האינטרס שלהם.

Qualcomm מציעה שלושה עד תשעה חודשי התמחות לסטודנטים במהלך שנת הלימודים. חוויות התמחות אלה מספקים חווית עולם האמיתי לבין סיכוי לתלמידים ללמוד כמה טכנולוגיה מדהימה כדי שיוכלו לנצל באופן מלא את הידע שהם רוכשים בכיתה והתחבורה כי לקריירה עתידית במשרה מלאה. Qualcomm מציעה מעל 800 חוויות התמחות וקו אופ לסטודנטים בכל שנה.

Qualcomm מספקת את האימונים הבאים והמשיכו משאבי חינוך ברחבי חווית ההתמחות של תלמיד:

  • מתמחה בכל מקבל הכשרה לפיתוח מנהיגות, מיומנויות פיקוח, ניהול זמן וטכנולוגיה אלחוטית מתקדמת באמצעות ההפעלות בכיתה החיות של קוואלקום, תוכניות מבוססות אינטרנט, והכשרה מבוססת מחשב.
  • מתמחה בכל תוכל להתאים אישית להתפתחותם המקצועית באמצעות כלי פיתוח באינטרנט כדי ליישר הלמידה שלהם כדי לעזור מטרות חברה עומד ויעדים.
  • מתמחים מקבלים את ההזדמנות ללמוד על ידי האזנה כמה מהאנשים בעלי הידע המקצועיים ביותר בעסק באמצעות סדרת רמקול Executive של Qualcomm.
  • Qualcomm מספק מרכז למידה עטור פרסים אשר מספק לתלמידי מקום שבו הם יכולים ללמוד על החברה ועל הטכנולוגיות שלה, כמו גם פתרונות פיתוח עבור משרדים מקומיים, אזוריים ובינלאומיים.
  • קוואלקום גם מספק ספרייה נרחבת כי הוא מלא משאבים חינוכיים וטכניים כדי לעזור מתמחים להרחיב את הידע שלהם ולמצוא פתרונות לבעיות שהם עלולים להיתקל בהן בעת ​​השלמת פרויקטים עבור החברה.

יתרונות

Qualcomm מספקת לתלמידים הכשרה on-the-עבודה מעולה הזדמנויות חינוכיות שיסייעו להם לקבל את הידע והכישורים שלוקח Qualcomm וחברות דומות לשקול אותם כמועמדים פוטנציאליים עבור מקומות עבודה עתידיים בתחום. Qualcomm מדווח כי כ 60% מכלל המתמחים שלהם הם שכרו על כעובדים במשרה מלאה לאחר שסיים את לימודיו בקולג ‘.

מיקומים

התמחויות רבות ממוקמות במטה של ​​קוואלקום בסן דייגו, קליפורניה ישנן גם הזדמנויות זמינות לסטודנטים במשרדים בארה”ב ובינלאומיים אחרים. מתמחה מהגרות יקבלו דיור וטיסות זמניים מרוהטים מהאוניברסיטה שלהם. יועץ רילוקיישן אישית גם יוקצה למתמחה לפני וההתמחות שלהם.

יש Qualcomm 150 + מיקומים עם משרדים באוסטרליה, אוסטריה, בלגיה, ברזיל, קנדה, סין, פינלנד, צרפת, גרמניה, הונג קונג, הודו, אינדונזיה, אירלנד, ישראל, איטליה, יפן, מקסיקו, הולנד, פיליפינים, רוסיה, סעודיה הסעודית, סינגפור, דרום אפריקה, דרום קוריאה, ספרד, שבדיה, טייוואן, תאילנד, טורקיה, איחוד האמירויות הערביות, בריטניה, ארצות הברית, ווייטנאם כדי להזכיר רק כמה. מועמדים חייבים לבדוק היכן הזדמנויות התמחות נוכחיות Qualcomm קיימות וכיצד ניתן ליישם אותם.

ליישם

כדי למצוא הזדמנויות התמחות לשמוע מה עובדים וסטודנטים יש לומר על החוויה שלהם עובדת קוואלקום, להיות בטוח לבקר שלהם באתר .

אם נבחר עבור טלפון או פנים אל פנים בראיון, קוואלקום ממליצה מאוד כי המועמדים להכין מלא לחוויה לעזור לתת לעצמם יתרון על פני מועמדים אחרים בשוק העבודה תחרותי.

לקבלת מידע נוסף עיין של FAQ סעיף באתר של Qualcomm.

כאשר פונים לקבלת התמחות הקפד לבדוק את 5 דרכים לשפר את קורות החיים חמש דרכים קלות לשפר המכתב המלווה שלך לפני הגשת המסמכים שלך.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *