סקירות איוב קריירה ביטוח פרופילים

Posted on

סקירות איוב קריירה ביטוח פרופילים

ישנן שתי פונקציות עיקריות של חברת ביטוח שסביבו כל העיסוקים הקשורים לביטוח תלויה. הראשון הוא פונקצית החיתום והשנייה היא כמשקיע מוסדי.

חיתום כרוך המדידה וחישוב הסיכונים הכרוכים בכתיבת פוליסת ביטוח עבור אדם, רכוש, או אירוע. התשלומים-נגבו דמי-מתוכנן על ידי מבטח לשקף סיכון זה הוערך על ידי החתם. הפרמיות ראויות בקנה אחד עם מידת הסבירות כי חברת הביטוח תצטרך לשלם תביעה אם הוא כותב מדיניות מסוימת.

פונקצית ההשקעה חשובה לא פחות. חברת ביטוח ומנוהלת היטב תהיה, לפחות בטווח הארוך, עודף הכנסות מפרמיות מעל תשלומי תביעות בפועל. עודף זה חייב להיות כמו שצריך שוויוני שקיעה, כך חברות ביטוח יש צוותות משמעותיים ייעודיים להרוויח תשואות טובות על הכסף הזה.

שלוש הקטגוריות של חברות הביטוח 

חברות ביטוח מתחלקות לשלוש קטגוריות עיקריות של ביטוח חיים, רכוש ותאונות, וביטוח בריאות. חברות יכולות להתמקד בתחום אחד או שילוב של סוגי מדיניות.

מבטחי חיים מבטיחים תשלום כנגד במקרה של מותו של אדם והוא יכול למכור סוגים רבים ושונים של מוצרי ביטוח חיים. המבטחים נכס ופינוי נפגעים לכתוב המדיניות המגנים יחידים ועסקים נגד מגוון רחב של סיכונים כגון תאונות דרכים, שריפה, נזקי סערה, נזק הרוח, פציעות, וגניבת. מדיניות זו יכולה להיות ממוקדת אנשים או עסקים. לבסוף, מבטחי בריאות לכתוב פוליסות מכסות הוצאות רפואיות.

מסלולי קריירה בביטוח 

תעשיית הביטוח מעסיקה מספר רב של אנשים על פני מגוון של תפקידים. זהו בקושי רשימה ממצה אבל זה כולל חלק יותר משמעותי וטוב יותר משלמים קווי התעסוקה בענף זה. כמו בכל תעשייה, תמיד יש צוות תמיכה בסיסי, ועבודת כותרים ואחריות יכולים להשתנות במקצת ממעסיק למעסיק.

אקטואר

אקטואר מחזיק עבודה טכנית חשובה. הם מאומנים ניתוח סטטיסטי ואת הנחישות המדעית של תנאי פוליסת ביטוח ודמי ביטוח. זה התפקיד של האקטואר כדי למדוד ולחשב גורמי סיכון, כך פרמיות יכולות להיות מחויבות בהתאם.

שמאי הביטוח

עמדה זו כרוכה בהערכת התביעות שמגיעות אל חברת ביטוח מהזווית של הערכת השווי של הנכס ניזוק. הם לאמוד את העלות הצפויה של תיקון או החלפת הרכוש. זה עוזר לקבוע אם חברת הביטוח תשלם את התביעה, ואם כן, עד כמה החברה תשלם.

שמאי תביעות

תפקיד זה דומה לזה של שמאי. חלק מחברות הביטוח להעסיק שני בעוד שאחרים עשויים להסתמך על זה או אחר. יש שמאי בדרך כלל חובות רחבים, לעומת זאת, כולל מחקר כגון ראיונות עדים וניתוח דוחות משטרה.

בוחן תביעות

עמדה זו גם כרוכה בהרבה מאותו החובות וההתחייבויות כמו שמאי או שמאי. זה משהו כמו שמאי שמאי התגלגל למקומו אחד.

חוקר ביטוח

חוקר ממונה למניעה המכיל מקרים של הונאות ביטוח. עמדה זו היא הנפוצה ביותר זמין עם חברות שיבטחו נגד נזקי גוף, נזקי רכוש, וכן התחייבות.

סוכן מכירות

סוכן מכירות יכול לעבוד גם עבור חברת הביטוח עצמה או עבור סוכן ביטוח עצמאי. זה התפקיד שלהם כדי למכור פוליסות של החברה לצרכנים.

חתמתי

חתמים להעריך את הסיכון חברת ביטוח עשויה לקחת על עצמו כאשר הוא מנפיק או underwrites המדיניות. החובות שלהם כוללים להמליץ ​​פרמיות מתאימות.

מנהלי כספים וניירות ערך מומחי מחקר

עובדים אלה לפקח על צד ההשקעה של העסק, על מנת להבטיח כי דמי ביטוח ששולמו לחברת מושקעים ומתוחזק על היתרון הכי הטוב של החברה.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *