סוגי מכתבים נלווים

Posted on

סוגי מכתבים נלווים

כאשר אתה מחפש עבודה, חשוב לבחור את המכתב המצורף המתאים המטרה של המכתב. ישנם סוגים שונים של מכתבים נלווים, כוללים החמישה הסוגים הנפוצים ביותר: מכתבי יישום, מכתבי כיסוי הפניה, מכתבים של העניין, רשתות, ומכתבי הצעת הערך.

המכתב המצורף אתה משתמש ייקבע על ידי אם אתה מתראיין ישירות עבור עבודה או פשוט מבקש עזרה בחיפוש עבודה מיחידים הרשת המקצועית שלך.

בקשות ספציפיות מכתבך

הקפד לבחור סוג של מכתב כיסוי שמשקף איך אתה מתראיין לתפקיד או סוג של סיוע בחיפוש עבודה שאתה מבקש.

מכתב הכיסוי שלך צריך להיות מתוכנן במיוחד עבור מטרה זו בפרט. אם זה מכתב פתיחה מצורף קורות חיים ביישום עבודה, זה צריך להיות מותאם אישית עבור כל עמדה שאתם מחפשים. מנהלי עובדים יכולים לזהות מתי מכתב הכיסוי של מבקש הוא אחד גנרי שהוא או היא השתמשה כדי לבקש תפקידים מרובים. מכתבי כיסוי כזה, המגלים חוסר זהירות או עניין עמוק בחברה, עלולים לגרום קורות החיים שלך מועברים מבלי לזכות במבט.

סוגי מכתבים נלווים

  • במכתב בקשה:  מכתב בקשה כתובה להגיש בקשה לפתיחת עבודה ספציפית. זהו מכתב כיסוי מסורתי הנשלח עם רזומה כדי להגיש מועמדות לעבודה.
  • הפנייה Cover Letter:  מכתב כיסוי הפניה מזכיר את שמו של אדם שיש לו שהפנה אותך עבודה. זה יכול להיות דרך מצוינת לצבור העניין של מעסיק, במיוחד אם פרט מתן ההפניה ידוע לחברה אתם מעוניינים לעבוד.
  • מכתב של ריבית:  מכתב של העניין, הידוע גם כמכתב וסיקור, חוקר על מקומות עבודה אפשריים חברה מסוימת.
  • מכתב רישות:  מכתבי רישה לבקש עצת חיפוש עבודה וסיוע. אלה יכולים להיות ממוען עמיתים, ליחידים שפגשתם בכנסים מקצועיים או אירועים אחרים בתעשייה, או לאנשים שאליהם אתה מחובר דרך אתרי רשתות חברתיות מקצועיים כמו LinkedIn.
  • מכתב ערך הצעה:  הצעת ערך היא הצהרה קצרה המסבירה מה שהופך את המועמד ייחודי.

כפי שצוין לעיל, המכתבים הנלווים שלך צריכים להיות ממוקדים מקומות עבודת הפוטנציאלים אתם מעוניינים. משמעות דבר היא כי, לפני כתיבת מכתב בקשה, מכתב הפנית כיסוי, מכתב של עניין, או מכתב הצעת ערך, אתה צריך לעשות שלך שיעורי בית ואת לחקור את החברה אתה שולח את מכתבך. אז חמוש בידע הזה, אתה יכול להדגים במכתבך כיצד המיומנויות והניסיון שלך בעבודה תתרומנה מאוד הארגון צריך הם שוכרים אותך.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *