סוגי מיטב התעופה ג’ובס לשלם היטב

Posted on

סוגי מיטב התעופה ג'ובס לשלם היטב

אם אתה מוקסם טיסות, ליהנות משירות לקוחות בסביבה מהירה, ואת החיה בעיר גדולה, אז אולי כדאי לך לשקול עבודות שתאפשרנה לך עבודה במקומות תעופה. לא רק יכול עובד עבור חברת תעופה לספק הכנסה יציבה, אך רבים של עבודות אלה גם לספק כרטיסי טיסה חינם או בהנחה לעובדים. 

בדוק כמה מן העבודה הטובה המשרות הפנויות בשדה תעופה, אחריות עבודה, משכורת, השקפת עבודה, ואת הדרכים הטובות ביותר כדי למצוא עבודה ולקבל שכר.

כרטוס / סוכן שער

כרטוס וסוכני שער לשמש “פנים” של חברות התעופה הם עובדים, סיוע ללקוחות עם הזמנות הטיסה שלהם ולעזור לפתור בעיות עולות עם פרטי טיסה ומטען. הם לאשר את זיהוי של נוסעים, אישורים עליה למטוס נושא, מטען מחאה, ולקוחות ישירים מחסומים ושערים עבור יוצאים בטיסות. סוכני כרטוס חייבים להיות מסוגלים לעמוד במשך פרקי זמן ארוכים תיקים כבדים להרים ופריטי בדק אחרים. 

 • שכר: על פי נתוני הלשכה לסטטיסטיקה של העבודה (BLS), סוכנים המשתכרים שכר חציוני של 17.90 $ / hr. 2018. בחודש מאי% 10 העליון הרוויח 31.14 $ / hr. או יותר בעוד 10% התחתונים הרוויחו 11.23 $ / hr. או פחות.

נציג שירות לקוחות

שירות לקוחות נציגים עבור מגיבי תעופה או חברות תעופה לבקשות סיוע מיוחד על ידי נוסע, נוסעים לעזרה כדי לעקוב אחר מטען אבוד, ולספק מידע על שירותים בשדה התעופה וחברות תעופת משתתפות. הם עשויים להיות מוקצים או לשולחנות שירות לקוחות או מוקדים טלפוניים חברת תעופה. פתרון בעיות מיומנויות עדינים בהתמודדות עם נוסעים ממורמרים נדרשות בתפקיד זה.

 • שכר : נציגי שירות לקוחות המשתכרים שכר חציוני של 16.23 $ / hr. ב מאי 2018, על פי BLS. 10% הנמוכים הרוויחו כ 10.65 $ / hr., ואת% 10 הגבוהים ביותר הרוויחו 26.69 $ / hr. או יותר.
 • איוב Outlook: לדברי BLS, העסקת נציגי שירות לקוחות צפוי לצמוח 5% לעומת 2016 ל 2026, כ מהר ככל הממוצע עבור כל העיסוקים.

דייל

דיילים פני הנוסעים כפי שהם לעלות על טיסות, לכוון אותם אל מקומותיהם, ולפקח על המיקום של לשאת על פריטים. לאחר תקשורת עם צוות הקרקע כדי לוודא שכל נוסעים כבר עלו, הם לסקור פרוטוקולי בטיחות לוודא כי נוסעים הם עולים בקנה אחד עם תקנות תעופה. הם גם רגוע נוסעים עצבניים או במצוקה, קונפליקטים נחישות במהלך טיסות, ומגישים אוכל ומשקאות. גמישות נדרשת בתפקיד זה, מאז דיילים קרובים נדרשים לוחות זמנים משתנים עבודה ניתן להקצות טיסות לילה.

איך להיות דיילת יכול להיות אפשרות קריירה נהדרת עבור אנשים אנרגטיים, בעלי אוריינטציה שירות לקוחות שאינם מעוניינים להמשיך ללימודים גבוהים. בדרך כלל, רק תעודה בגרות נדרשה; חברות התעופה לספק הכשרה ייעודית מובילות הסמכה על ידי מנהל התעופה הפדרלי (FAA).

 • שכר: השכר השנתי החציוני עבור דיילים היה 56,000 $ בשנת מאי 2018 הרוויחו 10% הנמוכים ביותר סביב 28,950 $, ואת% 10 הגבוהים ביותר הרוויחו 80,870 $ או יותר.
 • איוב Outlook: לדברי BLS, העסקת דיילים צפוי לגדול 10% לעומת 2016 ל 2026, מהר יותר מאשר הממוצע עבור כל העיסוקים.

מכונאי ציוד מטוסים ו אוויוניקה ו טכנאי

תיקון מכונאות מטוסים ולבצע פעולות תחזוקה מתוכננת על מטוסים. הם לאבחן בעיות מכאניות או חשמליות, לזהות ולהחליף חלקים פגומים, רשימות בטיחות סקירה, בעיות מסמך, ורשומות תחזוקת עדכון. טכנאי אוויוניקה לבדוק מכשירים אלקטרוניים באמצעות בודקי מעגל, אוסצילוסקופ, וכן מדי מתח, לפרש את נתוני בדיקת הטיסה שהם רוכשים כדי לאבחן תקלות ובעיות ביצועים. הם גם להרכיב רכיבים, כגון פקדי חשמל ותיבות צומת, ולהתקין תוכנה.

 • שכר : השכר השנתי החציוני עבור מכניקת מטוסים וטכנאי שירות היה 63,060 $ בשנת מאי 2018 הרוויחו 10% הנמוכים כ 36,760 $, ואת% 10 הגבוהים ביותר הרוויחו 97,820 $ או יותר. השכר השנתי החציוני עבור טכנאי אוויוניקה היה מעט גבוה יותר: 64,140 $ בשנת מאי 2018 הרוויחו 10% הנמוכים ביותר על 39,940 $, ואת 10% הגבוהים הרוויחו 94,710 $ או יותר.
 • Outlook איוב: BLS הברית כי העסקתו הכוללת של מכניקת ציוד מטוסי אוויוניקה וטכנאים צפויה לגדול 5% לעומת 2016 ל 2026, כ מהר ככל ממוצע עבור כל עיסוקים.

פקח טיסה

פקחי טיסה להחזיק התמחו עמדות מאוד וחייבים להשלים הכשרה טכנית מקיפה כדי לעקוב אחר פעילות אווירית מדויק ומסלולים להכתיב להבטיח תחבורת תעופה בטוחה. הם לשלוט על תנועת קרקע בשדות תעופה, כמו גם פיקוח על ההמראה והנחיתה של מטוסים. פקחי הטיסה לתקשר עם טייסים על תנאי מזג אוויר ויציבות אוויר עבור הנתיבים שלהם. הם משתמשים מכ”ם, מחשבים, או אזכור חזותי לפקח ולכוון את התנועה של כלי הטיס בשמי ותעבורת קרקע בשדות תעופה. פקחי טיסה חייבים לעבוד גם תחת לחץ ולחשוב מהר ככל מתעוררות בעיות.

 • שכר: השכר השנתי החציוני עבור בקרי תנועה אווירית היה 124,540 $ בשנת מאי 2018 הרוויחו 10% הנמוכים ביותר סביב 68,090 $, ואת% 10 הגבוהים ביותר הרוויחו 178,650 $ או יותר.
 • איוב Outlook: לדברי BLS, העסקת בקרי התנועה האווירית צפוי לצמוח 3% לעומת 2016 ל 2026, באיטיות מהממוצע של כל העיסוקים.

מומחה תפעול שדה התעופה

מומחי פעולות תעופה להבטיח את ההמראה הבטוחה ונחיתה של מטוסים אזרחיים וצבאיים. האחריות היומית שלהם כוללת liaising בין מלא באוויר תנועה ואנשי תחזוקה, באמצעות נחיתה בשדה תעופה ואמצעי ניווט מטוסי שיגור. הם גם ליישם נהלי בטיחות תעופה ועל צג ולתחזק רשום טיסה.

 • שכר: השכר החציוני נטו לשעה למומחים פעולות שדה התעופה היה 25.10 $ בחודש מאי 2018 הרוויח 10% הנמוך 13.35 $ / hr, ואת% 10 הגבוה ביותר בממוצע סביב 44.10 / hr $..

קצין בטיחות בתחבורה

לדברי מנהל הבטיחות בתחבורה, קציני ביטחון תחבורה לנהל אבטחת הקרנה של נוסעים, כבודה, ואת מטענים בנמל התעופה כדי למנוע כל אובייקטים קטלניים או מסוכן מלהיות מועבר על גבי מטוס. 

קציני ביטחון תחבורה מיומנים בציוד בטחוני הפעלה כמו מכונה רנטגן וטכנולוגית הדמיה מתקדמת במחסומי הקרנה. הם חייבים להחזיק מיומנויות תקשורת חזקות, כמו גם את היכולת לעבוד עם נוסעי מרקעים שונים.

 • שכר : לדברי BLS, screeners אבטחה תחבורה המשתכרים שכר שעתי החציוני של 20.13 $ / hr. 2018. בחודש מאי% 10 הנמוך הרוויח כ 16.66 $ / hr., ואת% 10 הגבוה ביותר הרוויחו סביב 23.65 $ / hr.

מטען נסיעות טיפול מפקח 

מפקחים ניטול מטען Airline לפקח על צוות הקרקע של שדה התעופה של טעינה, פריקה, הבטחת, ובימוי של מטענים וכבודה מטוסים. הם חייבים להיות פקודה טובה של היגיון חישוב מתמטי, שכן הם נדרשים לקבוע את מרכז הכובד ולתאם את סַפנָה הבטוח של כלי הטיס של מטען. הם עשויים להיות גם קראו לשרת על צוותות טיסה, מטעני ידית בטיסה, ונוסעים קצרים על נהלי חירום ובטיחות. 

 • שכר: מפקחים ניטול מטען Airline המשתכרים שכר שעתי החציוני של 23.37 $ / hr. 2018. בחודש מאי% 10 הנמוך הרוויח כ 16.00 $ / hr. 10% הגבוהים ביותר הרוויחו 41.09 $ או יותר.

פיילוט

חברת התעופה וטייסים מסחריים להמריא, לטוס, ואת מטוסי קרקע או מסוקים הבאים הנחיות קפדניות שהציבו מנהל התעופה הפדרלי. האחריות שלהם כוללת הערכת המצב של המטוס לפני ואחרי כל טיסה, קביעת גבולות איזון משקל שלה, ואימות כי רמות הדלק שלה מספיקות. טייסים גם ברציפות לבדוק ולהגיב תנאי מזג אוויר המשתנים ולתקשר תוכניות טיסה והתפתחויות פקחי טיסה.

 • שכר: השכר השנתי החציוני עבור טייסים, טייסי משנה, ומהנדסי טיסה היה 140,340 $ בשנת מאי 2018% 10 הנמוכים ביותר השתכרו פחות מ 65,690 $, ואת% 10 הגבוהים ביותר הרוויחו יותר מ 208,000 $. השכר השנתי החציוני עבור טייסים מסחריים היה 82,240 $ בשנת מאי 2018 הרוויחו 10% הנמוכים ביותר סביב 44,660 $, ואת% 10 הגבוהים ביותר הרוויחו יותר מ 160,480 $.
 • איוב Outlook: תעסוקה בסך הכל של טייסים מסחריים צפוי לצמוח 4% לעומת 2016 ל 2026, באיטיות מהממוצע של כל העיסוקים.

עובדי שירות המזון

שירות עובדי מזון להפעלת מסעדות ויתורי אוכל בשדה התעופה. הם לבשל ולהכין פריטים בתפריט, מדפים מלאים, מתנה על לקוחות או לקבל הזמנות, שולחנות אוטובוס, לנקות את מקום המסעדה והמטבח, פועלים אוגרים, ולקבל תשלומים. 

 • שכר: השכר החציוני נטו לשעה עבור מזון ומשקאות המשרתים ועובדים הקשורים היה 10.45 $ / hr. 2018. בחודש מאי% 10 הנמוך ביותר השתכרו פחות מ 8.34 $ / hr., ואת% 10 הגבוה ביותר הרוויחו יותר מ 14.26 $ / hr.
 • איוב Outlook: תעסוקה בסך הכל של מזון ומשקאות משרתים ועובדים הקשורים צפוי לגדול 14% לעומת 2016 ל 2026, מהר יותר מאשר ממוצע עבור כל עיסוקים. 

עובדי מכירות קמעונאיות

מגוון רחב של חנויות, בגדים מתנה צצו בשדות תעופה רבים ככל קמעונאים שם גדול מבקשים למשוך את תשומת הלב ואת העסק של נוסעים עם הזמן על הידיים שלהם. מכירות הקמעונאיות עובד מניות מדפים וקיוסקים, לארגן תצוגות, המלצות מוצר איפור ללקוחות, ומכירות תהליך. 

 • שכר: השכר החציוני נטו לשעה עבור אנשי מכירות קמעונאיות היה 11.63 $ / hr. 2018. בחודש מאי% 10 הנמוך ביותר השתכרו פחות מ 8.85 $ / hr., ואת% 10 הגבוה ביותר הרוויחו יותר מ 19.96 $ / hr.
 • איוב Outlook: תעסוקה בסך הכל עובדים המכירות הקמעונאיות צפוי לצמוח 2% לעומת 2016 ל 2026, באיטיות מהממוצע של כל העיסוקים.

מובילי גלגלים ואת עליות אנשים

שדות תעופה לשכור צוות כדי לעזור לנכים הנוסעים לעבור על מטוסי התעופה וגישה. מפעילי גלגלים לפגוש לקוחות ולהעביר אותם אל ומאת שערי תעופה. אנשים Movers לפעול תובלה ליחידים תחבורה או בקבוצות קטנות של נוסעים. 

 • שכר: לפעמים המכונה עוזרי הנוסעים בשדה התעופה, מובילי הממוצע סביב 11.00 / hr $. על פי Glassdoor.com, אבל יכול להרוויח טיפים יותר באופן משמעותי, במיוחד אם הם עוסקים לקוחות. 

היכן למצוא הצעות עבודה

איירליינס לפרסם את עבודתם במקומות שונים. כדי למצוא הזדמנויות קריירה, בקר בסעיף התעסוקה של אתרי חברת תעופה בשדה התעופה למצוא רישומים נוכחיים. אתה יכול גם לחפש מילות מפתח כמו “חברות תעופה” או “שדה תעופה” על עבודתו עליונה אתרים כגון Indeed.com. למשרות מסוימות, כמו אלה עם מנהל הבטיחות בתחבורה (TSA), אתה יכול לפנות ישירות באתר השכיר. 

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *