מציאת משרות באזורך

Posted on

מציאת משרות באזורך

מעוניין למצוא עבודה כי הוא באזור גיאוגרפי ספציפי? אולי אתה עובר למקום חדש, או שאתה מחפש עבודה קרובה לבית. מציאת עבודה בתחום שלך לוקחת מערך של אסטרטגיות כולל ניצול אתרי חיפוש עבודה המתמקדים עבודות מקומיות, לחקור לוחות קהילה מקומיים, ביקור בירידי קריירה בעירך, וכן לבדוק ארגון הבוגרים המקומי שלך או באתר האינטרנט שלהם.

באמצעות אסטרטגיות מרובות, יש סיכוי גבוה יותר למצוא עבודה, כי הוא מתאים לך היא באזור שאתה רוצה להיות. המשך לקרוא כדי לקבל עצות מפורטות יותר על איפה לחפש כדי למצוא עבודה בחברות בתחום שלך.

טיפים למציאת עבודה באזורך

הדרך הטובה ביותר למצוא עבודה בעיר או בעיר שלך היא להשתמש באסטרטגיות מרובות בבת אחת. קראו בהמשך רשימה של טכניקות להשתמש כדי למצוא עבודה בתחום שלך. בזמן שאתם אולי לא להשתמש בכל האסטרטגיות הללו, לבחור את אלה המתאימים לכם.

  • עזיבת מנועי חיפוש עבודה: בעוד מנועי חיפוש עבודה יפרטו משרות פנויות כמעט בכל מקום, אתה יכול לעשות חיפוש אחר מקומות עבודה רק באזורך. נסה להשתמש במנוע חיפוש עבודה באינטרנט האהוב שלך או העבודה “החיפוש המתקדם” של לוח פונקציה כדי לציין את המיקוד ו / או רדיוס מייל שאתה מוכן לשקול. אתה יכול לנסות מנוע חיפוש עבודה גדול כמו Indeed.com, או לבדוק באתר עבודת נישה שמתאים התעשייה הספציפית שלך.
  • בקר מקומי איוב חיפוש אתרים: ישנם אתרים שמתמקדים בשוק העבודה המקומי. אתרים כמו קרייגסליסט, Geebo, ו Jobing, בהתמקדות בתפקידים המפורטים עבור מיקומים גיאוגרפיים ספציפיים. בדוק אותם כדי למצוא רישומים שעשויים לא יפורסמו על לוחות עבודה לאומיים.
  • עזיבת אתרי חברה: אם אתה יודע מה אתה רוצה חברה לעבוד, לבדוק את אתר האינטרנט של החברה, כדי לראות אם יש להם הצעות עבודה כלשהו באזור שלך. בחברות גדולות נוטות לאפשר למשתמשים לחפש פתחים לפי מיקום גיאוגרפי.
    ניתן גם לבדוק את תפקיד לוחות כי ההתמקדות בחברות ספציפיות. לדוגמה, LinkUp מחפש מקומות עבודה כי הם פורסמו באתרי האינטרנט של החברה. השתמש באפשרות החיפוש המתקדם כדי למצוא עבודה על ידי חברה, או למצוא עבודה במיקום מסוים.
  • נסה לוחות קהילה: אם Nextdoor.com אינו זמין עדיין בשכונה שלך, זה סביר זמין בקרוב. באתר יש הרבה שכונות באינטרנט, המאפשר לוח הקהילה ווירטואלי זו של שכנים כדי לתקשר עם אחרים בסביבתם. בעוד המטרה העיקרית שלה היא שיתוף מידע שימושי כמו “האם אתה יכול להמליץ על מסגר טוב?” אתה גם תמצא תושבים מקומיים מחפשים עובדים עבור העסקים שלהם.
  • בדקו משאבי מדינה: יש רוב מדינות בנקי העבודה שלהם, ספריות בטלפון ובאינטרנט, ומשאבים אחרים במיוחד עבור מחפשי עבודה מקומיים. ברמה אפילו יותר מקומית, אתה יכול לבדוק באתר לשכת המסחר המקומי, אשר בדרך כלל הודעות הצעות עבודה מקומיות.
  • ירידי קריירת בקר: עזיבת ירידי קריירה באזורך. ירידי תעסוקה הם דרך מצוין לעשות קניות קריירת one-stop באירוע בודד. בדרך כלל, החברות ביריד מבוססות ליד מיקום יריד התעסוקה, כך מובטחים לך למצוא עבודה מקומית.
  • הצטרפות לארגון הבוגרים: להתחבר עם ארגון בוגרי האוניברסיטה שלך באמצעות אתר האינטרנט שלהם. קבוצות אלה יכולים לספק משאבי תעסוקה משמעותיים, שיעורים, וסדנות וכן עמדות פורסמו על ידי מעסיקים מקומיים. עמותות בוגרים לא רק לשמור על בוגרי מחובר לבית הספר שלהם; הם גם מקור מצוין עבור רשתות ופיתוח מקצועיים עשויים לארח אירועים מקומיים אם אתם באזור עירוני גדול. כדאי גם לבדוק את משרד שירותי קריירה של האוניברסיטה שלך. רובם מוכנים לסייע לתלמידים למצוא עבודה גם לאחר סיום הלימודים.
  • רשת: נטוורקינג היא דרך נהדרת למצוא כמעט כל עבודה. דברו עם חיבורים (כולל חברים, משפחה ואנשי הקשר המקצועי) יש לך בחברות של עניין. בפרט, לדבר קשר באזורך שאולי יודע על פתחים אחרים קרובים אליך.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *