מכתב פרידה להיפרד עמיתים

Posted on

מכתב פרידה להיפרד עמיתים


כאשר אתה עוזב את העבודה שלך, לקחת את הזמן כדי לשלוח מכתב פרידת העמיתים שעבדת עם. זהו רעיון טוב מסיבות רבות. זה תמיד טוב לעזוב עבודה בתנאים טובים.

האנשים שאתה עובד איתם הם חלק חשוב של הרשת שלך עשוי להיות קשר מועיל לקיים בעתיד. לדוגמא, הם יוכלו לעזור לך עם הקריירה שלך בדרך כלשהי, כגון מתן לך עם הפניה, מציע לך קצת עבודה מובילה אם אתם מחפשים, או מציגים בפניך מישהו אחר אולי כדאי לך ליצור קשרים עם.

יחד עם כל הסיבות הללו, אומרים שלום הוא פשוט הדבר המנומס לעשות.

טיפ : לא משנה הסיבה שלכם עוזב, חשוב להשאיר על סוג ו בנימה מקצועית.

עצות לכתיבת מכתב פרידה

קראו טיפים איך לכתוב מכתב פרידה, מה לכלול אותו, מה לא לומר, ומתי לשלוח אותו. כמו כן, לסקור דוגמאות אתה יכול להשתמש בנקודות כפי מוצא אותיות משלך והודעות דואר אלקטרוני.

שלח אותו לפני שאתה עוזב. שלח בדוא”ל או מכתבך מיום או יומיים לפני שאתה עוזב. אתה רוצה לתת את עצמך ואת עמיתיך מספיק זמן כדי להיפרד. עם זאת, לא לשלוח את מכתבך עד שתסיים את רוב משימות העבודה שלך. זה יאפשר לך להתמקד להיפרד במהלך היום או בשעות האחרונות.

התאמה אישית של מכתבך. שקול להתאים אישית כל אות לאדם היחיד ולא שולח הודעה המונית. כתובת לכל אדם על ידי nameand, במידת האפשר, כולל אנקדוטה או הודעה אישית אחרים המשקף על הזמן שלכם יחד.

הערה: רק לשלוח מכתבים מאנשים שעבדת עם. במיוחד אם אתה עובד בחברה גדולה, אתה לא רוצה לשלוח הודעה לכולם (אלא אם כן אתה עובד עם כולם).

תגיד תודה.  מכתב זה הוא ההזדמנות שלכם להביע הכרת תודה על כל עזרה או הדרכה המסופקת. ייתכן גם להביע עד כמה היית נהנית לעבוד עם עמיתיך.

כלול פרטי יצירת קשר. ספקו מידע על איך הקולגות שלך יכול להגיע אליך פעם שאתה עוזב. לכלול כתובת דוא”ל (דוא”ל הלא-עבודה) ו / או מספר טלפון. אתה יכול גם לכלול את כתובת פרופיל LinkedIn שלך.

שמור את זה חיובי. שוב, המטרה של המכתב היא להישאר מחובר עם עמיתים לעבודה לשעבר שלך; אתה לא רוצה להשאיר רושם רע.

שמור את זה קצר. כתוב לא יותר מאשר כמה פסקאות. יחד עם להגיד תודה כולל את פרטי הקשר שלך, אולי כדאי לך לדבר התוכניות שלך לעתיד. עם זאת, מעבר לכך, לשמור את זה קצר ולעניין.

חבר ב- LinkedIn. אם לא עשית זאת עדיין, להתחבר עם עמיתים לעבודה שלך בלינקדאין. זה יעזור לך להישאר מחובר אחרי שאתה עוזב.

השתמש מכתב מדגם.  אתה יכול להשתמש מכתב פרידה מדגם או הודעת דואר אלקטרוני כדי לעזור לך לכתוב פתק פרידה משלך עבור קולגות. עם זאת, הקפד לשנות את הפרטים של ההודעה כדי להתאים למצב הספציפי שלך.

בואו לטעום מכתב פרידה

ג’ון היקר,

רציתי לקחת רגע כדי ליידע אותך כי אני עוזב את עמדתי ב- ABC Corporation. אתחיל תפקיד חדש בחברת XYZ בחודש הבא.

נהניתי כהונתי כאן, ואני מעריך שיש לי את ההזדמנות לעבוד איתך. תודה על התמיכה, הדרכה, והעידוד ספקת לי בכהונתי ABC Corporation.

למרות שאני אתגעגע הקולגות שלי ואת חברה, אני מצפה לאתגר החדש הזה וכדי פותחים דף חדש בקריירה שלי.

אנא שמור על קשר: אני ניתן להשיג בכתובת הדוא”ל האישית שלי (samantha83@gmail2.com), על לינקדאין (linkedin.com/samanthasterling) או בטלפון הסלולרי שלי (555-555-2222).

שוב תודה על הכל. מאחל לך את הטוב ביותר.

שלך,

סמנתה

שליחת דוא”ל מכתב פרידה

זה בדרך כלל רעיון טוב לשלוח מכתב באמצעות דואר אלקטרוני. זה יאפשר עמיתיך לקבל את המסר מהר. זה גם יעזור לך להתאים כל הודעה בקלות כדי להתאים את הנמען היחיד.

טיפ : כאשר אתה שולח הודעת הפרידה שלך בדוא”ל, לכלול את שמך ואת הסיבה שאתה כותב בשורת הנושא של ההודעה כדי להבטיח הדוא”ל שלך מקבל נפתח.

הנה דוגמאות למה שאפשר לכתוב:

  • נושא:  Firstname LASTNAME – להישאר בקשר
  • נושא:  Firstname LASTNAME עדכון
  • נושא:  שם פרטי – Moving On
  • נושא:  Firstname עדכון
  • נושא: חדשות מ FirstName LastName

דוא”ל פרידה לדוגמא

נושא:  טיירון גארט – עדכון

לינדה היקרה,

אני כותב כדי ליידע אותך כי אני פורש בסוף החודש.

יש לי כל כך נהנה לעבוד כאן במשך עשר השנים האחרונות. אני מודה על כך הייתה לי ההזדמנות לעבוד לצדכם. אני לעולם לא אשכח האדיבות והמקצועיות שלך בכל פעם עבדנו על פרויקטי קבוצה יחד.

אשתי ואני נעבור ל- סיאטל בשלושה חודשים; עם זאת, אני מקווה לשמור על קשר. ניתן להשיג אותי בכתובת הדוא”ל שלי (tgarrett@email.com) או בטלפון הסלולרי שלי, 555-555-5555.

שוב תודה על עשר שנים נהדרות. אני מאחל לך כל טוב ומקווה לשמור על קשר.

בכנות,

טיירון

הדרך הטובה ביותר להמשיך הלאה ממשימה

קח את הזמן להיפרד: לא משנה למה אתה ממשיך, נגיד שלום לכל האנשים שתמכו אותך בעבודה.

לחלוק את פרטי הקשר שלך: כלול פרטי יצירת הקשר האישי שלך בכל ההתכתבויות שתשלחו להקל על הנמען כדי לשמור על קשר.

שמור את זה מתומצת: מייל הפרידה שלך לא צריכים להיות ארוך. כמה פסקאות הוא שפע.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *