מכתב מלווה טיפים: איך להכין מכתב הסיכום התבלטו

Posted on

מכתב מלווה טיפים: איך להכין מכתב הסיכום התבלטו


אחד הדברים הקשים ביותר על כתיבת מכתב כיסוי עבור עבודה הוא שאתה יכול להשקיע הרבה זמן ומאמץ בכתיבת מכתב מושלם אבל לא יודע אם מישהו הולך לקרוא אותו. כתיבת מכתב פתיחה טובה היא עבודה. אתה צריך לוודא שזה כתוב היטב, מציג את המעסיק למה אתה מוסמך, וכן אין שום טעויות בולטות שעלולה לעלות לך ראיון.

מהי הדרך הטובה ביותר לקבל מכתב הכיסוי שלך שם לב כאשר יש מעסיק טון מהם לחפש דרך? ישנם כמה צעדים מהירים וקלים שניתן לנקוט כדי לכתוב מכתב נלווה יהיה להרשים את המנהל המגייס.

תסתכל טיפים אלו ולראות אילו יעבוד הכי טוב בשבילך. אפילו כמה שינויים קטנים יכולים לעשות הבדל גדול.

עצות מהירות כדי לקבל מכתב המלווה שלך שם לב

1. בחר את הסוג הנכון של האות. לפני שאתם מתחילים לכתוב מכתב כיסוי, להיות בטוח כי בחרת את הסוג הנכון של האות. הסגנון יהיה שונה, תלוי אם אתה כותב מכתב ללכת עם רזומה, לעמדתו על מקומות עבודה או להזכיר הפניה.

2. מצא איש קשר. אם אתה יכול למצוא איש קשר עבור המכתב המלווה שלך, תוכל להתאים אישית את זה, ואתה תצטרך מישהו מעקב עם לוודא מכתבך מקבל ביט.

3. כלול הפניה. כדאי לקחת כמה דקות כדי לראות אם אתם מכירים מישהו שיכול להפנות אותך לתפקיד. בדוק רשת LinkedIn שלך והחברים שלך בפייסבוק לגלות מי שעובד בחברה מי יכול להפנות אותך.

4. בחר גופן בסיסי.  בחר גופן זה קל לקריאה. Times New Roman, Arial, ואת Calibri לעבוד היטב.

5. שמרו את זה קצר ופשוט. מכתבי כיסוי לא צריך להיות ארוך. למעשה, כל מכתב ארוך יהיה לעשות הוא לבצע את עיניו של הקורא מזדגגות. כמה פסקאות על שפע, והמכתב לא צריך להיות ארוך יותר מדף אחד. אם המכתב שלך ארוך מדי לא להשתמש בגופן קטן יותר, לערוך לחתוך מילים במקום.

6. השאירו הרבה מקום לבן בדף. דרך נוספת לשפר את הקריאות היא לכלול רווחים בין הברכה, פסקאות, ואת החתימה שלך. זה הרבה יותר קל לקרוא מכתב היטב במרווחים מאשר לרפרף אחד שקשה לקרוא כי יש יותר מדי מידע הדחוס לתוך שטח קטן מדי.

7. התאם מכתב הכיסוי שלך את קורות החיים שלך. בחר באותו גופן הן קורות חיים ומכתב לוואי ובקשתך להיראות מלוטש ומקצועי.

8. לבצע התאמה בין הכישורים שלך ואת דרישות התפקיד. אחת הדרכים החשובות ביותר כדי לקבל מכתב הכיסוי שלך שם לב הוא לבצע התאמה ברורה בין דרישות התפקיד המופיעות רצתה לעזור מודעת האישורים שלך. אל תצפו המעסיק כדי להבין את זה.

דגש 9. רק את המידע הרלוונטי ביותר מ קורות החיים שלך. אין להשתמש לכסות את המכתב לשוב לעסוק וחזרו מה את קורות החיים שלך. זוהי הזדמנות להתמקד במיומנויות הספציפיות ותכונות יש לך שיועיל המעסיק. סקור את ההבדל בין קורות חיים ומכתב הלוואי לקבלת מידע נוסף.

10. התאמה אישית של מכתבך ולהראות למעסיק מה שיש לך להציע לחברה. זה לא שווה לשלוח מכתב כיסוי שאינו מותאם אישית. זהו המגרש שלך להשיג ראיון, אז קח את הזמן כדי להתאים אישית את מכתבך, להזכיר הפניה אם יש לך אחד, ולשתף הכישורים החזקים שלך. הנה טיפים לכתיבת מכתב פתיחה מותאמת אישית.

11. השתמש T-Shape בשבילך לכסות מכתב. מכתב כיסוי בצורת T מפרטת את החוויה שלך ואת הדרישות של המעסיק, בדרך כלל בטבלה אחרי פסקת מבוא ומעל הסגירה.

12. כדורים השתמשו. באמצעות רשימה עם תבליטים הוא עוד אפשרות להשגת מידע הבחין במכתבך. סעיפים נוטים לטשטש ביחד, אבל כדורים לצייר את עיניו של הקורא אל התוכן בדף. ודא שכל כדור צבע הוא קצר ומתחיל עם מילת פעולה. קרא טיפים כולל כדורים במכתב כיסוי דוגמא מכתב נלווה עם כדורים.

יש 13. כמה דברים שאתה לא צריך לכלול מכתב הכיסוי שלך . זה לא הכרחי כדי לכלול מידע אישי. לעולם אל תכלול דרישות שכר, אלא אם המעסיק מבקש מפורש שאתה עושה. אין להזכיר את האופן עזבת את העבודה האחרונה שלך, במיוחד אם אתה נורית. שמור מכתבך התמקד העבודה שעבורה אתה מגיש ולשמור אותו עובדתי.

14. סגרו את מכתבך עם איך תוכל לבצע מעקב (אם יש לך איש קשר) ולכלול את פרטי הקשר שלך אז זה קל עבור המעסיק ליצור קשר. ואז להוסיף סגירה ושמך, ואתה כמעט סיימת. הנה מבחר של סגירות שפועלות היטב עבור מכתבי כיסוי.

בדקו 15. שגיאות הקלדה ושגיאות דקדוק. אל תלחץ לשלוח או להעלות לפני שאתה צריך לקחת את הזמן כדי להגיה את מכתבך בעיון. Grammarly הוא כלי נהדר עבור מוודא כי מכתבי הכיסוי שלך מושלמים. קראו אותו בקול רם ואתה רשאי לאסוף כמה טעויות יותר. כמו כן, עיינו בטיפים האלה להגהת המכתבים הנלווה שלך עצמך.

16. כלול חתימת דוא”ל כאשר שולחים מכתבים נלווים. כאשר תשלח מכתב נלווה, הקפד לכלול חתימה עם שמך, מספר טלפון, כתובת דואר אלקטרונית, וכתובת אתר של פרופיל LinkedIn אם יש לך אחד. זה יקל על המגייס ליצור קשר איתך.

דוא”ל 17. זה לעצמך כדי להיות בטוח שהעיצוב הוא מושלם. יש עוד דבר אחד לעשות לפני שאתה שולח את מכתבך. שלח העתק לעצמך לבדיקה סופית. ודא הפירמוט כפי שתרצה ולהגיה אותו עוד פעם אחת.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *