מכתב כרזת איוב חדש ללקוחות

Posted on

 מכתב כרזת איוב חדש ללקוחות


לעזוב את העבודה שלך, תוך שמירה על הלקוחות שלך ידרוש מכתב נהדר ואפילו תזמון טוב יותר. כתיבת מכתב ההודעה על המיקום החדש שלך היא ללא ספק מאמץ מרגש. אם אתה מקווה להביא את הלקוחות שלך יחד, להתמקד בתוכן של מכתבך, העיתוי האופטימלי, ומעקב. המשיכו לקרוא כדי לגלות כיצד מסמר את כל השלושה.

שקול איך המעסיק שלך הוא מכריז על החדשות

המעסיק החדש שלך מומלץ להודיע ​​על החדשות המרגשות ב “עליות Shakers” בסעיף של העיתון המקומי שלך, באתר האינטרנט שלהם, בידיעון, או על מדיה חברתית. אם אתם נמצאים בתעשייה המסתמכת על הפניות לקוח, אז אתה רוצה להביא את הלקוחות שלך איתך. אז, להימנע blindsiding להם על ידי כרזה החדשה לפני שהם יכולים לשמוע אותו ממקור אחר.

שאל מראש למעביד החדש שלך אם הם מתכוונים לפרסם את הידיעה. אם כן, לברר מתי ואיך זה יקר. אם זה קודם למועד ההכרזה המתוכנן שלך, ולבקש מהם לדחות עד שאתה הודעת ללקוחות שלך. תגיד אתה לא רוצה לסכן אותם קשרים עסקיים. אם השורה התחתונה שלהם נמצאת בסכנה, החברה החדשה שלך תגיש סביר כי משאלה.

הקולגות שלך עשוי להיות האיום הגדול ביותר על שמירה דברים מתחת לשטיח. כדי למנוע שמישהו יגלה יודעין, ליידע את הלקוחות שלך בתוך 24 שעות של מתן הודעה. מכתבך צריך כבר להיות מוכן ללכת.

אל תעדכן LinkedIn עד לאחר שהתחלת. למעשה, אומר רק בני המשפחה המהימנים ביותר שלך וחברים כדי למנוע משבר ביחסי ציבור. אתה לא רוצה 500 משתמשי פייסבוק מתעוררים לחדשות, והכל בגלל הדוד ביל לא יכול לפענח בין עדכון סטאטוס הודעה פרטית.

יוצר ציר זמן ההודעה

כדי להבטיח מעבר חלק ועזיבה חביבה, ליישר אסטרטגית ההודעה שלך עם זה של שני המעסיקים לשעבר החדשים שלך. אסטרטגיית היציאה שלך צריכה לשקול שלושה דברים. מכתבך צריך לכלול שלושה פריטים אלה לכל הפחות.

  1. להודיע ​​ללקוחות שלך בתוך 24 שעות של מתן הודעה
  2. תגיד ללקוחות התאריך הקובע שלך
  3. מבקש להודות ולהביע עבור השותפות

השתמש מכתב הדפסה פורמלית או בהודעה לעיתונות הודעות עסקיות. השתמש במדיה חברתית, לינקדאין, ודואר אלקטרוני פורמלי להודיע ​​חברים, משפחה, ומסיבות הדרושים אחרים לא קשור ישירות לפעילות העסקית שלך.

כתוב מכתב אפקטיבי ללקוחות שלך

הייה מקצועי, חיובי ואדיב במכתבך, מודה המעסיק הקודם שלך ולקוחות נוכחיים לתפקיד שהם בהצלחתך. ואז, להביע אופטימיות לגבי העתיד המרגש בחנות. לבסוף, ליידע את הלקוחות שלך כאשר אתה תתחיל באופן רשמי על מנת להבטיח שהם יכולים להכין כראוי את השינוי.

הלקוחות שלך יצטרכו גם לדעת למה לצפות. מה, אם בכלל, ישתנה לגבי לעשות איתך עסקים? לחלופין, אם הם נשארים עם המעסיק הקודם שלך, שייקח על עצמו את החשבון שלהם?

דוגמה של מכתב להודעה חדשה Job

להלן דוגמא של מכתב הודעת עבודה חדש כי מנהל שיווק יכול לשלוח ללקוחות שלו.

נושא: הכרזת התפקיד חדשה

שם איש קשר יקר,

אני נרגש להודיע ​​כי הצטרפתי NEWMarketing ואחל ב -7 באוגוסט אני כל כך אסיר תודה שש שנים נפלאות בבית OLDMarketing ועבור התפקיד האינטגרלי שהושמע בהצלחה שלי. אני מזמין אתכם להצטרף אלי בפרק חדש מרגש זה כדי להמשיך את השותפות שלנו תועלת הדדית. היית נהנה באותה מחויבות ומסירות ממני, עם תמיכה נוספת מרשות עליונות עם מאה קמפיינים מוצלחים שהפכו מותגי לקוחותיהם לתוך לשמות מוכרים בכל בית.

אני בטוח כי שינוי זה יאפשר לי יותר אוטונומיה זמן לשרת אותך בכל מאמצי השיווק שלך ואת המטרות. עם זאת, אם תבחר להישאר עם NEWMarketing, לורה מרקס יהיה הסוכן החדש שלך מתחיל -7 באוגוסט.

אנא אל תהססו לפנות בכל שאלה יודע שאני אעשה כל מה שאני יכול לעשות זה מעבר חלק.

בכבוד רב,

ג’ון סטיוארט

john@newmarketing.com
123 רחוב פארק
בקריות, ארה”ב
(800) 123-4567

לארגן פגישת מעקב

עכשיו שיש לך את הבשורה ללקוחות שלך, זה הזמן לפגישה מעקב – בטלפון או פנים אל פנים -כדי להפעיל מראש ואסטרטגיה היציאה פוסט כדי שהמעבר יהיה חלק. אם הם עדיין לא החליטו איך הם יתקדמו לגבי השותפות שלך, להכין מגרש מכירות לפגישה.

הכן רשימה מפורטת של כל הדרכים שבן אתה סייעת להפוך את החברה להצלחה. מתוך המסעות המנצחים אתה חוד חנית והכנסות שהבאה אל הלקוחות האיכותיים שאתה מאובטח, לוודא שכל תרומה היא שם. אתה צריך לשכנע את הלקוחות שלך כי אתה הוא קריטי להצלחתם. אז, להקדים אלו כישורים ותכונות כי להגדיר אותך מלבד שאר חברי הלהקה.

אם הם מחליטים להישאר עם החברה לשעבר שלך, אל תיקח את זה באופן אישי, כמו נוחות עשויה להיות הסיבה. זכור כי שום דבר אינו סופי. הם עשויים לרצות להעסיק אותך בעתיד. אז, להבטיח סטייה נעימה מסתיימת בנימה חיובית.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *