מכתבי התפטרות מסיבות אישיות

Posted on

 מכתבי התפטרות מסיבות אישיות

כאשר אתה עוזב את העבודה שלך בגלל סיבות אישיות, זה יכול להיות קשה לדעת מה להגיד לבוס שלך. במקרים מסוימים, תרצה להסביר את הסיבות לעזיבה. במצבים אחרים, ייתכן שתרצה לשמור ההסבר שלך מעורפל. אתה אולי לא רוצה לחלוק את הפרטים, במיוחד אם הם אינם קשורים העבודה שלך.

חשוב: לא משנה למה אתה מתפטר, זה חשוב כי אתה כותב מכתב התפטרות רשמי למעסיק שלך שאתה נותן הודעה מתאימה, בכל הזדמנות אפשרית.

המטרה שלך עכשיו היא לעזוב את העבודה שלך על פתק גבוה, כך שתוכל לשמור הבוס שלך כקשר רשתות.

להלן, תוכלו למצוא כמה טיפים לכתיבת מכתב התפטרות כשאתה להתפטר מסיבות אישיות, כמו גם שתי דוגמאות מכתב התפטרות. להשתמש בתבניות אלו כדי לעזור לך לכתוב מכתב התפטרות משלך.

טיפים לכתיבת מכתב התפטרות מסיבות אישיות

להלן כמה טיפים שכדאי לזכור בעת כתיבת מכתב התפטרות מסיבות אישיות:

  • דבר אל ראשית הבוס שלך: במידת האפשר, לספר לבוס שלך על התוכנית שלך להתפטר באופן אישי, לפני שאתה שולח מכתב הרשמית של העסק שלך. ככה, תוכל להימנע blindsiding המנהל שלך. ייתכן גם לשלוח את המכתב הזה כדי משאבי אנוש.
  • לכלול את התאריך של היום האחרון שלך: במכתבך, לציין את התאריך הספציפי אתה מתכנן לעזוב את העבודה. נסה לתת לפחות הודעה השבועית. אם הנסיבות הן כאלה, כי אתה לא יכול להודיע כי הרבה, לתת כמה שיותר זמן הובלה ככל שתוכל.
  • שמור את הסיבות בקצרה: אתה לא צריך לפרט לגבי הסיבה שלך ליציאה. ניתן לומר בפשטות, “אני מתפטר מסיבות אישיות,” או “אני מתפטר בגלל בעיה משפחתית הדורשת כל הזמן שלי.” אם אתה רוצה לפרט יותר (למשל, להגיד שאתה עוזב כדי להיות להישאר ב-הבית ההורה, או בגלל מחלה במשפחה), אתה יכול להסביר. אל תיכנסו העשבים המציע פרטים יותר מדי או יותר מדי מידע. אתה רוצה לשמור על מכתב קצר ולעניין.
  • הישאר חיובי: ייתכן שיהיה עליך לשאול את המעסיק שלך עבור המלצה בעתיד. ייתכן אפילו להגיש מועמדות לעבודה באותו החברה מתישהו. לכן, להישאר חיובי כשאתה מדבר על החוויה שלך בחברה. שיהיה ברור שאתה מתפטר מסיבות אישיות, לא בגלל חוסר שביעות רצון בעבודה או הארגון.
  • להציע העזרה שלך: אם אפשרי, להציע את העזרה במהלך תקופת המעבר. אתה עשוי להציע להכשיר עובד חדש או לעזור בדרך אחרת. אם אתה יכול להתגמש על תאריך החופשה שלך, כולל הצעה להישאר זמן רב יותר אם כדאי המנהל שלך.
  • שאל שאלות: אם יש לך שאלות לגבי יתרונות או תשלומים בזמן חופשה, אתה יכול לשאול אותם במכתבך.
  • עקוב פורמט מכתב עסקי: הקפד לבצע פורמט מכתב עסקי נכון במכתבך. כלול כותרת עם השם והכתובת של המעסיק, את התאריך ואת השם ואת הכתובת שלך.
  • לערוך ולהגיה: כן כדאי להגיה את המכתב ביסודיות לפני שליחתו. שוב, ייתכן שתצטרך לבקש המלצה מהמעסיק שלך, אז אתה רוצה את כל העבודה שלך להיות מלוטשת.
  • שליחת דוא”ל: אם אתה שולח מכתב בדואר אלקטרוני, לשלוח לעצמך הודעת בדיקה כדי להבטיח שהמסר שלך מגיע דרך בתבנית. לכלול את פרטי הקשר שלך בחתימה שלך במקום בחלק העליון של המכתב. לרשימה את השם ואת מטרת המכתב שלך (התפטרות) בשורת הנושא.

לדוגמא מכתב התפטרות מסיבות אישיות

זוהי דוגמא מכתב התפטרות מסיבות אישיות.

ג’סיקה אסכנדר
123 Main Street
בקריות, CA 12,345
555-555-5555
jessica.iskandar@email.com

1 אוגוסט, 2018

ברוס לי
מכירות מנהל
האטלנטי ושות
123 עסקים Rd.
עיר עסקים, NY 54,321

מר לי יקר:

אני כותב כדי ליידע אותך כי אני יהיה לעזוב ושות האטלנטי בחודש אחד. למרות שאני כל כך נהניתי לעבוד איתך ועם עובד עבור החברה, מסיבות אישיות להצריך שאפנה אותו בעמדה שלי ולהתמקד בשיפור המצב שלי בבית.

היום האחרון שלי יהיה ב -1 ביולי. למרות שיש לעזוב, אני מאוד מעריך את ההזדמנויות שספקתם איתי במהלך הזמן שלי כמנהל מכירות באינטרנט. אני אסיר תודה על כל העזרה שלך לאורך הדרך.

אני אעשה כל מה שנדרש כדי להבטיח מעבר חלק לאחר שעברתי על. יש לי חברי הצוות מספר לזכור מי אני מאמין יהיו מועמדים חזקים עבור קידום לתפקידי, או אשמח לסייע בתהליך של מציאת מחליף חיצוני. אנא אל תהססו קשר בהמשך לגבי מה אני יכול לעשות כדי לעזור.

שוב, תודה רבה לך על ההזדמנות להיות חלק ושות האטלנטי אני מקווה שנוכל לשמור על קשר כמו עמיתים עסקיים, ואני מצפה לעבוד איתך שוב בעתיד צריך את ההזדמנות להציג את עצמה. תודה רבה על ההבנה.

בכנות,

ג’סיקה אסכנדר (מכתב קשה להעתיק את החתימה)

ג’סיקה אסכנדר (שם מוקלד)

לדוגמא מכתב התפטרות על בעיות אישיות

השם שלך
הכתובת שלך
שלך עיר, מיקוד המדינה
מספר הטלפון שלך
דוא”ל שלך

תאריך

שם
כותרת
ארגון
כתובת
עיר, מדינה מיקוד

Mr./Ms היקר. שם משפחה:

צר לי לבשר לך שאני אעזוב Inc. Bolt בעוד שבועות. בשל בעיות אישיות בלתי צפויות, אני כבר לא מסוגל למלא את האחריות של התפקיד שלי, ואני מרגיש את זה הוא לטובת האינטרסים של החברה שפניתי אותו לתפקיד.

אני מקווה כי העזיבה שלי לא תגרום לך או Bolt Inc. כל אי נוחות. אנא אל תהסס להיות בקשר אם אתה חושב שיש דרך כלשהי שבה אוכל לסייע במציאת תחליף, או אם יש משהו שאני יכול לעשות כדי להפוך את חלקת המעבר.

תודה רבה לך על ההבנה. למרות הצרות האישיות אני עוסק, נהניתי לעבוד איתך, ואני מודה לך על הזמן שלי בחברה. אני מקווה שנוכל לשמור על קשר ואני מצפה בקוצר רוח לראות כיצד Inc. Bolt יגדל בעתיד.

הטוב ביותר,

החתימה שלך  (מכתב עותק קשיח)

שם שהוקלד

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *