מיומנויות תקשורת עבור Workplace הצלחה

Posted on

 מיומנויות תקשורת עבור Workplace הצלחה


היכולת לתקשר ביעילות עם ממונים, קולגים, וצוות הוא חיוני, לא משנה באיזה ענף אתה עובד עובד. בעידן הדיגיטלי צריך לדעת איך להעביר ביעילות ולקבל הודעות באופן אישי, כמו גם באמצעות טלפון, דואר אלקטרוני, ומדיה חברתית . מיומנויות תקשורת טובות תעזורנה לך להתקבל, מבצעת ארץ, ולהיות הצלחה לאורך כל הקריירה שלך.

מיומנויות Top 10 תקשורת

רוצה להתבלט מהמתחרים? אלו הן מיומנויות תקשורת 10 העליון כי מגייסים ומנהלי גיוס רוצים לראות את קורות החיים שלך ומכתב הלוואי. דגש מיומנויות אלה ולהדגים להם במהלך ראיונות עבודה, ותחויב לעשות רושם ראשוני מוצק. תמשיך לפתח את הכישורים האלה פעם שאתה שכרת, ואתה להרשים את הבוס, חברי צוות שלך, ולקוחות.

האזנה 1.

להיות מאזין טוב הוא אחת הדרכים הטובות ביותר כדי להיות מתקשר טוב. אף אחד לא אוהב תקשורת עם מישהו שאכפת לו רק לשים בשני סנט לה ואינו לוקח את הזמן להקשיב לאדם האחר. אם אתה לא מאזין טוב, זה הולך להיות קשה להבין מה שאתה מתבקש לעשות.

קח את הזמן כדי לתרגל הקשבה פעילה. הקשבה פעילה כרוכה הקדשת תשומת לב למה שהאדם האחר אומר, לשאול שאלות הבהרה, וכן ניסוח מחדש את מה שהאדם אומר, כדי להבטיח הבנה ( “אז מה שאתה אומר הוא …”). באמצעות הקשבה פעילה, אתה יכול להבין טוב יותר את מה שהאדם השני מנסה לומר, ויכול להגיב כראוי.

2. תקשורת לא מילולית

שפת הגוף שלך, קשר עין, מחוות יד, וטון הדיבור כל הצבע את המסר שאתה מנסה להעביר. עמדה נינוחה, פתוחה (בזרועות פתוחות, רגליים רגועות), ו בנימה ידידותית תגרומנה לך להיראות נגיש ויעודדו אחרים לדבר בגלוי איתך.

קשר עין הוא גם חשוב; אתה רוצה הסתכל לאדם בעיניים כדי להוכיח כי אתה מתמקד אותם והשיחה (אולם, כדי להיות בטוח שלא לבהות האדם, מה שיכול לגרום לו או לא נוח לה).

כמו כן, לשים לב לאותות-המילוליים של אנשים אחרים בזמן שאתה מדבר. לעתים קרובות, אותות לא מילוליים להביע עד כמה אדם באמת מרגיש. לדוגמא, אם האדם לא מחפש לך בעיניים, הוא או היא עשויה להיות לא נוח או מסתירה את האמת.

3. בהירות ודיוק

תקשורת מילולית טובה היא להגיד בדיוק מספיק – לא מדבר יותר מדי או מעט מדי. נסה להעביר את המסר שלך במילות מעטות ככל האפשר. תגיד מה שאתה רוצה באופן ברור וישיר, אם אתה מדבר עם מישהו פנים אל פנים, בטלפון או בדוא”ל. אם אתה לקשקש, המאזין שלך יהיה גם לכוון אותך או תהיה בטוח בדיוק מה אתה רוצה.

טיפ : חשוב על מה שאתה רוצה להגיד לפני שאתה אומר את זה. זה יעזור לך להימנע מדברים מוגזמים ו / או מבלבל את קהל היעד שלך.

ידידות 4.

באמצעות בנימה ידידותית, שאלה אישית, או פשוט חיוך, אתה תעודד את הקולגות שלך לעסוק תקשורת פתוחה וכנה איתך. חשוב להיות נחמד ומנומס בכל התקשורת במקום העבודה שלך. זה חשוב בתקשורת פנים אל פנים ונכתב שניהם. כשאתה יכול, אישית האימיילים שלכם כדי עמיתים לעבודה ו / או עובדים – מהירה “אני מקווה שכולכם היה סוף שבוע טוב” בתחילת דוא”ל יכול להתאים אישית הודעה ולעשות הנמען מרגיש מוערך יותר.

אמון 5.

חשוב להיות בטוחים באינטראקציות שלך עם אחרים. אמון מציג עמיתים לעבודה שלך, כי אתה מאמין במה שאתה אומר לבין תעבור דרך. Exuding ביטחון יכול להיות פשוט כמו יצירת קשר עין או באמצעות טון תקיף אך ידידותי. להימנע מלהתבטא נשמע כמו שאלות. כמובן, להיזהר שלא להישמע יהיר או אגרסיבי. הקפד תמיד מקשיבים ו אמפתיה עם האדם האחר.

6. אמפתיה

שימוש בביטויים פשוט כמו “אני מבין לאן אתה מגיע” להוכיח שאתה כבר מקשיב לאדם האחר ולכבד את דעותיהם.

חשוב : גם כשאתה לא מסכים עם מעביד, עמית לעבודה, או עובד, זה חשוב לך להבין ולכבד את נקודת המבט שלהם.

7. פתיחות מחשבתית

מתקשר טוב צריך להיכנס בשיחה עם מוח גמיש, פתוח. היה פתוח להקשיב ולהבין את זווית הראייה של האדם האחר של נוף, ולא רק בהעברת המסר שלך. מאת להיות מוכן להיכנס לדיאלוג, אפילו עם אנשים שאיתם אתה לא מסכים, אתה תהיה מסוגל לקבל יותר כנה, שיחות פרודוקטיבי.

8. כבוד

אנשים יהיו יותר פתוחים לתקשר איתך אם מסרת כבוד עבורם את רעיונותיהם. פעולות פשוטות כמו שימוש בשם של אדם, יוצר קשר עין, הקשבה פעילה כאשר אדם מדבר יגרום לאדם להרגיש מוערך. בטלפון, להימנע מהסחות דעת ולהישאר ממוקד על השיחה.

אקספרס כבוד דרך הדוא”ל על ידי שהקדשת מזמנך כדי לערוך את ההודעה. אם תשלח שנכתב ברישול הדוא”ל מבלבל, הנמען יחשוב שאתה לא מכבד אותה מספיק כדי לחשוב דרך התקשורת שלך איתה.

משוב 9.

יכולת לתת כראוי ולקבל משוב היא מיומנות תקשורת חשובה. מנהלים ומפקחים צריכים להיראות ברציפות דרכים לספק עובדים עם משוב בונה, אם זה דרך דואר אלקטרוני, שיחות טלפון, או עדכוני סטטוס שבועיים.

הערה: מתן משוב כרוך במתן שבחים כמו גם – משהו פשוט כמו לומר “עבודה טובה” או “תודה על מטפלים בזה” לעובד יכול להגביר את המוטיבציה מאוד.

באופן דומה, אתה אמור להיות מסוגל לקבל ואף לעודד, משוב מאחרים. הקשב למשוב ניתנים לך, לשאול שאלות הבהרה אם אינך בטוחים של הנושא, ולעשות מאמצים ליישם את המשוב.

10. בחירה הימנית הבינוניות

מיומנויות תקשורת חשובות הן לדעת פשוט מה צורה של תקשורת להשתמש. לדוגמא, כמה שיחות רציניות (פיטורים, התפטרות, שינויים בשכר, וכו ‘) הוא כמעט תמיד הכי טובים שנעשו לאדם.

כמו כן כדאי לחשוב על האדם שאיתו אתה רוצה לדבר, אם הם אדם מאוד עסוק (כגון הבוס שלך, אולי), אולי כדאי לך להעביר את המסר שלך באמצעות הדוא”ל. אנשים יעריכו אמצעי המתחשב שלך תקשורת ויהיה צפוי להגיב בחיוב לך.

כיצד להפוך את המיומנויות שלך להתבלט

הדגש את היכולות שלך חומרי בקשתך: כלול את הכישורים הם ההתאמה הקרובה ביותר לדרישות התפקיד של מעביד קורות החיים שלך ואת המכתב מצורף.

מנהלי מעסיקי צג יש לך את הכישורים הדרושים להם: ראיונות עבודה מספקים הזדמנות להראות את המנהל המגייס שיש לך את מיומנויות תקשורת המילוליות דרושות כדי להצליח בתפקיד.

להשתמש במיומנויות התקשורת שלך בעבודה: אם זה השתתפות חברת פגישה או לדבר עם לקוח, יהיה לך הרבה הזדמנויות להראות עד כמה אתה מצליח.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *