מה עושה Do נוטריון? למד אודות השכר, המיומנויות הנדרשות, & More

Posted on

מה עושה Do נוטריון? למד אודות השכר, המיומנויות הנדרשות, & More

נוטריון מורשה הוא תפקיד מקצועי סביר משתלם, במיוחד תעסוקה, ובכל זאת חבוי במקצת. הסיבה לכך היא חובותיו הן לעתים קרובות כללו כחלק עבודות אחרות. איך להיות נוטריון, הידוע גם בתור נוטריון, יכול לעזור לך לפתוח עסק משלך או להגדיל את הערך שלך כעובד משרד. חובות כמו נוטריון עשויים להשתנות, אבל נוטריונים לשחק תפקיד חיוני חתימת הסכמים מחייבים מבחינה משפטית בארצות הברית.

חובות & אחריות נוטריון

נוטריונים וסוכני חתימת נוטריון לנהל חתימות עדים על מסמכים רשמיים. חובות אלה כוללים:

 • ביצוע מסמך (מחייב חתימות כדין)
 • מאשרר את הלך רוחו של כל החתומים
 • זיהוי הונאה או כפייה
 • השלים תעודת הנוטריונים על כל המסמכים
 • אימות זיהוי של משתתפי חוזה
 • להיות נוכחים בעת ביצוע מסמך (זה עשוי לכלול נסיעה)
 • ניהולה שבועות
 • טיפול תצהירים, חוזים, מסמכי הלוואה, תעודות נישואים, ומסמכים משפטיים אחרים
 • עדות על פריטים בתוך כספת או שווה הערך
 • שמירת יומן נוטריון
 • בזימון תורים הקשורות

הערה : בנוסף האחריות הללו, סוכני חתימת נוטריון מוסמכים לטפל סגירות לתעשיית המשכנתאות.

בעוד שרוב העבודה נוטריון היא פשוטה, ייתכנו מקרים שבהם העבודה היא די קשה. כפי נוטריון, אתה אחראי על תיקון או שלא תאפשר חתימות במקרה של הונאה או כפייה. אתה גם אחראי לקבוע אם או לא חותמים הם של קול מוח לפני ובמהלך לחתימת מסמך רשמי.

שכר

איך להיות נוטריון יכולה להיות עבודה מתגמלת אם אתה נהנה טיפול במסמכים משפטיים חותמים מנחים להשלים הסכם רשמי. בחלקים מסוימים של ארה”ב, מציאת נוטריון מוסמך יכולה להיות מאתגרת, וחוזים רשמיים רבים אינם תקפים אלא אם כן הם נוטריונים.

 • משכורת שנתית חציונית : 34,749 $ (14.53 $ / שעה)
 • משכורת שנתית Top 10% : 51,000 $ (22.93 $ / שעה)
 • משכורת שנתית תחתונה 10% : 19,000 $ (9.98 $ / שעה)

נוטריונים ניתן לשלם גם על עבור כל מספר החתימה או לכל בסיס מסמך. הסכום משתנה בהתאם לסוג המסמך להיות נוטריונים והחוק במדינה.

השכלה, הכשרה, ואישורים

במוקדמות כמו נוטריון יכול להיות פשוט כמו עובר בדיקת רקע. עם זאת, בכמה מדינות, תצטרך לעבור מבחן כדי להיות נוטריון. מכיוון שלכל מדינה משתנית דרישותיה נוטריונים, עליך לבדוק עם מדינת מגוריך כדי לראות מה נדרש. בין אם אתם רוצים להיות עצמאים או להוסיף נוטריונים את קורות החיים שלך, כשיר הוא בדרך כלל תהליך מהיר, פשוט, בעלות הנמוכה.

 • השכלה לכל מדינה בארה”ב סטנדרטים שונים שבאמצעותם תוכל להיות נוטריון:. עם זאת, כל המדינות דורשות כי אתה להיות תושב משפטי של המדינה כי, לפחות בן 18 שנים, וללא עבר פלילי.
 • הסמכה : אין הסמכה רשמית עבור נוטריונים. רוב המדינות דורשות ממך לבצע יישום (עם תשלום של כ 100 $) ולקבל בדיקת רקע. אם נוטריון מבקש כשיר לעמוד במשימות ממושכות כסוכן חתימת נוטריון, ייתכנו עמלות נוספות ולתעודות לקבל הסמכה.
 • הדרכה : אמנם לא כל מדינה דורשת הכשרת נוטריון, זה תמיד רעיון טוב. רוב הקורסים נוטריון יכול להסתיים באופן מקוון. בקר באתר של הקהילה במכללה המקומית או באתר האגודה הלאומית ונוטריון לקבלת מידע נוסף.

מיומנויות נוטריון & מיומנויות

רבים מן הכישורים הנדרשים של נוטריונים דומים לאלה של מזכירות משפטיות, ולכן רבים לבצע את שני התפקידים. אותו דבר ניתן לומר על בנקאים וקציני הלוואה. נוטריונים חייבים להיות נוחים עם נהלים, חוקי המדינה, ניירת, ואת הסחבת הקשורים לתהליכי בירוקרטיה ממשלתיים.

 • אימות : נוטריונים חייבים לוודא שהכילו לפניהם לפני notarizing חתימות. זה כולל בדיקת זיהוי ולוודא ששני הצדדים מבינים על מה הם חותמים.
 • תאימות : התקנות רוב עבור נוטריונים מוחלות ברמת המדינה. כלומר החוקים נוטריון להשתנות ממדינה למדינה. חשוב נוטריונים לא “לעגל פינות”. זוהי אחריותו של הנוטריון הוא לקיים את תקינותו של תהליך החתימה וכן ליידע את הצדדים מעורבים אשר עשוי להיות מודעות לחוקי המדינה הנוגעים החתימה על המסמך.
 • רישומים : נוטריונים חייבים לשמור עת. לפי הקלטת שמות, פעמים, מיקומים ועוד, זה מבטיח כי כל הצדדים לחתימה יהיה באחריות ל הסכים. אי להקליט פרטים רלוונטיים עלולים להפוך חתימות בטלות ומבוטלות.
 • היכרות עם מסמכים משפטיים : מסמכים ראייתיים, מסמכי הלוואה, דרכונים, תצהירים, ועוד נפילה מתחת לתחום האחריות של נוטריון. אמנם זה לא הכרחי כי אתה יודע איך להלחין או לנתח את כל החלקים של מסמכים משפטיים, אתה חייב להיות מסוגל לזהות מה אנשים חותמים ומה אחריות נוטריון חלים על כל מצב נתון.
 • גמישות : אמנם לא כל נוטריון יש לנסוע, נוטריונים רבים הם ניידים למען הלקוחות שלהם. לעתים קרובות, הסכמים פורמליים חייבים להיחתם בתוך מסגרת זמן מהירה במקומות ובזמנים לא נוחים. אתה צריך להיות מוכן לעבוד עם לוח הזמנים של לקוח ומיקום, תוך הבאת כל הכלים הנדרשים של נוטריון

התחזה עבודה

בהתאם לזמינות של נוטריונים באזור שלך, ביקוש יכול להיות גבוה או נמוך. עבור באזורי ביקוש, נוטריוני עצמאים עושים די טוב. הם יכולים לעבוד מהבית או הרכב שלהם (כלומר, נוטריונים ניידים) כמו הבוס שלהם. עם זאת, בגלל בנקים רבים ובחלונות ראווה נושאת אלקטרונית עכשיו לספק שירותי נוטריון, ביקוש באזורים מסוימים הוא נמוך.

משרד לעובדים כי הם גם נוטריונים הם בעלי ערך למעסיקים רבים. אם אתה עובד בתעשייה שמטפל ניירת משפטית או הלוואה, הופך נוטריון הוא צעד חכם משום שהוא מאפשר למעסיק שלך למסד עסקאות הרבה יותר מהר מאשר מתחרותיה.

סביבת עבודה

עבור נוטריונים שפועלים בעיקר תפקיד במשרד מסורתי, סביבת העבודה שלהם זהה בתוך משרדים קונבנציונליים. עם זאת, אם אתה עצמאי נוטריון (במשרה מלאה או במשרה חלקית), אז יש לך יותר הזדמנויות להיות נייד. זה אומר שאתה צריך להיות מסוגל לספק שירותי נוטריון במשרד שלך (או בבית, אם תרצה) או לנסוע ללקוחות שלך עבור חתימה מתוכננת. נוטריונים ניידים רשאים לגבות תשלום עבור קילומטראז.

סידור עבודה

תלוי אם אתה עובד כמו בוס של עצמך או עבור חברה שבה notarizing היא אחת החובות הרבים שלך, את לוח הזמנים שלך יכולים להיות גמישים או שזה יכול להיות עבודה במשרד 9-to-5 טיפוסית. נוטריונים ניידים לעתים קרובות נדרשים לעבוד בשעות מוזרות, כוללים בערבים ובסופי שבוע, על מנת להתאים את לקוחותיהם.

כיצד לקבל את העבודה

לקבל רישיון נוטריון אם אתם פונים לקבלת רישיון נוטריון, תצטרך להסתכל דרישות במדינה שלך.

כוללים מיומנויות נוטריון קורות החיים שלך כאשר פונים לקבלת עבודה בחברה שבה נוטריונים נדרשים, חשוב לציין כישורי הנוטריון שלך בקורות החיים שלך. אם אתם מחפשים לבנות בסיס לקוחות כמו נוטריון לעצמאים, תצטרך להשקיע קצת זמן וכסף לתוך שיווק ומיתוג.

מצא הצעות עבודה: אם אתם פונים לקבלת עבודה טיפוסית שבו נוטריונים יהיו חלק תפקידיך, פשוט לאתר את הגדרת התפקיד העיקרית בחיפוש עבודה סטנדרטי. ברוב אתרי העבודה בראש, אתה יכול להשתמש באפשרויות חיפוש מתקדמות כדי לסנן את החיפוש שלך על ידי הוספה “נוטריון” כמילת מפתח נוסף.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *