מה לא כלול מכתב פתיחה

Posted on

מה לא כלול מכתב פתיחה

מכתב כיסוי הוא חלק חשוב של יישום העבודה שלך. במקרים מסוימים, מעסיקים דורשים מכתב כיסוי שיוגשו עם קורות החיים שלך. במקרים אחרים, מכתב פתיחה הוא אופציונלי או לא נדרש. מכתב כיסוי יכול להגביר בקשתך עבודה. זה גם יכול לעלות לך בראיון אם הוא אינו כולל את המידע הנכון או אם זה מרושל או כתובים רע.

זה תמיד רעיון טוב כדי לספק מכתב פתיחה אם יש לך את האפשרות. מכתב הנלווה יכול לעשות את ההבדל בין לקבל שנבחר לראיון – או לא. זה נותן לך הזדמנות למכור את הכישורים שלך על המנהל המגייס.

מכתב כיסוי כתוב היטב נותן לך את ההזדמנות כדי למסגר את הרקע שלך, כך מעסיק למסקנות הנכונות לגבי הכישורים שלך כפי שהם לסקור את קורות החיים שלך.

מטרת מכתב פתיחה

במכתב הנלווה חשוב להעביר איך הדמות שלך, אינטרסים, מניעים, ידע, כישורים וניסיון לצייד אותך להצטיין בעבודה. זו ההזדמנות שלך להראות למעסיק מדוע אתה מועמד חזק לתפקיד ויש לראותן. להלן טיפים להתאמת הכישורים שלך לתפקיד.

מה לא כלול מכתב פתיחה

עם זאת, יש דבר כזה כמו מידע רב מדי כשמדובר לכסות כתיבת המכתב. מכתב הכיסוי שלך צריך להיות קצר, תמציתי וממוקד על מה אתה יכול להציע המעסיק. אתה לא צריך לשתף מידע שאינו רלוונטי, מידע אישי או כל דבר אחר שאינו מתחבר לך עם המשרה אליה אתה מגיש.

מכתבך להימנע מלעשות רושם מוטעה על המועמדות שלך. יתר על כן, זה לא אמור לספק מידע חסר תועלת כי מקשה על המגייס להתמקד הכישורים המשכנעים ביותר שלך. הנה 15 דברים שלא לכלול מכתב הסיכום.

1. בכל כתיב או שגיאות דקדוק
המכתב הנלווה נתפס מדגם של היכולת שלך כסופר עדות תשומת לבך לפרטים. אפילו שגיאת כתיב או קטין יכול לדפוק לך את הטענה לתפקיד. ראה טיפי הגהה אלה כדי לוודא המכתבים שלך מושלמים. אפילו יותר טוב, אם אתה יכול לקבל מישהו אחר כדי לסקור את זה בשבילך אז לעשות את זה יותר מדי. זה יכול להיות קשה לתפוס טעויות שלנו.

2. שם החברה השגויה או את השם הלא הנכון של איש קשר
צק הפעמים כדי להיות בטוחים כי טפלת מכתב הכיסוי שלך לאדם הנכון בארגון התקין. אם אתה מקבל את זה לא נכון, זה הלשנה שאתה המוני מייצר את המסמכים ועשוי חוסר תשומת לב לפרטים. אף אחד לא אוהב את זה כאשר הם נקראים בשם הלא נכון וזה נכון במיוחד כאשר אתה קורא מכתבים ממישהו שרוצה אותך לשכור את שירותיהם.

3. כל דבר שאינו נכון
עובדות ניתן לבדוק ושקרים הם עילה לביטול הצעות וסיום העסקתם. שמעתי מן מחפשי עבודה שהיו בפאניקה כי הם מתחו את האמת או שיקרו ממש במכתב או לחדש הכיסוי שלהם ולא יודעים איך לתקן את זה. אתה לא רוצה להיות אחד מאותם אנשים. ודא לכסות את המכתב משקף במדויק הכישורים שלך לתפקיד. אין לייפות את היסטורית העבודה שלך או כישורים. מעסיקים יכולים ואל לבדוק עם אזכור ומעסיקים קודמים.

4. סעיפים ארוכים מדי
מעסיקים ידלגו מעל המכתב המלווה שלך ולעבור זכות קורות החיים שלך אם קשה מדי כדי לקרוא. כל פסקה מכתבך צריך לכלול 5 – 6 שורות טקסט עם לא יותר משלושה משפטים בכל. לכלול שפע של שטח לבן בחלק העליון והתחתון של המכתב ובין פסק.

5. דרישות השכר שלך או ציפיות
אין לכלול דרישות שכר או ציפיות אלא מכוונות לעשות זאת על ידי המעסיק. חשוב להפגין למעסיק התעניינותך העבודה עצמה ולא לעשות את זה נראה כמו כסף הוא המניע העיקרי שלך. זה תמיד חכם כדי לתת משכורת אזכור המעסיק ראשון, אם אפשר.

6. הערות שליליות על מעסיק נוכחי או קודם
הימנע לרבות כל הערות שליליות על המעסיק הנוכחי או הקודם שלך כחלק למה אתה מחפש עבודה. מעסיקים נוטים לצפות בתגובות כגון אינדיקציה בעיות בגישה או הביצועים הטובים. שמור מכתבך חיובי וממוקד על למה אתה האדם המתאים לתפקיד.

מידע 7. לא קשור איוב
אין לכלול כל טקסט שאינו קשור ישירות לנכסים שלך לתפקיד או למה זה מושך אותך. שפת רוקן יכול להסיח את דעתו של המעסיק מהודעות הליבה שלך. עדיף לכתוב מכתב קצר מאחד מלא במידע רלוונטי.

8. פרטים אישיים
המעסיק אינו צריך לדעת שאתה רוצה את העבודה הזו בגלל סיבות אישיות. שמור את המיקוד שלך על הסיבות המקצועיות לך תשמחו להיות שכרו, ולשמור את אלו האישיים לעצמך. המטרה שלך היא למכור את עצמך אל המנהל המגייס כמועמד איכות, לא לקבל מישהו לשקול אותך כי היית באמת אוהב את הנחת העובד או בשעות, למשל.

9. כל גילום של התפקיד בתור קרש קפיצה
מעסיקה רוב יחפש בעיקר עבור מישהו שהוא מוטיבציה לעשות את העבודה כי הם פרסום עבור חדר סביר לאורך זמן. אזכורה של קידום בעתיד יכול להוביל אותם להאמין שאתה לא יהיה מרוצה עושה את העבודה כי במשך זמן רב. החריג, כמובן, יהיה אם למעביד הפניה לנושא.

10. מה אתה רוצה
לא לדבר על מה שאתה רוצה לצאת לעבודה או החברה. החלל היקר במכתב הכיסוי שלך צריך להתמקד במה שיש לך להציע המעסיק. הנה מה לכלול קטע הגוף של מכתב הסיכום.

11. מה אתה לא רוצה
אל תזכיר דבר שאתה לא אוהב את העבודה, את לוח הזמנים, השכר או כל דבר אחר. שמור את המחשבות שלך כשאתה הצעת לי עבודה וגם בעמדה לנהל משא ומתן. ישנם מועמדים רבים עבור רוב העבודות, ואלה מקבלים הראיונות יהיו המועמדים שאין להם רשימה של דרישות.

12. כישורים אתה לא צריך
טיפול מה יכול להיות חסר את מועמדותך עם הצהרות כמו “למרות חוסר הניסיון שלי במכירות …” הוא לא רעיון טוב. אין למשוך תשומת לב למגבלות שלך כמועמד. לשמור את הפוקוס על האישורים שלך וכיצד הם ייאפשרו לך לקבל את העבודה.

13. הסברים על השארת תירוצים כמו סאונד עבר ג’ובס איזה
תירוצים רשאי תשומת ישירה ללא צורך לפרקים פחות חיובי בהיסטוריה העבודה שלך. תוך שהוא מציין כי אתה גויסת עבודה טובה יותר זה בסדר, אבל אין צורך להזכיר כי אתה נורית או התקשית בתפקידים קודמים.

14. לגידופים צניעות או יותר מדי מחמיאים
אתה צריך להעביר חיוביות במכתבך אבל לעשות זאת בצורה עניינית, למעשה. דברו על הישגים ותוצאות אך להימנע משימוש בשמות תואר לתאר לעצמך maysuggest אתה שחצן או יהיר.

15. סכום מדהים העניינים איוב
ריבית מופרזת עלולה לרמוז של ייאוש או לערער המינוף שלך למשא ומתן משכורת. אתה התנדנדות המועמדות שלך, לא מתחנן לראיון. מציג ייאוש הוא דרך בטוחה כדי לכבות את המנהל המגייס.

מה לכלול מכתב פתיחה

זכור כי המכתב המלווה שלך יש מטרה אחת: להשיג לך ראיון עבודה. קח את הזמן כדי להתאים הכישורים שלך בזהירות לדרישות התפקיד וכדי לכתוב מכתב כיסוי אישי שמראה את המנהל המגייס, במבט אחד, למה אתה מועמד נהדר.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *