מה המשמעות של אקטואר האם? למד אודות השכר, המיומנויות הנדרשות, & More

Posted on

מה המשמעות של אקטואר האם? למד אודות השכר, המיומנויות הנדרשות, & More


אקטוארים לבצע חישובים מורכבים כדי לקבוע את הסבירות של תוצאות שונות הקשורות לתאונות, מחלות, ביקוש צרכני, והשקעות. הם מנצלים תוכנת מחשב מיוחדת כדי לכסוס מספרים וליצור טבלאות, גרפים ודוחות לגבי הממצאים שלהם. אקטואר הוא אחד התפקידים הראשיים לבוגרים מי גדולים במתמטיקה.

אקטוארים להציג מידע סטטיסטי זה מנהלי ביטוח, מנהלי שיווק, חתמים, בנקאי השקעות, ומנהלי פנסיה לתמוך בהחלטות שלהם לגבי התמחור של פוליסות ביטוח, תכנון ופיתוח מוצר / שיווק, הנפקות מניות, ואת אפשרויות השקעה.

הנתונים האקטואריים שהם מייצרים הם חיוניים עבור מאמצי ניהול סיכונים ארגוניים המוצלחים של חברות, אשר חייב הרף לשנות העסקים, המחקר והפיתוח, ופעולות שיווק שלהם לשלוט החשיפה לסיכון פיננסי הכולל שלהם ולהבטיח את יציבות הפעילות העסקית שלהם.

חובות ואחריות אקטואר

עבודה זו דורשת שמועמדים תוכל לבצע מטלות הכוללות את הדברים הבאים:

 • אסוף ואוספים נתונים סטטיסטיים לניתוח נוסף
 • להעריך סבירות והעלות הצפויה של אירועים כגון תאונה, מוות, אסון טבע או מחלה
 • עיצוב, מבחן, ולנהל מדיניות למזעור הסיכון ולהגדיל את הרווחיות של פוליסות ביטוח, ביטוח פנסיוני, כדי ליצור תרשימים ומוצגים אחרים כדי להסביר הצעות וחישובים
 • הסבר הצעות וממצאים לצדדים שונים, החל ממנהלי חברה ללקוחות, לבעלי מניות, ופקידי ממשל.

רוב האקטוארים לעבוד עבור חברות העוסקות חיים, בריאות, רכוש, וביטוח נפגע. אחרים עובדים עבור חברות פנסיה, חברות ייעוץ, או סוכנויות ממשלתיות. אקטוארים רבים לעבור בתפקידי ניהול או מבצעת שבו הם לכוון ולפקח יחידות עבודה.

שכר אקטואר

משכורת אקטואר משתנה בהתאם המעסיק, רמת הניסיון, ההשכלה, הסמכה, וגורמים נוספים.

 • משכורת שנתית חציונית:  101,560 $ (48.83 $ / שעה)
 • משכורת שנתית Top 10%: יותר מ 184,770 $ (88.83 $ / שעה)
 • משכורת שנתית תחתונה 10%: פחות מ 59,950 $ (28.82 $ / שעה)

מקור: לשכת העבודה אמריקנית לסטטיסטיקה, 2017

השכלה, הכשרה, והסמכה

אקטוארים צריכים לפחות תואר ראשון בתחום מתמטיקה הקשורה, ואת כשרון חזק במספרים.

 • מכללת תואר: האקטוארים רוב לרכוש תואר ראשון במתמטיקה, מדע אקטוארי, או עסק. קורסים בסטטיסטיקה, כלכלה, מדעי מחשב, חצץ, ואת מימון חברות מספקים בסיס מצוין עבור בחינות אקטואריות מיישרות ההתחלתיות.
 • התמחות: כדי למקסם את הפוטנציאל שלהם להתקבל לעבודה ברמה בסיסית ומספקת כאקטואר, סטודנטים צריכים לנסות גם לבצע לפחות התמחות אחת שבה הם יכולים לעבוד בשותפות עם אקטוארים מנוסים. התמחויות אקטואר מוצעות בדרך כלל על ידי חברות ביטוח גדולות, אשר לעתים קרובות לשלם למתמחים שלהם בין 15 $ ו 22 $ לשעה. דרישות תקן התמחות כזו כוללות השלמת בחינה אקטוארית אחת לפחות ממוצע ציונים של 3.5 ומעלה. מועמדים להתמחות אקטוארי גם נדרשים לעתים יש פקודה טובה של Excel ו מסד הנתונים / סטטיסטי מנתח בשפות כגון SQL או SAS. מכיוון שמדע אקטוארי מצוי שדה כזה מיוחד, ביצוע מוצלח של התמחות עשויה היטב דלתות פתוחות תעסוקה מיידית לאחר הקולג ‘.
 • הסמכה: אקטוארים יכולים להתחיל את הקריירה שלהם בתור חניכים ללא כל הסמכה. רוב האקטוארים לקבל חונכות נרחבות, הכשרה, וזמן שחרור כדי להתכונן לבחינות תוך כדי העבודה. עם זאת, עבור מעמד מקצועי מלא, אקטוארים צריכים לרדוף הסמכת associate- ועמית ברמה גם עם אגודת האקטוארים הנפגעים / CAS (לאקטוארים מעוניינים בתחום הקניין פצוע) או אגודת האקטוארים / SOA (כדי לעבוד ביטוח חיים, ביטוח בריאות, הטבות פרישה, השקעות, ופיננסים). לאחר אקטואר ולבסוף הפך מוסמך (לאחר ארבע עד שש שנים עבור הסמכה עמית וכן שנתיים עד שלוש שנים נוספות עבור מעמד Fellowship), הם עדיין נדרשים על ידי CAS ו- SOA כדי להשלים את דרישות לימודי המשך.

סטודנטים אשר להתכונן ולהעביר אחד או יותר ממבחנים האקטואריים אלה בעוד בבית הספר יצטרך יתרון שכירת לעבודות ברמה בסיסית. כותרות לבחינות מקדימות להסמכה אקטוארית ראשונית לכלול “הסתברות”, “מתמטיקה הפיננסית ‘” מודלים אקטואריים: כלכלה פיננסית,’ ‘מודלים אקטואריים: תלויות חיים,’ ‘מודלים של תהליכים סטוכסטיים וסטטיסטיקה,’ ואת “בנייה והערכה של אקטוארי מודלים.”

מיומנויות ויכולות אקטואר

בעוד חינוך והכשרת מכללה ברמה היא דרישה חשובה עבור עמדה זו, ישנם מסוימים “מיומנויות רכות” כי תיתנה לאנשי יתרון כאשר מדובר בעבודה עם אחרים בסביבה משרדית. אלו כוללים:

 • כישורי אנליטית: אקטוארים חייבים להיות מסוגלים לזהות מגמות ודפוסים במגוון ערכות נתונים מורכבות
 • כישורי מחשב: שימוש בשפות תכנות ופיתוח מודלים גיליון אלקטרוני, מסדי נתונים, מודלים סטטיסטיים מהווה חלק אינטגרלי של העבודה של האקטואר.
 • תקשורת בינאישית: אקטוארים חייבים להיות מסוגלים להסביר רעיונות מורכבים ונתונים טכניים לקהלים שונים, ויש להם את היכולת להוביל צוותות בהצלחה ולעבוד היטב לצד אחר.
 • של פתרון בעיות: אנשים צריכים להיות מסוגלים לזהות סיכונים של החברה, ולפתח תכניות המשרד לנהל את הסיכונים שלה.
 • כישורי מתמטיקה: הכלים העיקריים המשמשים את העבודה הזו לכמת סיכון הם חצץ, הסתברות, וסטטיסטיקה.

התחזה עבודה 

על פי נתוני לשכת העבודה האמריקנית לסטטיסטיקה, תחזית אקטוארים בעשור הקרוב יחסית למקצועות ותעשיות אחרים היא הרבה יותר טובה מהממוצע של כל העיסוקים, מונע על ידי צורך גובר לעובדים, על מנת לסייע לחברות לנהל סיכונים פיננסיים, כמו גם על ידי חברות הביטוח כי צריך לנתח כמויות גדולות של נתוני לקוחות.

התעסוקה צפויה לגדול בכ 22 אחוזים בעשור הבא, שהוא גבוה יותר מהצמיחה הממוצעת הצפויה של כל העיסוקים בין 2016 ו 2026. צמיחה עבור עבודות מדע מתמטי קשורות הצפויה לצמוח בשיעור גבוה, המהווה 28 אחוזים במהלך עשר השנים הקרובות.

שיעורי גידול אלו להשוות את צמיחת 7 אחוזים המוקרנים לכל העיסוקים. מספר האקטוארים המועסקים קטן, כך שגם גידול בתעסוקה מיתרגם על 5300 מקומות עבודה חדשים בעשור הקרוב. מעסיקים אופייניים כוללים חברות ביטוח וקבוצות ניהול סיכונים פיננסיים או חברות.

סביבת עבודה 

אקטוארים לעבוד בעיקר עבור חברות ביטוח ופיננסים, בסביבה משרדית. אם עובד עבור חברת ייעוץ, אקטואר ייתכן שיהיה צורך לנסוע למשרדי הלקוח.

סידור עבודה 

רוב האקטוארים לעבוד במשרה מלאה בסביבה במשרד מסורתית; כ 30 אחוז לעבוד יותר מ 40 שעות בשבוע.

כיצד לקבל את העבודה

החל: בקר משאבי חיפוש עבודה כמו Indeed.com, Monster.com, ו Glassdoor.com עבור משרות פנויות. ניתן גם לבקר הצעות עבודה באינטרנט על אגודת האקטוארים (SOA) באתר, או לפנות ישירות הצעות עבודה חברת הביטוח.

רשת עם אקטוארים אחרים: לחפש הזדמנות ידי הצטרפות והשתתפות בקבוצת רשתות אקטוארית דרך אתרים מקוונים כגון LinkedIn. אתה יכול גם לבדוק את אתר SOA לאירועי רשתות מתוכננים.

מצא התמחות: קבל הדרכה על ידי עבודה עם אקטואר מנוסה. אתה יכול למצוא התמחות אקטואר דרך אותו באתרי חיפוש עבודה באינטרנט כי רשימת עבודות פתוחות. הקמ”ט גם יש רשימות של התמחויות ועמדות אקטואר עוזר.

השוואת משרות דומות 

אנשים המעוניינים להפוך אקטואר לשקול גם את נתיבי הקריירה הבאה, מפורטים עם משכורות שנתיות החציוני שלהם:

 • חשבון ומבקרים: 69,350 $
 • אנליסטים תקציב: 75,240 $
 • אומדני עלות: 63,110 $

מקור: לשכת העבודה אמריקנית לסטטיסטיקה, 2017

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *