מה הם היתרונות והחסרונות של עצמאי?

Posted on

מה הם היתרונות והחסרונות של עצמאי?

אם בצעת את ההחלטה שאתה רוצה לעבוד מהבית, יש לי השאלה רבה היא:  האם כדאי לי לעבוד עבור עצמי או למצוא תנוחת תעסוקה מהבית?

למען האמת, בנסיבות מאוד קרובות את ההחלטה הזו בשבילנו. עם זאת, אם אתה בר מזל מספיק כדי להיות במשקל היתרונות של עבודה עצמית (או עצמאי) נגד העסקה מסורתית, לשקול יתרונות וחסרונות אלה של עבודה עצמית.

Pros

יותר חופש עבודה תזמון Performing

החופש לבחור את לוח הזמנים שלך הוא אחד היתרונות הכי האטרקטיביים של עצמאי. בגלל ה- IRS מגדיר קבלן עצמאי כמי שחברה אינה לכוון “את האמצעים ושיטות” שבאמצעותו הם עובדים, הם צריכים באופן טבעי יותר חופש בלוח הזמנים שלהם. קבלנים עצמאיים מקבלים לעתים קרובות עבודה על בסיס פרויקט ושלמו עם השלמת העבודה.

קל יותר למצוא עבודה

כאשר חברות להעסיק פרילנסרים, הם לא עושים כמה שיותר מחויבים כפי שהם כאשר הם העסקה עובדים, ולכן הם עשויים להיות מוכנים לשכור מישהו עבור עבודה חד פעמית עם רזומה מרשים פחות. אז עצמאי יכולה להיות דרך לפרוץ קו חדש של עבודה. אבל העבודה תצטרך להוכיח את היכולות שלך אם אתה רוצה לקבל יותר.

עמדות עבודה–הום סביר יותר

בעוד קבלנים עצמאיים יכולים לעבוד במשרד, כי הם לא כמו מקרוב פיקח כעובדים הם נוטים יותר להתבסס בבית. זה יכול להיות יתרון עבור חברה להעסיק קבלנים משום שהיא אינה צריכה לספק שטחי משרדים עבורם.

הוצאות עסקיות פטורות ממס

העצמאים יכולים לכתוב את מספר ההוצאות עסקיות שונות על מס ההכנסה שלהם. בין ניכויי המס עצמית תעסוקה לעבוד מהבית בשעה קבלנים ליהנות הוא הניכוי במשרד הביתי.

אין מסי מוציאי תשלומים

השיקים כי קבלנים עצמאיים מקבלים מלקוחות הם בדרך כלל גדולים יותר ממה שהם היו כעובדים כי אין מסים מוציאים. זה לא אומר שהם לא חייבים מסים, אך הם מקבלים יותר כסף מראש.

פיצויים עשויים להיות גבוהים

בגלל שכירת קבלן עשויה להיות זולה יותר עבור חברה, זה עשוי להיות מסוגל להציע שיעור פיצוי גבוה. עם זאת, זה בהחלט לא תמיד המקרה.

חסרונות

המקצוען האחרון ברשימה הקודמת נראה בסתירה con הראשון ברשימה זו. זכור כי חברות תמיד מסתכלים על השורה התחתונה שלהם, וכן הלאה פיצוי יכול להשתנות בפראות בהתאם לכישורי הרצוי בשוק למיומנויות אלה.

לא נדרש לקבל את שכר המינימום

מכיוון קבלן עצמאי לעתים קרובות נעשה על בסיס פרויקט, אין ערובה מה התעריף לשעה יכול להיות או שהוא עולה על שכר המינימום.

מסים גבוהים יותר

מעסיק לשלם חצי מהעלות של המסים הלאומיים ולביטוח בריאות החברתיים של עובד. הקבלנים לשלם כל המסים הללו דרך מס עצמית התעסוקה.

תשלומי מס

מעסיק לגבות מסי הכנסות שכר באמצעות ניכויי שכר ולשלוח אותם לממשלה. הקבלן העצמאי חייב לקחת על שליחה בתשלומים אלה, ותשלומי מס רבעוני משוער שיידרשו.

העלות של הפעלת עסק

אמנם זה נחמד כי העלויות של ניהול עסק פטורות ממס, זה אפילו נחמד יותר כשמישהו אחר משלם עבור חיבור לאינטרנט, ציוד משרדי, וצורכים עסקיים אחרים. בדרך כלל מעסיקים לשלם עבור סוגים אלה של עלויות.

אין יתרונות

הטבות כגון ביטוח בריאות, חופשה, תוכניות פרישה, וכו ‘מוצעות לעובדים בלבד,

ביטחון תעסוקתי פחות

חברות לשכור קבלנים עצמאיים לעיתים קרובות כי יש להם פרויקטים קצרי טווח או זרימת עבודה סדירה. קבלנים עובדים יכולים להגיע תפקידים חגים או רעב.

תשלומים מגיעים לעתים קרובות באופן לא סדיר

כשם העבודה יכולה להיות לא סדיר, כך יכול התשלומים. זה יכול להפוך תקצוב אישי קשה.

חשבוניות ו אוסף האחריות של הקבלן

שלא כמו משכורת, אשר מגיעה על לוח זמנים עם שום פעולה על ידי העובד, קבלן חייב בדרך כלל לשלוח חשבונית תשולם. ואם החשבונית לא שולם במועדו, הוא הקבלן אשר חייב לנקוט בצעדים כדי להבטיח תשלום. ובעוד כמה מקרי לקוחות מעולם עלולים לשלם בכלל, מה שאומר שהוא נופל על הקבלן לנקוט בצעדים משפטיים או לקבל להיות stiffed.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *