מהו קורות חיים פונקציונליים?

Posted on

מהו קורות חיים פונקציונליים?

מהו קורות חיים פונקציונליים, וכאשר אתה צריך להשתמש באחד כדי להתקבל לעבודות? קורות חיים פונקציונליים מתמקדים הכישורים והניסיון שלך, ולא על היסטורית העבודה הכרונולוגית שלך. הוא משמש בדרך כלל על ידי מחפשי עבודה שאינם קריירה שינוי, שיש להם פערים בהיסטוריה העסקתם, או ההיסטוריה שעבודתם אינה קשורה ישירות את העבודה. בדרך זו, מיומנויות ספציפיות ויכולות מודגשים כדי להדגיש את היכולות של מחפש העבודה.

זה שונה קורות חיים מסורתיים, כרונולוגיים המציג ציר זמן של ניסיון עבודה הפוך עם הסברים קצרים על כל עבודה. כתוצאה מכך, מוקד מוסט מן תיאורי תפקידים משך הזמן שחלף עד הכישורים בפועל המבקש בעל.

היא זכות קורות חיים פונקציונלית בשבילך? 

יש איוב למחפשים המון אפשרויות כשמדובר ביצירת קורות החיים שלהם. מאז קורות חיים פונקציונליים מתמקדים במיומנויות מעל תאריכים, זה אידיאלי עבור מועמדים שיש להם פערים בין עבודות, הוא בשלב מוקדם בקריירה שלהם (או בעלי ניסיון התמחות מבוססת בלבד), או עושים מתג קריירה.

קורות חיים פונקציונליים פחות נפוץ מאשר לחדש כרונולוגי, אשר מפרט היסטורית העבודה של מועמד, החל לתפקיד בו לאחרונה. מגייסים ומראיינים מעדיפים את הפורמט הזה, כך שאם אין לך סיבה באמצעות קורות חיים פונקציונליים, לבחור אחד כרונולוגי. אפשרות אחרת אחת היא לחדש שילוב, אשר מציעה את הטוב שבשני העולמות. על קורות חי שילוב, כישוריך מודגשים ראשונים ולאחר מכן ואחריו היסטורית העבודה שלך.

טיפים לכתיבת קורות חיים פונקציונליים

קח סיכום קורות חיים. שקול כולל סיכום קורות חיים בתחילת קורות החיים שלך המתמקד מיומנויות יש לך רלוונטיות לתפקיד. זוהי דרך מצוינת לעצב את הדרך המעסיקה רואה אותך (ואת קורות החיים שלך) במבט ראשון.

ארגן לפי נושא. בעת כתיבת קורות חיים פונקציונליים, לארגן את קורות החיים שלך לפי נושאים, ולא רק הרישום עבודות שלך בסדר כרונולוגי הפוך. נושאים אלה עשויים להיות מיומנויות או כישורים מופיעות בקורות החיים (למשל, “ניסיון גיוס” ו “חווה שירות לקוחות”). ידי קיבוץ כישוריך ביחד, המעסיק יכול יותר בקלות לראות שיש לך את הכישורים המתאימים לתפקיד, גם אם היסטורית העבודה שלך היא פחות כוכבים (או פחות קשורה לתפקיד בהישג היד).

השתמש במילות. הקפד להשתמש במילות מפתח מתיאור עבודת קורות החיים שלך. אתה יכול להשתמש במילות מפתח אלה ככותרת עבור כותרות המשנה שלך, או ברשימות התבליטים שבו אתה מתאר את היכולות וההישגים שלך ביתר פירוט. זה יעזור המעסיק לראות כי היכולות שלך תואמות היטב את דרישות התפקיד.

תזכיר פרויקטים רלוונטיים. כמו כן זכור לכלול פרויקטים – אישיים או מקצועיים – שקשור לעבודה. פרוייקטים להפגין הצלחה שלך בפיתוח והשלמת משימות.

עדיין כולל היסטורית תעסוקה. לא משנה מה, אתה צפוי עדיין צריך לכלול היסטורית תעסוקה. תכונה זו כולל בתחתית קורות החיים שלך, כך המעסיק יתמקד יותר על היכולות שלך ולא היסטורית העבודה שלך.

כתוב מכתב פתיחה חזק. מכתב פתיחה חזק ללכת עם קורות החיים שלך. השתמש במכתב כיסוי זה להרחיב על המיומנויות והיכולות יש לך שגורמות לך מועמד חזק לתפקיד. זה יעזור להפחית דאגות המעסיקות שאולי יש על היסטורית העבודה שלך.

דוגמא קורות חיים פונקציונלית

זוהי דוגמא של קורות חיים פונקציונליים.

המבקש
321 ג’קסון רחוב
סן חוזה, קליפורניה 55,555
(123) 456-7890
the.applicant@email.com

PHLEBOTOMIST

רקורד מוצלח בסביבת טיפול דם-הבנקאית

תוצאות מוכווני, באנרגיה גבוהה, הידיים על מקצועיות עם מיומנויות בניהול, אבטחת איכות, פיתוח תוכנית, הדרכה, ושירות לקוחות.

מיומנויות עיקריות כוללות:

 • בנקאות דם
 • בקרת איכות
 • הסמכת AABB
 • תואם עם ה- FDA cGMP

הישגים מקצועיים

חינוך

 • בהנחיית פרויקטים חינוכיים 2016-2018 למרכזי דם בצפון קליפורניה.

PHLEBOTOMY

 • חברי צוות בסיוע ב-דקירות Veni, טיפול תגובה תורם, ומתן איוש מורשה להאריך את תפקידם על ידי ניהול בתיעוד תקנות שירותי דם (BSDs) בעוד שהוקצה ליחידה הניידת הדם העצמאי (SCU).

הענות

 • בתנאי בקרה תפעולית יומית סקירה / איכות ואחריות חינוך בכל הקשור לדרישות הרגולטוריות מוטלות ממשלה בסביבה רפואית.

תוכנית ניהול ופיקוח

 • בהצלחה בפיקוח תמיכת חוזה למשך שש AT & T Broadband מערכות ממוקמות באזור המפרץ לפני קריירה בתחום phlebotomy. תזמון מנוהל, בקרת איכות, שכר, פרויקטים מיוחדים, והערכות כדי להבטיח סוף הקו נכון אות תיחום.
 • תחלופת עובדים מופחת, הציג תקשורת דו כיוונית לעובדים בשטח, מראה עובד משופר, יזם את הרחבתה של הטבות לעובדים (בריאות).

טכנולוגיה

 • נקודת הראשית של מגע עבור הטלפון AT & T ואת תחנות טלוויזיה המזוהה עם ABC כקשורים תלונות ואבחון בעיות תקשורת או באתר או שידור מרחוק.

חינוך & אישורים

סן חוזה סטייט , סן חוזה, קליפורניה.

 • עמית of Applied Science ב EKG-Phlebotomy, 2014
Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *