כתיבת מכתב תודה עבור ההפניה איוב

Posted on

כתיבת מכתב תודה עבור ההפניה איוב

בין אם אתה מועמד לעבודה ברמה בסיסית או מנוסה מקצועי לקידום על סולם הקריירה שלך, חשוב לפתח ולתחזק קשרים לטווח ארוך עם עמיתים בתעשייה שלך. גם בשוק העבודה של היום, מה שנקרא פעם “רשת Old Boys” חיה וקיימת; לעתים קרובות שיש קשר מקצועי מוכן להפנות אותך למשרה עבודה נחשק יכול לעשות את ההבדל בין אם אתה לקלוע בראיון או לא.

אחת הדרכים לחזק היחסים כי היא להעביר את תודה בכתב לאנשי קשר מי להפנות אותך לעבודה, גם אם לא קיבלתם הצעת עבודה. בנוסף, הדואר האלקטרוני או להערה שלך יאפשר להם לדעת את מצב הבקשה שלך ועשוי לשמור אותם על משמר עמדות אחרות להתייחס אליך.

מה לכלול Referal שלך תודה המכתב ששלחת

כאשר אתה אומר תודה, חשוב כראוי רשמית להודות למי צריך לקחת את הזמן והשתמש השפיע כדי לספק לך הפניה חיובית. הנה דוגמאות של מכתב תודה אשר אתה יכול לשלוח (באמצעות דואר אלקטרוני, דואר, או LinkedIn) לאדם שיש לו שהפנה אותך למשרה.

כשאתה כותב את המכתב או הודעת דואר אלקטרוני, הקפד לתת לאדם עדכון סטטוס על היישום שלך או הצעת עבודה, כמו גם להודות להם מקרב לב על ההפניה.

אם אתה שולח הודעת תודה בדוא”ל, אין צורך לכלול כתובת ההחזר או הכתובת של איש הקשר שלך. נצל שורת נושא ברורה (למשל, “תודה מ [השם שלך]” או “תודה – [השם שלך]) ואת הרשימה את פרטי הקשר שלך בחתימה שלך.

אתה צריך לבסס את ההחלטה על איך להתמודד עם הנמען פי כמה אתה מכיר אותם. אם ידוע מתקשרת איתם בתדירות גבוהה, זה בסדר לתת מענה להם בשמם הפרטי שלהם. אם, לעומת זאת, הם כבר מפקחים או מכללת המורה שלך בתוך מסגרת רשמית, שמרנית, שימוש “מר / גב ‘/ פרופ” ואחריו שם המשפחה שלהם.

זכור כי דגימות אלה ניתנים פשוט כדוגמאות – ולא רק להעתיק ו להדביק אותן, שבו יש להתאים אותם כדי לשקף הנסיבות ואת הטון האישי שלך של קול.

כמו כן, ראה להלן דוגמא הדוא”ל מכתב תודה עבור הפניה.

תודה לדוגמא אות הפניה

השם שלך
שלך הכתובת
שלך העיר, מדינת המיקוד
מספר הטלפון שלך
דוא”ל שלך

תאריך
שם
כותרת
ארגון
כתובת
עיר, מדינה מיקוד

היקר מר ג’ונס,

תודה רבה לך על הפניית לי את חשב ג’וניור [או, להוסיף כותרות עבודה אחרות] עמדו על ABCD. אני אסיר תודה על הזמן ששהית שבדק את הבקשה שלי ותמליץ לי עבור העבודה.

רציתי לשתף אתכם בחדשות המרגשות שאני נבחרתי לראיון פנים אל הפנים עם בשבוע הבא המנהל המגייס של ABCD. כשהיא התקשרה אליי כדי להגדיר זמן לראיון הזה, היא נזכרת במפורש כיצד התרשם במכתב ההפניה אשר כתב בשמי.

שוב, תודה רבה לך על עזרתך. ואני מעריך מאוד את העזרה סיפקת לי; אני אעדכן אותך על איך הראיון הולך!

בכנות,

השם שלך

מכתב תודה עבור פנייה בדוא”ל

נושא: תודה מדייב

שלום טים,

תודה לשניכם להתריע לי בפתיחת העבודה האחרונה בחברה שלך עבור הצעה מהרצון לספק ועדת השכירה שלך עם הפניה בשמי. יש HFT תעשיות מוניטין נפלא כחברה מובילה בתעשייה, ואני באמת מעריך את האמון שלך בי.

אני חושב הראיון שלי עם סטנלי הלך טוב, ואני מצפה להיפגש עם שילה בהמשך השבוע לראיון שני. התיאור של סטנלי של החברה ושל מה האחריות שלי הייתה להקיף, אני צריך להיות שכרתי, התגבש האינטרס העמוק שלי להצטרף לצוות שלך. אני אעדכן אותך כמו שאני לעבור את תהליך הגיוס.

שוב, תודה לך על התמיכה שלך – אני מחזיק אצבעות שלי כי אנו עשויים להיות עמיתים בקרוב תעשיות HFT!

דייב ג’ונס

מכתב תודה עבור כשקיבלת איוב

נושא: תודה!

שלום ננסי,

אני כותב היום להודות לך על שהכיר לי את בוב אנדרסון, מנהל החנות ב’פלסנטס Eckles. לא רק אני מקבל ראיון למשרה הקמעונאי, אבל אני גם נשכרתי ואני אהיה מתחיל אימונים שלי בעוד שבועות.

אנא תן לי לדעת אם אני אי פעם יכול לעשות שום דבר כדי להחזיר טובה. אני באמת מעריך את מה שעשית בשבילי.

בתודה,

אנאבל

נוסף אודות מכתבי תודה

סקירת עצות כיצד לכתוב מכתב תודה, כולל למי להודות, מה לכתוב, ומתי לכתוב מכתב תעסוקה קשורת תודה. כמו כן, סקירה לדוגמא אחרים מכתבי תודה, הכוללים פתק תודה לראיון עבודה, התמחות מכתב תודה, תודה על ראיון אינפורמטיבי, תודה על העזרה, ועוד מגוון של ראיון נוסף תודת דגימות מכתב.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *