כניסה ברמה עליונה משרות ב טכנולוגיית מידע

Posted on

כניסה ברמה עליונה משרות ב טכנולוגיית מידע

טכנולוגיית המידע (IT) הוא ענף עם הזדמנויות בשפע עבור בוגרי טק כדי להרוויח הכנסה משמעותית ולפתח קריירה מספקת. אילו הם המשרות הטובות ביותר עבור מועמדים ברמה בסיסית מוכנים להשיק קריירת IT שלהם?

ישנן הזדמנויות רבות עבודה המציעות הוא רווחים גבוהים וכן תשקיף תעסוקה חזק.

הערה : עמדות מסוימות דורשות תואר אקדמי של ארבע שנים. עבור אחרים, תואר שני השנה, התמחות או ניסיון עצמאי, או הסמכה יכולה להביא לך שכר.

TEKsystems שנסקר 250 מנהלים מגייסים ושאל אותם איזה תפקידים ברמה בסיסית בתוך התעשייה ספקו את ההזדמנויות הטובות ביותר עבור בוגרי מכללות אחרונים. את העבודות הבאות ביותר שהומלצו לעתים קרובות על ידי שכירת מנהלים.

ברמה התחלתית IT המדורגים 7 משרות

Developer 1. יישומים

מפתחי יישומים ליצור תוכנה או יישומים למחשבים ומכשירים ניידים על מנת לאפשר למשתמשים לעבד מידע ביעילות. הם מנתחים את הצרכים של משתמשים ולשלב משוב מבדיקות לשנות אפליקציות.

שכר:  על פי נתוני הלשכה לסטטיסטיקה של העבודה (BLS), מפתחי יישומים המשתכרים שכר שנתי חציונים של 103,620 $ בשנת מאי 2018% 10 הנמוכים ביותר של מפתחי תוכנה הרוויחו 61,660 $, ואת הרוויחו 10% הגבוהים יותר 166,960 $.

תשקיף תעסוקה:  BLS מעריך כי הזדמנויות עבור מפתחי יישומים תגדלנה ב 26% לעומת 2018 כדי 2028, הרבה יותר מהר מאשר במקצועות אחרים.

2. מומחה תמיכה טכנית

מומחי תמיכה טכניים לפתור בעיות למשתמשי קצה וללקוחות ניתנות תוך הפעלת מערכות מחשב ותוכנה. הם מתאמנים למשתמשים לנצל את מחשב תוכנה, חומרה, מערכות ולספק עדכונים על שיפורים במערכת. מומחי תמיכה טכניים ולתחזק מערכות רשתות ואינטרנט, לפתור בעיות, ולבצע תיקונים נדרשים.

שכר:  על פי נתוני הלשכה לסטטיסטיקה של העבודה (BLS), מומחי תמיכה טכנית לרשתות מחשבים המשתכרים שכר שנתי חציוני של 62,770 $, בעוד מומחי תמיכה טכנית למשתמשים הרוויח 50,980 $ בשנת מאי 2018.

תשקיף תעסוקה:  BLS מעריך כי הזדמנויות עבור מומחי תמיכה טכניים תגדלנה ב 10% לעומת 2018 כדי 2028, מהר יותר לעיסוקים אחרים.

3. עסקים / מנתח מערכות

מערכות Business / אנליסטים להתייעץ עם מנהלים ועובדים להעריך הצורך של ארגון למערכות ה- IT. הם מעריכים המתעוררים אפשרויות טכנולוגיה וסקירה לייעל עיבוד מידע. אנליסטי עסקים / מערכות ממליצים מערכות חדשות ולפקח על יישומם.

שכר:  על פי נתוני הלשכה לסטטיסטיקה של העבודה (BLS), אנליסטים עסקיים / מערכות המשתכרים שכר שנתי חציונים של 88,740 $ בשנת מאי 2018% 10 הנמוך הרוויחו 54,360 $, ואת הרוויחו 10% הגבוהים יותר 142,220 $.

תשקיף תעסוקה:  BLS מעריך כי הזדמנויות עבור אנליסטים עסקיים / מערכות תגדלנה ב 9% לעומת 2018 כדי 2028, מהר יותר מאשר ממוצע עבור עיסוקים אחרים.

4. Developer Web

מפתחי אינטרנט ולתקשר עם משתמשים וניהול וסיום כדי לקבוע את צרכיהם מבוססי טכנולוגיית אינטרנט. הם יוצרים אתרי אינטרנט עם עין לכיוון מהירות, פונקציונלי, מראה, ואת הרלוונטיות משימות ארגוניות. מפתחי אינטרנט לשתף פעולה עם צוות ה- IT אחר לשלב יישומים אחרים לתוך אתרים; הם גם לטפל ולפתור בעיות משתמשים באתר.

שכר:  על פי נתוני הלשכה לסטטיסטיקה של העבודה (BLS), מפתחי אינטרנט המשתכרים שכר שנתי חציונים של 69,430 $ בשנת מאי 2018. 10% הנמוכים הרוויחו 37,930 $, ואת הרוויחו 10% הגבוהים יותר 124,480 $.

תשקיף תעסוקה:  BLS מעריך כי הזדמנויות עבור מפתחי אינטרנט תגדלנה ב 13% לעומת 2018 כדי 2028, הרבה יותר מהר מאשר במקצועות אחרים.

מנהל רשת / מערכת 5.

מנהלי רשת / מערכת ממליצים, להתקין ולתחזק רשתות תקשורת מקומיות, אינטראנט, ומערכות תקשורת ארגוניות. הם לפתור בעיות ברשת ולנקוט צעדים כדי לייעל את ביצועי הרשת. מנהלי רשת / מערכת גם להעריך איומים על מערכות ולהקים פרוטוקולי אבטחה.

שכר:  על פי נתוני הלשכה לסטטיסטיקה של העבודה (BLS), רשת / מנהלי מערכות המשתכרים שכר שנתי חציונים של 82,050 $ בשנת מאי 2018. 10% הנמוכים הרוויחו 50,990 $, ואת הרוויחו 10% הגבוהים יותר 130,720 $.

תשקיף תעסוקה:  BLS מעריך כי הזדמנויות עבור מנהלי רשת / מערכת תגדלנה ב 5% לעומת 2018 – 2028, כ מהר ככל עיסוקים אחרים.

מנהל מסדי נתונים 6.

מנהלי מסד לפקח על יישום ותחזוקה של התוכנה לארגן רשומות הנתונים הדרושים ידי הצוות לבצע את תפקידם. הם לשנות מסדי נתונים שישקפו את הצרכים המשתמשים כפי שהן עולות. מנהלי מסד להבטיח את הביטחון של מסדי נתונים ארגוניים מפני איומים.

שכר:  על פי נתוני הלשכה לסטטיסטיקה של העבודה (BLS), מנהלי מסדי נתונים המשתכרים שכר שנתי חציונים של 90,070 $ בשנת מאי 2018. 10% הנמוכים הרוויחו 50,340 $, ואת הרוויחו 10% הגבוהים יותר 138,320 $.

תשקיף תעסוקה:  BLS מעריך כי הזדמנויות עבור מנהלי מסדי נתונים תגדלנה ב 9% לעומת 2018 כדי 2028, מהר יותר לעיסוקים אחרים.

מהנדס 7. מערכות

מהנדסי מערכת אחראי מערכות מחשב יצירה או שינוי עבור הלקוחות או מעסיקיהם בהתאם למפרטים שלהם, והם עובדים באופן נרחב עם מהנדסי חומרה, מהנדסי תוכנה, מנהלי רשתות, טכנאי חומרה, מתכנתים, ואנשי צוות פיתוח המוצר. בנוסף לפיתוח מערכות מחשב, מהנדסי מערכת עשויים גם להתאים מערכות מחשב, אשר נרכשות מיצרנים.

שכר:  לפי Payscale, מהנדסי מערכות מרוויחים שכר שנתי חציוני של 77,875 $. 10% הנמוכים הרוויחו 57,000 $, ואת 10% הגבוהים הרוויחו יותר מ 122,000 $.

ברמה התחלתית IT דרושים מועמדים בעלי תואר עמית

בעלי תארי שנים יהיו בדרך כלל להיות ממוקדים על ידי מעסיקים עבור תפקידים טכניים שם הם מספקים תמיכה כדי מומחי IT. כותרות נפוצות עמדות כאלה כוללים “טכנאי רשת,” “טכנאי תמיכה”, “עמית מח’ תמיכה,” “מפתח אינטרנט,” ו “מומחה תפעול ה- IT.”

זה נחשב להיות “להראות לי” שדה, כך מחזיקי associate’s מעלה עם ניסיון עצמאי או התמחות קורות חיים או תיק לראווה ו / או אישורים ייחשבו על ידי מעסיקים מסוימים עבור מפתח תוכנה / יישומים, מנהל רשת, ותפקידים מקצועיים אחרים .

איך להיות מועמד תחרותי

ככל ניסיון יש לך, הסיכויים שלך יותר טוב להיות מועמד תחרותי. המיומנויות IT שרכשת גם תגדיל את מועמדותך, אז אל תהססו להגיש בקשה אם אתה עומד בדרישות המפורטות לתפקיד.

אם אתה קצר על כישורים, לשקול אחד התפקידים למחשב בעבודה מהבית הקלים שאינו דורשים ניסיון רב.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *