כללי תודה מכתב דוגמאות אתה וטיפים כתיבה

Posted on

כללי תודה מכתב דוגמאות אתה וטיפים כתיבה

מכתבי תודה, באדיבות ובכנות בכתב, חיוניים בעולם העסקים. אם בוס לשעבר ספק לך הפניה, איש קשר עסקי המליץ ​​לך המעסיק שלהם, עמית עזר לך עם פרויקט, או בוס חדש פוטנציאל יש רק ראיין אותך בעמדה, חשוב לקחת את הזמן כדי להודות לכל מי שעוזר עם חיפוש קריירה או עבודה שלך.

מכתבי תודה הם דרך מצוינת לבטא את הערכתכם העזרה של אנשים. עם זאת, הם יכולים גם לעזור לך בכמה דרכים. מכתבי תודה יכול לעזור לך לשמור על קשר עם מישהו ברשת שלך. זה יכול לעזור לך להזכיר מנהל גיוס למה אתה מתאים לתפקיד. זה גם יכול להראות לממונים עליכם שאתם מקצועיים ואדיבים.

ודא שאתה יודע גם מה לומר במכתבך, וגם אם לשלוח הפתק שלך כדואר אלקטרוני, מכתב, או כרטיס. לומר את הדבר הנכון באמצעות הפורמט הנכון יהיה להרשים הנמען שלך, ולגרום לו או לה להרגיש מוערך.

דוא”ל לעומת נייר לעומת Notecard תודה ארבעתכם

איך אתה שולח תודה שלך מכתב תלויה בגורמים רבים. דוא”ל הוא פחות או יותר סטנדרטי לתקשורת עסקית בימים אלה. אם מעקב פקודה חיוני – למשל, אם אתה רוצה להביע את הכרת תודה על ההזדמנות של ראיון עבודה בפני הוועדה שכיירה את החלטתה – דואר אלקטרוני הוא הדרך ללכת.

הדפס מכתבי תודה יכול ללבוש צורה של הפתק פורמלי, בכתב יד או מכתב רשמי, מוקלד. איך אתה כותב את המכתב צריך להראות את ההבנה של חברת האדם שאתה מודה. אם אתה יודע שיש לך זמן להעביר הודות שלך בדואר, כתוב תודה מופעים שצילמת צעד נוסף כדי להביע את הערכתכם.

עוד חברות מסורתיות קרובות מעדיפות גם מכתב מודפס או פתק בכתב יד. עם זאת, אם אתה רוצה באמת אישית את המסר שלך תודה (למשל, אם אתה מודה לקולגה מי עבדת עם במשך שנים), לשקול כרטיס בכתב יד.

מה לכלול תודה מכתב ששלח

לא משנה באיזו צורה אתה משתמש כדי לשלוח תודה תהיה לציין, ישנם רכיבים מסוימים שאתה תמיד צריך לכלול.

כתובת האדם כראוי. בתחילת המכתב, להתייחס לאדם עם ברכה ראויה, כגון “שלום מר LASTNAME.” או “Dear Firstname.” אם אתה מכיר את האדם היטב, להשתמש שמו הפרטי של האדם. אחרת, לפנות אליו או אליה כמו מר, גברת, או אחר כותרת מתאימה.

תגיד תודה. כדי לקבל את הצבע של הפתק שלך במהירות. אמור את המילים “תודה” במשפט הראשון או שתיים, כך האדם יודע למה אתה כותב. אם אתה שולח דוא”ל, לכלול את הביטוי “Thank You” בשורת הנושא גם כן.

תן (חלק) ספציפי. ודא שאתה מציין את מה שאתה אומר תודה על. לך אל קצת בפירוט, כך שהאדם מבין בדיוק מה אתה מעריך. לדוגמה, אם אתה אומר תודה למי שנתן לכם עבודה ייעוץ, להסביר בדיוק מה שאתה נמצא להיות מועיל ביותר. אם אתה אומר תודה אחרי ראיון עבודה, שמזכיר לאדם ברגע מסוים מן הראיון (או להזכיר לו או לה למה אתה מתאים לתפקיד). קצת מופעי פרט לאדם מה אתה באמת מעריך, ומדוע.

תגיד תודה שוב. לפני החתימה את, ולהדגיש את הערכתכם.

להתנתק. השתמש סגירה מתאימה, כגון “הטוב ביותר” או “בכבוד רב.” אז בסופו עם החתימה שלך (בכתב יד הקלדה אם זה מכתב, בכתב יד אם הוא כרטיס, והדפיס אם זה מייל).

טיפים לכתיבת תודת מכתב ששלח

שלח אותו בהקדם האפשרי. כתיבה ושליחה של הפתק שלך בהקדם האפשרי. אל תתמהמהו בשליחת הודות שלך, במיוחד לאחר ראיון עבודה. לא שולח מכתב תודה אחרי ראיון יכול לפגוע הסיכויים שלך לקבל שכר.

להיות חיובי אך כנה. להביע את הכרת התודה שלך, אבל לא להגזים. אנשים יכולים לדעת מתי פתק תודה ביושר. לדוגמה, אם אתה מודה מעביד לאחר שהתפטר מעבודתו, אתה צריך להביע את תודתנו שלך, ולהתמקד במה שאהבת לעבוד שם. עם זאת, לא לשקר ולומר שאתה אוהב הכל אם אתה לא באמת. פוקוס על התוצאות החיוביות, אבל לא משקר.

התאמה אישית של כל אות. התאמה אישית של כל מכתב תודה לך לשלוח. לדוגמא, אם אתם שולחים מכתבי תודה לכולם ראיינתם עם עבודה, להוסיף משהו לכל הערה לגבי השיחה הספציפית שלך עם כל אדם. האם לא פשוט להעתיק ולהדביק את אותה הודעה לכל אדם – זה לא יבוא על פני מספרים להם את האמת.

לשמור את זה קצר. תודה לך הערות צריכות להיות קצרות. שמור את הערתך לא יותר מכמה פסקאות תמציתית.

עריכה, עריכה, עריכה. תודה לב במקום העבודה חייב להיות מקצועי. אמצעי זה הוא אמור להיות כתוב היטב נקי משגיאות. להגיה את מכתבך בעיון לפני שליחתו.

כללי לדוגמא מכתב תודה

זוהי דוגמה של גנרל מכתב תודה.

ג’ייסון ג’ונס
123 Main Street
בקריות, CA 12,345
555-555-5555
jason.jones@email.com

1 בספטמבר, 2018

סדריק לי
חשבון מנהל
Acme השכרת
123 Rd עסקים.
עיר עסקים, NY 54,321

היקר מר לי:

אני מקווה שאתה בסדר. רק רציתי להגיד תודה רבה על הכתיבה לי מכתב התייחסות בעבודה Acme קמעונאות.

אני מאוד מעריך את הזמן שהקדשת לכתוב את המכתב. אני שמח להודיע ​​כי יש לי ראיון שני עם החברה בשבוע הבא! אני אתן לך לדעת איך זה הולך.

שוב, תודה רבה לך. אני מאוד מעריך את עזרתך עם חיפוש העבודה שלי.

כל טוב,

ג’ייסון ג’ונס [חתימה בכתב יד]

ג’ייסון ג’ונס

לדוגמא תודה דוא”ל המכתב ששלחת

בעת שליחת מכתב בדוא”ל, להבדיל אחד עטוית שריון מסורתי, אין צורך לכלול כתובת השולח או את הכתובת שלך בתחילת ההודעה. כל שעליך לעשות הוא לרשום את פרטי הקשר שלך בחתימה שלך.

נושא: תודה!

שלום גב ‘לי,

ברצוני להודות לכם על התמיכה תסולא בפז שנתת לי במהלך חיפוש הקריירה האחרון שלי.

כאשר התחלתי את החיפוש הזה, היה לי מושג קלוש מאוד איך ללכת על זה – או בעיקר, כיצד רשת לגלות הזדמנויות תעסוקה חדשות. המידע והייעוץ שנתנו (ו, בפרט, את רשימת אנשי הקשר ששתפת איתי) עושה את כל ההבדל עוזר לי להתמקד בחיפוש העבודה שלי.

אני שמח לדווח כי אני פשוט קבלתי תפקיד חדש עם ACME אוטומטי! שוב, תודה רבה רבה. אני מאוד מעריך את הנדיבות שלך.

בכנות,

טרי לאו
123 רחוב ראשי
בקריות, CA 12,345
555-555-5555
terry.lau@email.com

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *